Dodaj do ulubionych

czy wam nie wstyd Bydgoszczanie za Brodowskiego?

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.03.05, 12:14
czy wam nie wstyd Bydgoszczanie za Brodowskiego?

Pamietacie opinie UMK o AB - jedyną i najbardziej pozytywną?
Jaka bedzie ta opinia przy nastepnych staraniach za pół roku, po jawnych
sabotażach Brodowskiego?
Obserwuj wątek
    • Gość: maniek Re: czy wam nie wstyd Bydgoszczanie za Brodowskie IP: *.brda.net 15.03.05, 12:22
      jak dla ciebie to Pana Brodowskiego smyku i nie, nie jest nam wstyd...wstyd nam
      za was...
      PS utworz jeszcze jeden zasmiecajacy watek na temat brodowskiego a wtdy wejde
      na torunskie forum i sie pobawie...
      • Gość: maciej Re: czy wam nie wstyd Bydgoszczanie za Brodowskie IP: 193.26.211.* 15.03.05, 12:36
        Maniek nie badz dziecinny. Niech sobie pisza. Jak jade Kujawska to zawsze
        podziwiam budynek oddziału TVP w Bydgoszczy. Torun tez bedzie mial studio w
        Centrum Sztuki Wspólczesnej, i niech tak bedzie.
        ps.a glupolom mowimy stanowcze NIE!
      • Gość: daria Re: czy wam nie wstyd Bydgoszczanie za Brodowskie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.04.05, 08:16
        a chyba powinno byc wstyd.
        • Gość: maciej Re: czy wam nie wstyd Bydgoszczanie za Brodowskie IP: 193.26.211.* 11.04.05, 08:29
          Żal mi Ciebie. Dręczy Ciebie ta Bydgoszcz!
      • brathless Re: czy wam nie wstyd Bydgoszczanie za Brodowskie 06.05.05, 09:29
        ale ustalenia z Warszawa jakies były....
        • Gość: brathless napisał: Re: czy wam nie wstyd Bydgoszczanie za Brodowskie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.05.05, 20:12
          brathless napisał:

          > ale ustalenia z Warszawa jakies były....
    • Gość: wtm Re: czy wam nie wstyd Bydgoszczanie za Brodowskie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.03.05, 14:31
      a kogo on obchodzi? bydgoszczanie maja to gdzies, przecietny mieszkaniec nie
      wie kto to jest, a kto niby oglada ta telewizje? ale teraz dla torunia to
      najwiekszy wrog, bo mysla ze nie wiadomo co z tej telwizji zyskaja, nikt tego
      nie bedzie ogladal, wszyscy to olewaja, poza moze ludzmi starszymi, ale sie
      czyta ze tam telewizja przyczyni sie do wzrostu liczby ludnosci..
      zejdzie na ziemie i nie badzcie krzykaczami
      • Gość: sonia Re: czy wam nie wstyd Bydgoszczanie za Brodowskie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.03.05, 17:12
        "Nikt tego nie bedzie oglądał"masz racje z ta róznica ,ze to bedą oglądali
        wszyscy Torunianie.Nas tez nie interesuje co dziej sie w powiecie bydgoskim.
        Więc niech kazdy oglada co chce i co go interesuje.
        • Gość: daria argument za tym, zeby Brodowski nie blokowal IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.03.05, 08:11
          Gość portalu: sonia napisał(a):
          > Więc niech kazdy oglada co chce i co go interesuje.

          to argument za tym, zeby Brodowski nie blokowal studia w Toruniu?
    • ethanak Wstyd za władze Torunia... 16.03.05, 08:49
      ...które własną nieudolnością próbują obciążyć innych (Brodowskiego).A UMK do
      końca świata powinien opiniować pozytywnie wszystkie bydgoskie uczelnie za
      kolosalne wsparcie jakiego doświadczył pod postacią Akademii
      Medycznej...Zresztą nie wiadomo czy jak ktoś z UMK to nie były SBek - opinie
      tych profesorów powinny być brane w nawiasy...
      • Gość: daria Jaka nieudolnosc wladz Torunia? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.03.05, 09:48
        Jaka nieudolnosc wladz Torunia?
        Lokal - pokazano 12, w tym tanie, z parkingami, z wlasciwymi wymiarami.
        Umowa na swiatlowod - przyprowadzono gotowa firme 4 miesiace temu.
        Ustalenia z Warszawa - zrobiono w listopadzie.

        Czego chciec wiecej? Dobrej woli Brodowskiego. Zadnej umowy nie podpisał, nie
        rozpoczal organizacji studia, nie wymówił nawet umowy dzierzawy na Glowackiego
        (nawet nie zaczal rozmow).
        • mylady1 Re: Jaka nieudolnosc wladz Torunia? 17.05.05, 09:02
          Gość portalu: daria napisał(a):

          > Jaka nieudolnosc wladz Torunia?
          > Lokal - pokazano 12, w tym tanie, z parkingami, z wlasciwymi wymiarami.
          > Umowa na swiatlowod - przyprowadzono gotowa firme 4 miesiace temu.
          > Ustalenia z Warszawa - zrobiono w listopadzie.
          >
          > Czego chciec wiecej? Dobrej woli Brodowskiego. Zadnej umowy nie podpisał, nie
          > rozpoczal organizacji studia, nie wymówił nawet umowy dzierzawy na
          Glowackiego
          > (nawet nie zaczal rozmow).
          no niewiem
    • Gość: bb i po co ta wojna panie Brodowski? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.03.05, 09:14
      i po co ta wojna panie Brodowski?
      • Gość: NM SNIA TY STARA KU..! IP: *.tvgawex.pl 17.03.05, 10:57
        CO ZA TORUNSKIE KU.. ZASMIECAJA NASZE MIASTOWE FORUM?
        SONIA KU.. torunska NIE WIE,ZE YDGOSZCZ TO MIASTO WOJ,A toruniewo to
        POWIAT.ALE SKAD MA WIEDZIEC JAK JEJ MATKA TO STAR KU..,STARY TO WIEZIENNY CW..
        AONA OD 13 ROKU ZYCIA ROBILA LACHY.
    • wilman Zachowanie Brodowskiego to resztka perfidii w najg 23.03.05, 08:32
      Zachowanie Brodowskiego to resztka perfidii w najgorszym szowinistycznym
      wykonaniu...
      Wierze, ze takie myslenie jak Brodowski odchodzi na szczescie w przeszlosc -
      ono by nie wróżyło dobrze dla rozwoju aglomeracji dwumiasta.
    • Gość: fakt fakt , nie postepuje dobrze.... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.03.05, 13:13
      fakt , nie postepuje dobrze....
    • wilman O/TV Olsztyn otworzył redakcję TVP w Elblągu. 24.03.05, 15:06
      O/TV Olsztyn otworzył redakcję TVP w Elblągu.
      Nie było by w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że Olsztyn jest mniejszym miastem
      od Torunia, nie ma takiego zaplecza, infrastruktury, uczelni, poziomu
      inwestycji itp.. A ma własny oddział TVP i otwiera inne redakcje.

      Przekładając to na Torun, powinnismy tym bardziej mieć własny oddział i
      otwierać studia we Włocławku, Brodnicy!!!

      A tu nie mamy nawet studia, przez opóźnienia i złośliwości Brodowskiego i O/TV
      Bydgoszcz. Redakcja w Elblągu została otwarta w 1,5 miesiąca - widocznie
      Olsztyn nie bał się tak wzmocnienia siły Elbląga, jak Bydgoszcz boi sie
      Torunia. Brodowski walczy z oglądaniem 12 budynkow juz 4 miesiace. I pewnie
      może kolejne 4 - oglądac 24 budynki.

      W tymn czasie pewnie Opole otworzy studio w Brzegu, Gdansk w Koszalinie, a
      Kraków w Częstochowie. A Brodowski bedzie ogądał 978 budynek w Toruniu i
      zawyżał koszt śwatłowodu do 400.000.000 zł

      Marku Brodowski! Jesteś żałosnym oszustem! Wystawiasz Bydgoszczanom (nawet tym
      porządnym) opinię zawistnych chamów, wykorzystującym publiczną posadę do swych
      prymitywnych rozgrywek.

      Sama Bydgoszcz uzyskała pomoc od Gdanska 10 lat temu, ktorej teraz odmawia
      Toruniowi. Jesli TVP zacznie podlegac pod Marszalka - jakie powinny byc
      pierwsze kroki z TVB?
    • babbik Re: czy wam nie wstyd Bydgoszczanie za Brodowskie 31.03.05, 09:15
      A Olsztyn tworzy redakcje w Elblagu!
      Byc moze trzeba bylo sie starac o studio w Ciechocinku, a oni by otworzyli w
      Toruniu?
      • geograf102 Re: czy wam nie wstyd Bydgoszczanie za Brodowskie 31.03.05, 09:31
        Ty naprawde jestes chory synku!!!!
    • Gość: avik to jest skandal, co wyprawia dyrekcja TVB IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.04.05, 08:30
      to jest skandal, co wyprawia dyrekcja TVB, blokujac studio w Toruniu. Takie
      studio ma Koszalin, a ostatnio nawet Elbląg!
      • Gość: Rex Tylko między tymi miastami nie ma 40 km IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.04.05, 13:59
        a w toruniu ma byc redakcja bo sobie wymysleliście że ma być bo wy chcecie i
        tyle.A z ekonomicznego punktu widzenia to bezsens.Gdzie w Polsce są oddalone od
        siebie ośrodki o 40 km?Dojazd z kujawskiej do torunia trwa prawie tyle samo co
        dojazd na osową górę.Jakoś Gdynia nie chce sejmiku ,nie chce TV , a do pięt jej
        nie dorastacie.
    • wilman Re: czy wam nie wstyd Bydgoszczanie za Brodowskie 04.04.05, 08:48
      To co piszesz, jest przerazajace i chcialbym wierzyc, ze wiekszosc bydgoszczan
      tak nie myśli: Bydgoszcz MUSI sie rozwijac, a w Toruniu I TAK NIC NIE
      POWSTANIE...Wierze, ze tak prymitywne i egoistyczne spojrzenie ma mniejszosc
      bydgoszczan, w tym niestety czerwone w fundamentach TVB i Brodowski.

      Znacznie mniejsze miasta maja wrecz samodzielne oddziały (Olsztyn, Gorzów,
      Opole, Rzeszów), a te mniejsze od Torunia miasta zakładają studia w jeszcze
      mniejszych osrodkach (Koszalin, Elbląg, Zielona Góra).

      Żadne z w/w miasta nie ma takiej oferty kulturalnej, festiwali, takich atrakcji
      turystycznych, takich uczelni, teatrow dzieciecych, planetariów itp...

