Gość: semeon
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
13.03.05, 03:14
Zostawmy tych biednych ludzi samym sobie. Jak mawia nasz Prymas "ujadające
kundelki" niech szczekają, a my róbmy swoje /Młynarski/. Zlekceważmy
totalnie antybydgoskie wątki, a umrą śmiercią naturalną, zaś ich autorzy
dopiero wtedy poniosą totalną porażkę, czego im serdecznie życzę, samemu nie
tworząc wątków "anty".
Od siebie proponuję podyskutować, na przykład, o jednej z mądrości Omara
Chajjama /XI wiek/, która brzmi:" Czas ma dwie twarze, jego długość mierzymy
rytmem słońca, lecz gęstość mierzona jest rytmem namiętności".