Gość: Mała
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
11.11.04, 19:33
Głosowałam na p. Dombrowicza i teraz żałuję,a dlatego, że wydawało mi się że
jest to człowiek światły i będzie robił wszystko żeby nasze szkolnictwo było
lepsze, warunki w jakich dzieci maiały się uczyć będą godne XXI wieku.
Niestety tak nie jest wracamy do bardzo licznych klas w zerowkach, w szkołach
podstawowych, gimnazjach i szkołach srednich. To już było jak ja chodziłam do
szkoły klasy liczące po 30 do 40 osób. Panie prezydencie proszę sobie
wyobrazić pracę z tak licznymi grupami dzieci i młodzieży, ktora nie ma
zamiaru nikogo i niczego szanować, uczniów którzy chcą zdobywać wiedzę jest
bardzo mało, albo niech pan spróbuje pracować z sześciolatkami w grypie 30
osobowej czego ich pan byłby w stanie nauczyć?! To wszystko dlatego, że musi
pan oszcędzać, ale dlaczego kosztem dzieci, dlaczego pan nie chce oszcędzać
na zarobkach radnych, swoich współpracowników i własnych zarobkach, przecież
nie są one małe, ale pan woli zamykać przedszkole, które będzie przez rok
stało puste i będzie dewastowane, jak to na Kapuściskach przy ul.
Sandomierskiej, w którym ma być za rok szkola dla dzieci żołnierzy NATO. To
jest najłatwiej prawda, bo z nauczycielami pan nie chce rozmawiać woli pan
likwidować szkoły. I ja głosowałam na takiego człowieka, czego bardzo żałuję,
bo jak mówią ludzie światli np. J. Kuroń żeby się rozwijać trzeba iwestować w
oświatę i młodzieży nauczanie w troche mniej licznych klasach to jest pana
moim zdaniem najwieksza i niewybaczalna porażka. No cóż wiem że nie zmartwi
to pana i radnych ktorzy będą razem z panem oszcędzać na oświacie!