Dodaj do ulubionych

Grafoman Atomski

IP: *.bydgoszcz.cvx.ppp.tpnet.pl 26.04.02, 21:23
Tak sobie czasami przeglądam FORUM. Jest tam koleś wszystko wiedzący,
przekonany o swojej nieomylności - nick Atomski. Zupełnie jak Wałęsa. Męczący
styl, pseudointeligenckie wynurzenia. Nudą wieje...
Sympatyk Włodzio.
Obserwuj wątek
    • Gość: atomski Re: Grafoman Atomski IP: *.bydgoszcz.cvx.ppp.tpnet.pl 27.04.02, 01:32
      No w końcu ktos z wyższej pólki :))
      Zadne pseudo i pewnie niewiejący nudą Włodziu .Będę musiał podskoczyc by
      sięgnąć ?

      grafomania- (gr. gráphein ‘pisać’ + mania – p.łc. z gr. manía ‘szał’) lit.
      mania pisania tekstów literackich pomimo braku uzdolnienia w tym kierunku .

      1.Jeżeli mania jest pisanie postów ,a posty na tym forum są jakimś rodzajem
      tekstów literackich ,to jestem grafomanem.
      Wcale nie uważam ,ze mam jakies w tym kierunku uzdolnienia.Robię to z
      zupełnie innych powodów.
      2. Udowodnij mi, że sie myle w czymś,a szybko sie do tego przyznam.
      3.Co bys skorygował by styl był mniej męczący i mniej pseudointeligentny dla
      Włodzia ?
      4. Zeby nie wiało nuda ,dobrze by było jakbys sam ruszył dupę i by za Twym
      przewodem nastała "ciekawość" .Będziesz bohaterem :)))
    • lokator Re: Grafoman Atomski 27.04.02, 15:35
      Włodziu! To nie Atomski jest wszechwiedzący tylko JA !!!!!
      Co za bezczelność !!!!!!
      • Gość: Baton Re: Grafoman Atomski IP: *.atr.bydgoszcz.pl 27.04.02, 15:38
        Chwila, chwila......
        Niech mi tu zaden "lokator" ani nikt inny
        nie probuje odbierac palmy pierwszenstwa
        udzielonej mi odgornie przez organy do tego
        celu powolane!!!
        Wypraszam sobie takie postepowanie!!!

        JEDYNY nieomylny Baton

        ;-))))
        • Gość: fin Re: Grafoman Atomski IP: *.atr.bydgoszcz.pl 28.04.02, 12:50
          Gość portalu: Baton napisał(a):

          > Niech mi tu zaden "lokator" ani nikt inny nie probuje odbierac palmy pierwszenstwa
          > udzielonej mi odgornie przez organy do tego celu powolane!!!
          > Wypraszam sobie takie postepowanie!!! JEDYNY nieomylny Baton

          Chwilunia, napisałem własnie kilka postów, którymi niezbicie udowadniam, że to JA jestem
          nieomylny i do tego wiem wszystko. Uzurpowanie sobie do tego prawa jest z Waszej strony
          grubym nadużyciem.

          ;))))))))
          Pozdr
    • luczniczka Re: Grafoman Atomski 27.04.02, 18:35
      Gość portalu: Włodziu napisał(a):

      > Tak sobie czasami przeglądam FORUM. Jest tam koleś wszystko wiedzący,
      > przekonany o swojej nieomylności - nick Atomski. Zupełnie jak Wałęsa. Męczący
      > styl, pseudointeligenckie wynurzenia. Nudą wieje...

      Dla mnie to osoba chora psychicznie.Człowiek nie wiedzacy czego chce,zaczepny,
      mącacy gdzie się da.Bardzo czesto udajacy osobe inteligetna.
      Podsumowanie.
      Atomski to idiota.

      • Gość: Baton Re: Grafoman Atomski IP: *.psi-net.pl 27.04.02, 20:49
        Oczywiscie zupelnie pomijamy fakt,
        ze aby kogos udawac trzeba byc mu
        co najmniej rownym lub wrecz lepszym..... ;-)))

        Ciekawe zatem jaki patent ma "idiota" atomski
        na to, by udawac "inteligenta" atomskiego.....
        • Gość: atomski Re: Grafoman Atomski IP: *.bydgoszcz.cvx.ppp.tpnet.pl 28.04.02, 10:11
          yyyyyyyyy.cos chciałem pofiecieć ,ale nie fiem co...

          Może to ?


          A ty Łuczniczka to się lepiej ubiesz ,nie świecisz golizną na całe miasto :)))
          ( Tak a propos zaczepności,ale to chyba pifo s porufnyfaniem do idiotuf ?)
          • letalin Re: Grafoman Atomski 28.04.02, 23:18
            Dobra, dobra ludkowie przyziemni! Wy może macie o sobie wysokie mniemanie, ale
            za moją skromną osobą stoi zgrany kolektyw wiecznie żywych duchów komunizmu i
            rewolucji. Nie powinniście mówić przy mnie głośno, że jesteście
            najlepsi....Może mi się zachcieć udowodnić empirycznie jak bardzo się mylicie!
            Feluś szykuj narzędzia!
      • lokator Re: Grafoman Atomski 02.05.02, 10:07
        luczniczka napisał(a):

        >
        > Dla mnie to osoba chora psychicznie.Człowiek nie wiedzacy czego chce,zaczepny,
        > mącacy gdzie się da.Bardzo czesto udajacy osobe inteligetna.
        > Podsumowanie.
        > Atomski to idiota.
        >
        To już szczyt bezczelności!!! To ja nie wiem czego chcę! To ja mącę po całym
        forum! Idiota Atomski przy mnie to geniusz!!!!!!

    • polynomial Re: Veto! 02.05.02, 11:29
      Gość portalu: Włodziu napisał(a):

      > Tak sobie czasami przeglądam FORUM. Jest tam koleś wszystko wiedzący,
      > przekonany o swojej nieomylności - nick Atomski. Zupełnie jak Wałęsa. Męczący
      > styl, pseudointeligenckie wynurzenia. Nudą wieje...
      > Sympatyk Włodzio.

      Oj Włodziu, Włodziu! Myślę, że dałeś się wyprowadzić w pole. A inni forumowicze
      jeszcze pogłębiają zamęt głupimi postami, że to oni są tymi złymi. Nie daj się
      omamić! Tak naprawdę to Ja (uwaga: tylko grafoman i megaloman używa zaimka "Ja")
      jestem głównym grafomanem publikującym pseudointeligenckie wynurzenia (i
      zanurzenia). Prześledź moje posty od początku, a ujżysz miernotę...
      Gorąca was pozdrawiam Łuczniczko i Włodziu.

      Polynomial-C

      p.s. A co do reszty zgrai, to jeszcze się z wami policzę! O! Tacy jesteście!
      Tacy...! (Tu gest prawą reką polegający na minimalnym zbliżeniu palca
      wskazującego do kciuka)
      • Gość: atomski Re: Veto! IP: *.bydgoszcz.cvx.ppp.tpnet.pl 04.05.02, 01:56
        Jeszcze chwila i ponieważ nie wiem czego chcę ,a jednocześnie jestem zaczepny
        i lubie mieszać, wysmaże tu kolejny pseudointeligentny wywód ,ze jednak
        słusznie nalezy mi się ten tytuł (znaczy sie : GRAFOMAN )...




Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka