Forum   herman

herman

(15 wyników)
 • uwaga uwaga!!! jesienia herman bedzie nie tylko co 10 minut w reklamach knorra (to najbardziej denerwujace reklamy jakie znam!!!!!!!!!!!!!!!wku... mnie na maxa!!!!) dochodzi do tego serial i taniec z gwiazdami!!!! www.pudelek.pl/artykul/32918/herman_zdobyla_role_w_serialu/ na jej widok robi mi sie niedobrze!!!!!totalnie zrazila mnie do firmy knorr-juz nawet goracych kubkow ani puree nie kupuje!!!!
 • Nic nie mam do samej aktorki, sympatyczna postac, ale wszystkie stacje mielą te reklamy co kilka minut i to w róznych wersjach. Irytuje mnie jej mąz - jesli jest aktorem, to sorry, ale moim zdaniem dośc kiepskim. Już dawno tak szybko nie przełaczałam reklamy kiedy tylko sie zaczyna.
 • Reklama z familią Katarzyny Herman i sałatką w proszku.Co sądzicie?Ja b.lubię p.Herman,ale ta reklama ...nie wiem,jakoś tak dziwnie wystawiać całą(bez najmniejszego dziecka)rodzinę w telewizyjnej reklamie.
 • Obstawiałam 50/50, że pojawi się przed Wielkanocą tym razem z białym barszczem i faktycznie jest;) Ale ta u...męczliwa reklama jak widać jej nie zaszkodziła, bo widziałam jej nazwisko w ciekawej obsadzie nowej produkcji TVNowskiej.
 • Nie mogę już patrzeć na te reklamy. Jak nisko trzeba upaść żeby reklamować takie gó... i to na taką skalę. Co z niej za kobieta, która reklamuje wszystkie możliwe potrawy z papierka! I teraz jeszcze reklama Wigilii, Basia przychodzi i trzeba się postarać żeby dobrze wsypać proszek do gara bo przecież zbiera przepisy. No faktycznie ten weźmie na pewno. Kto z nas na Wigilię podaje siki Weroniki z papierka- Boże.
 • Przed chwilą włączyłam TVN w oczekiwaniu na Fakty i na ekranie pokazała mi się piękna twarz Katarzyny Herman. Co ona robiła w Kryminalnych (bo według programu właśnie ten serial emitowano)?
 • - jak Wam się podoba?
 • J.w.
 • Nigdy nie mogłem tego przeczytać, chociaż otoczenie mnie zachęcało. Utykałem gdzieś w 1/3 i wściekle znudzony odpadałem. W trakcie robienia porządków znalazłem "Grę..." i zastanawiam się czy po latach nie spróbować jeszcze raz. Zachęcam forumowiczów do wyrażenia opini na temat tej książki:)
 • www.youtube.com/watch?v=n3Rzvn368XQ Komentarze??
 • wszyscy bylismy zaskoczeni owa niedyspozycja wundera, ale wraz uplywem akcji zaczela nabierac dodatkowych znaczen; dla tych, ktorzy przyszli dla muzyki, a podejrzewam, ze wcale nie stanowili wiekszosci, musial byc to niewatpliwie zawod; ale sam wybor krepego, brzydkiego, niezgrabnego wundera jest nie tyle kontrowersyjne, co nieznosny; i ta nieznosc podkresla cala okrutnosc obledu w jaki wpada, albo juz dawno wpadl, herman; nie oszukujmy sie: liza by sie w takim typie nie zakochala...
 • Czy można spojlerować biografię:) Nie wiem, ale może ktoś liczy na polskie wydanie i nie chce psuć sobie przyjemności:) Postaram się umieszczać tu różne ciekawostki (i może osoby, które tez czytały mi w tym pomogą:)) w osobnych postać, żeby ułatwić dyskusję.
 • Jonatan Chwyt, pianista, zatrudnia się na dalekiej północy jako muzyk rozrywkowy. Trafia do małej norweskiej osady pełnej marzeń, emocji i tajemnic, którymi żyją jej mieszkańcy. Oj, dzieje się tam, dzieje, choć wszystko swoim tempem, właściwym polarnej nierozróżnialności dnia od nocy. Jest to jedna z tych książek skonstruowanych z drobnych spraw - teraz mogę ją otworzyć na dowolnej stronie i delektować się takim czy innym epizodem stanowiącym niemal osobną historię - tworzących jedn...
 • Początki... Zawarty w 1005 roku pokój nikogo nie zadowolił. Bolesław zdał sobie sprawę ze swoich słabości i zarówno akcją dyplomatyczną jak i militarną próbował wzmocnić swoją pozycje. Henryk uwikłany w niekończące się bunty na zachodzie Niemiec i we Fryzji z ciągle niezależnymi Włochami zdawał się nie mieć sił na ponowną próbę sił z Chrobrym... Jednak to Henryk naruszył warunki pokoju. Zaczeło się to na Wielkanoc roku 1007-ego. Na zjazd do Ratyzbony (6 kwietnia 1007 r.) zjechal...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?