Dodaj do ulubionych

Pan Dombrowicz

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.11.04, 19:33
Głosowałam na p. Dombrowicza i teraz żałuję,a dlatego, że wydawało mi się że
jest to człowiek światły i będzie robił wszystko żeby nasze szkolnictwo było
lepsze, warunki w jakich dzieci maiały się uczyć będą godne XXI wieku.
Niestety tak nie jest wracamy do bardzo licznych klas w zerowkach, w szkołach
podstawowych, gimnazjach i szkołach srednich. To już było jak ja chodziłam do
szkoły klasy liczące po 30 do 40 osób. Panie prezydencie proszę sobie
wyobrazić pracę z tak licznymi grupami dzieci i młodzieży, ktora nie ma
zamiaru nikogo i niczego szanować, uczniów którzy chcą zdobywać wiedzę jest
bardzo mało, albo niech pan spróbuje pracować z sześciolatkami w grypie 30
osobowej czego ich pan byłby w stanie nauczyć?! To wszystko dlatego, że musi
pan oszcędzać, ale dlaczego kosztem dzieci, dlaczego pan nie chce oszcędzać
na zarobkach radnych, swoich współpracowników i własnych zarobkach, przecież
nie są one małe, ale pan woli zamykać przedszkole, które będzie przez rok
stało puste i będzie dewastowane, jak to na Kapuściskach przy ul.
Sandomierskiej, w którym ma być za rok szkola dla dzieci żołnierzy NATO. To
jest najłatwiej prawda, bo z nauczycielami pan nie chce rozmawiać woli pan
likwidować szkoły. I ja głosowałam na takiego człowieka, czego bardzo żałuję,
bo jak mówią ludzie światli np. J. Kuroń żeby się rozwijać trzeba iwestować w
oświatę i młodzieży nauczanie w troche mniej licznych klasach to jest pana
moim zdaniem najwieksza i niewybaczalna porażka. No cóż wiem że nie zmartwi
to pana i radnych ktorzy będą razem z panem oszcędzać na oświacie!
Obserwuj wątek
    • dziennikarz007 Re: Pan Dombrowicz 12.11.04, 19:14
      Zgadzam się z Małą. Mała na prezydenta! Najlepiej zamiast Dombrowicza...
    • Gość: noname Re: Pan Dombrowicz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.12.04, 09:48
      Zgadzam się, dramatyczna sytuacja w bydgoskiej oświacie to zasługa pana
      Dombrowicza, brak pewności jutra i atmosfera którą wytworzył ten człowiek nie
      jest do pozazdroszczenia. Traktuje miasto jak prywatny folwark, oderwany od
      rzeczywistości krętacz i cwaniak łudzi się, że znowu uda mu się oszukać
      mieszkańców i ponownie wygrać wybory...
    • Gość: onpopiera Re: Pan Dombrowicz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.03.05, 17:12
      Zgadzam się z Panem Prezydentem - on wie że wy tylko pilnujecie dzieci przez
      osiem godzin a dzieci uczą się w domu z rodzicami lub na korepetycjach po
      40 zł/godz.
      • Gość: skalpel Re: Pan Dombrowicz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.03.05, 14:55
        Dombrowicz t wrzód Bydgoszczy.
    • Gość: Brrrr Re: Pan Dombrowicz IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.04.05, 10:27
      Jestem kolejną osobą zawiedzioną rządami pana D. Głosowałem na tego pana, ale
      teraz tego żałuje. Uważam, że jego kadencja to dla Naszego Miasta czas
      stracony, a sam pan D. okazał się strasznym gburem i arogantem. Jak na razie
      plonem jego kadencji jest utrata: poważnej uczelni; w perspektywie prokuratury
      apelacyjnej i sądu apelacyjnego, nie wspominam o sytuacji szkolnictwa, sportu
      wyczynowego i klimatu wokół biznesu. Miasto pod rządami tego
      niezwykle "kompetentnego" pana traci na swoim znaczeniu i kurczy się do roli
      prowincjonalnego miasteczka. Obyśmy jak najszybciej wyzwolili się spod jego
      rządów. Życzę naszej Bydgoszczy, prezydenta takiego jak ma Sopot.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka