Dodaj do ulubionych

ATR- powazne pytanie

08.05.05, 01:51
angielki 30/35 plus pisanko - podstawowa. 14/32 plus recenzja rozszerzona.
doliczyc trza zawalona matme w poniedzialek. pytam powaznie: mam szanse na
atr??????
Obserwuj wątek
    • Gość: 18 Re: ATR- powazne pytanie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.05.05, 10:21
      maszz, spoko
    • Gość: tora-bora Re: ATR- powazne pytanie IP: *.net 08.05.05, 13:47
      Tylko na UMK :-(
    • Gość: PPP Re: ATR- powazne pytanie IP: *.atr.bydgoszcz.pl 09.05.05, 10:28
      W żadnym wypadku, analfabetów i mało sprawnych intelektualnie nie przyjmujemy.
      • anilek_swiety Re: ATR- powazne pytanie 09.05.05, 14:05
        jakos lista absolwentow niezbyt przystaje do tego co napisales
      • Gość: maciej Re: ATR- powazne pytanie IP: 193.26.211.* 09.05.05, 14:13
        To powiedz mi jak to jest, ze studenci fizyki z UMK jeździli zdawać egzaminy za
        ATRowców?Nie wiem jak teraz, ale gdzies pisali, ze ten proceder trwa.Chyba
        Uniwerek w Toruniu robił ankiete wsrod studentów.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka