pierozka 08.05.05, 01:51 angielki 30/35 plus pisanko - podstawowa. 14/32 plus recenzja rozszerzona. doliczyc trza zawalona matme w poniedzialek. pytam powaznie: mam szanse na atr?????? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: 18 Re: ATR- powazne pytanie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.05.05, 10:21 maszz, spoko Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tora-bora Re: ATR- powazne pytanie IP: *.net 08.05.05, 13:47 Tylko na UMK :-( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: PPP Re: ATR- powazne pytanie IP: *.atr.bydgoszcz.pl 09.05.05, 10:28 W żadnym wypadku, analfabetów i mało sprawnych intelektualnie nie przyjmujemy. Odpowiedz Link Zgłoś
anilek_swiety Re: ATR- powazne pytanie 09.05.05, 14:05 jakos lista absolwentow niezbyt przystaje do tego co napisales Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maciej Re: ATR- powazne pytanie IP: 193.26.211.* 09.05.05, 14:13 To powiedz mi jak to jest, ze studenci fizyki z UMK jeździli zdawać egzaminy za ATRowców?Nie wiem jak teraz, ale gdzies pisali, ze ten proceder trwa.Chyba Uniwerek w Toruniu robił ankiete wsrod studentów. Odpowiedz Link Zgłoś