Gość: nieBroda
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
15.03.05, 12:14
czy wam nie wstyd Bydgoszczanie za Brodowskiego?
Pamietacie opinie UMK o AB - jedyną i najbardziej pozytywną?
Jaka bedzie ta opinia przy nastepnych staraniach za pół roku, po jawnych
sabotażach Brodowskiego?