28.01.05, 22:23
Ferie sie juz zaczęły =)

Macie jakies specjalne plany na ten czas wolny od szkoły?
Obserwuj wątek
    • madziara_pl Re: Ferie 01.02.05, 14:29
      this_time napisała:


      > Macie jakies specjalne plany na ten czas wolny od szkoły?

      zbijanie bąków ;)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka