Gość: Włodziu
IP: *.bydgoszcz.cvx.ppp.tpnet.pl
26.04.02, 21:23
Tak sobie czasami przeglądam FORUM. Jest tam koleś wszystko wiedzący,
przekonany o swojej nieomylności - nick Atomski. Zupełnie jak Wałęsa. Męczący
styl, pseudointeligenckie wynurzenia. Nudą wieje...
Sympatyk Włodzio.