      Jedyne co przeszkadza w powstaniu studia w Toruniu, zatwierdzonego juz przez
      Dworaka i Warszawe - to zawiść bydgoszcxzaan lub niechęc moze obawa do utraty
      monopolu na TV w regionie i dopuszczenie Torunia dotak ważnego medium.
      Prędzej czy póżniej to się skończy, ale niesmak i wrogość wywołana przez TVB
      pozostanie. Oby w najbliższym czasie żadnych ważnych decyzji dla Bydgoszczy
      nie podejmował żadne torunskie instytucje - UMK, Izba Celna, Regionalna
      Dyrekcja Lasów, ARIMR, Woj. Urząd Pracy, Marszałek...
      Pamiejtaj tylko, ze to Brodowski wywołał tą wojnę, blokując czy opóźniając
      decyzje Warszawy o studiu w Toruniu.
    • mavellis Re: czy wam nie wstyd Bydgoszczanie za Brodowskie 06.04.05, 08:23
      na razie studio powstaje w budynku 4 miesiace temu odrzuconym przez TVB jako
      zły, a teraz sie okazuje - ze dobry... Czy chodzilo o te 4 miesiace
      opoznienia, czy jeszcze o danie Toruniowi prztyczka w nos?
    • Gość: antek wybral lokal ktory sam odrzucil 4 miesiace temu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.04.05, 12:22
      okazalo sie ze wybral lokal ktory sam odrzucil 4 miesiace temu
    • Gość: WSTYD. WSTYD. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.04.05, 17:07
      WSTYD.
      • Gość: a Re: WSTYD. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.04.05, 17:45
        Jeżeli miasto toruń nie dało ani złotówki na powstanie studia, nie dała loklau
        kto komu tu powinno być wstyd ? Brodkowski ma ze swojej pensji wam biuro
        stworzyć ?
    • Gość: Rex a czy wam nie wstyd za rydzyka? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.04.05, 13:51
      bo ja bym się zapadł pod ziemię
      • alan_turing Re: a czy wam nie wstyd za rydzyka? 10.04.05, 13:55
        Nie zapadaj się. Pytanie, co przeciętny toruńczyk może za Rydzyka, a co
        przeciętny bydgoszczanin moze za Brodowskiego? Tym bardziej nie rozumiem ataków
        na Brodowskiego!!!
    • Gość: cytat Najpierw obejrzeli i odrzucili. Teraz jest OK ???? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.04.05, 08:05
      Najpierw obejrzeli i odrzucili. Teraz jest OK ????
      Cztery miesiace szukali i znów jednak ten
      budynek?
      Jest tak zły, że bedzie tam trudno pracowac czy po prostu chodzilo o
      opóźnienie o 4 miesiace, panie Brodowski?
    • Gość: radek ten czlowiek nie nadaje sie na dyrektora. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.04.05, 11:17
      ten czlowiek nie nadaje sie na dyrektora.
    • maaax1 Re: czy wam nie wstyd Bydgoszczanie za Brodowskie 14.04.05, 00:09
      czytam to i wierzyc sie nie chce jak Brodowski postepuje!
    • Gość: darek główna cecha nowego dyrektora TVB: IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.04.05, 13:26
      główna cecha nowego dyrektora TVB:
      przede wszystkim UCZCIWOŚĆ, której nie posiadał Brodowski
    • Gość: a_weiro stary komuch - tak mysli i tak dziala IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.04.05, 20:04
      stary komuch - tak mysli i tak dziala
    • Gość: FLIK podobno nawet nie złozył dokumentow na druga kaden IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.04.05, 21:49
      podobno nawet nie złozył dokumentow na druga kadencje - nie dziwie sie.
    • Gość: zzz W/g mnie Brodowski robi wszystko, zeby opoznic TVP IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.04.05, 15:13
      W/g mnie Brodowski robi wszystko, zeby opoznic TVP w Toruniu. Gdyby mu zależało:
      1) czemu by wybieral 5 miesiecy?
      2) czemu by odrzucal 12 siedzib
      3) czemu by w kwietniu akceptowal propozycje Kopernika z gruydnia, ktora sam
      wczesniej odrzucil?
      4) czemu by nie podjal rozmow o rozwiazanie czybnszu z Głowackiego?
      5) czemu by 6 dziennikarzy, ktorzy juz pracuja (nie trzeba nowych pieniedzy)
      nie wysylal do Torunia, tylko do Wloclawka i Bydgoszczy?
      6) czemu by nie doprowadzil do codziennych wiadomosci? Czas antenowy dla
      Bydgoszczy jest tanszy ????
      • Gość: byd bravo panie marku!jechac z bydlem! IP: *.tvgawex.pl 16.04.05, 20:34
      • Gość: byd bravo!jechac z bydlem! IP: *.tvgawex.pl 16.04.05, 20:34
      • Gość: byd Re: W/g mnie Brodowski robi wszystko, zeby opozni IP: *.tvgawex.pl 16.04.05, 20:36
        to mi sie podoba jak wsiuny musza sie przed nami plaszczyc,a pan brodowski
        pokazuje gdzie jest kurew miejsce!ha
        na kolana przed panstwem...
        u nas tv jest juz 10 lat,a bambry sto lat za murzynami...
        i tak tv bedzie sie nazywala TVB, a nie tvt...he
    • Gość: df o to bardziej tak. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.04.05, 12:43
      o to bardziej tak.
      • Gość: BYD BYDGOSZCZ!!!! IP: *.tvgawex.pl 18.04.05, 12:46
        D;ACZEGO BYDGOSZCZ OD 10 LAT MA TV!A WY WSIUNY ZNOWU NAM ZAZDROSCICIE I
        PLACZECIE?
        STAJECIE NA GLOWIE,BY TEZ MIEB TV B Y D G O S Z C Z!STO LAT ZA MURZYNAMI
        JESTESCIE...
        NIE MACIE SIE CZYM POSZCZYCIC?
        JEDYNIE MOZECIE SIE POCHWALIC PRZED LUBICZEM CZY PRZYSIEKIEM,ZE MACIE LINIE
        TRAMWAJOWA,ZE MACIE LEPSZY STADION ANIZELI ONI(ONI NAWET W OGOLE NIE MAJA),ZE
        MACIE KINO,MARKET...
        HEHEHEHEHE
    • Gość: viki Re: czy wam nie wstyd Bydgoszczanie za Brodowskie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.04.05, 20:46
      a powinno.
    • Gość: wstyd!!!!! wstyd!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.04.05, 07:55
      wstyd!!!!!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka