yaraz82
03.09.05, 10:08
Tomasz Markowski,Jan Rulewski,Radek Sikorski i Andrzej Walkowiak to wg mnie
najlepsi kandydaci do parlamentu.
To ludzie:
-kompetentni: Markowski-prawnik,Sikorski-absolwent Oxfordu
-z bogatą kartą opozycyjną: Rulewski - legenda bydgoskiej Solidarności
-medialne: Walkowiak - były dziennikarz Radia PiK
Swoją dotychczasową działalnością pokazali że są uczciwi,aktywni i można na
nich polegać.
Takich ludzi nam potrzeba w parlamencie.
Wpisujcie wasze kandydatury z uzasadnieniem