this_time 28.01.05, 22:23 Ferie sie juz zaczęły =) Macie jakies specjalne plany na ten czas wolny od szkoły? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
madziara_pl Re: Ferie 01.02.05, 14:29 this_time napisała: > Macie jakies specjalne plany na ten czas wolny od szkoły? zbijanie bąków ;) Odpowiedz Link Zgłoś