Dodaj do ulubionych

T.Markowski,J.Rulewski,R.Sikorski,A.Walkowiak

03.09.05, 10:08
Tomasz Markowski,Jan Rulewski,Radek Sikorski i Andrzej Walkowiak to wg mnie
najlepsi kandydaci do parlamentu.
To ludzie:
-kompetentni: Markowski-prawnik,Sikorski-absolwent Oxfordu
-z bogatą kartą opozycyjną: Rulewski - legenda bydgoskiej Solidarności
-medialne: Walkowiak - były dziennikarz Radia PiK

Swoją dotychczasową działalnością pokazali że są uczciwi,aktywni i można na
nich polegać.

Takich ludzi nam potrzeba w parlamencie.

Wpisujcie wasze kandydatury z uzasadnieniem
Obserwuj wątek
    • Gość: Rohoo Re: T.Markowski,J.Rulewski,R.Sikorski,A.Walkowiak IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.09.05, 10:14
      Popieram z całego serca!
    • Gość: jacas Re: T.Markowski,J.Rulewski,R.Sikorski,A.Walkowiak IP: *.net.ua 03.09.05, 10:14
      Zgadzam sie. Jeszcze Latos jest dobrym kandydatem. Doswiadczony radny... osoba
      ktorej nam trzeba. No a Tomek Mazur? Uwazam, ze rowniez niezly kandydat.
      • Gość: tm Re: T.Markowski,J.Rulewski,R.Sikorski,A.Walkowiak IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.09.05, 10:17
        www.tmazur.bydgoszcz.pl
    • yaraz82 Re: T.Markowski,J.Rulewski,R.Sikorski,A.Walkowiak 03.09.05, 10:23
      Powiem że program całkiem całkiem :-)
      Szczególnie walka o sąd i prokuraturę apelacyjną !
    • Gość: nono Re: T.Markowski,J.Rulewski,R.Sikorski,A.Walkowiak IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.09.05, 12:11
      www.markowski.z.pl
      www.tmazur.bydgoszcz.pl
    • Gość: Antoni Re: T.Markowski,J.Rulewski,R.Sikorski,A.Walkowiak IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.09.05, 12:49
      Złotowski to dobry kandydat na senatora. T. Markowski bardzo podobny do
      Grzegorza Gruszki w pojmowaniu polityki.
    • Gość: mtv PYTANIE: co Markowski zrobił dla Bydgoszczy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.09.05, 12:51
      i regionu, bo jakoś nic mi nie przychodzi do głowy. Pytanie jest również
      aktualne w stosunku do Sikorskiego.
      • Gość: przemek Re: PYTANIE: co Markowski zrobił dla Bydgoszczy IP: *.bydgoszcz.sdi.tpnet.pl 03.09.05, 12:55
        jednym z lepszych kandydatow do sejmu jest z pewnoscia Pawel Olszewski, mlody
        radny PO, ekonomista, z zawodowym doswiadczeniem w zarzadzaniu finansami jednej
        z najbardziej rentownych bydgoskich spolek.
        • Gość: mtv Młodemu Olszewskiemu to tatuś załatwił robotę w IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.09.05, 17:04
          PESIE, a teraz synek odcina się od koligacji rodzinnych. Samochodem od tatusia
          też jeździ, a w Expressie mówi, że tatuś jest niedobry jak cała lewica.
          Popytajcie chłopaków z PESY, jak często w pracy jest Pawełek. Tak samo często,
          jak wtedy kiedy "pracował" u Piotrowskiej w biurze poselskim ( w Hermesie na
          Kapach), które to biuro było zawsze zamknięte.
        • Gość: Radek Re: PYTANIE: co Markowski zrobił dla Bydgoszczy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.09.05, 17:13
          Oglądałem Olszewskiego na TVN24, jego dyrdymałów nawet nie wytrzymała
          prowadząca program redaktorka. Brakowało mi jednego kiedy opowiadał czym dla
          niego są ideały Sierpnia, kiedy powie, że wychowywał się (podobnie jak
          Kwąśniewski czytająć Giedrojcia) w tradycji solidarnościowej, a bibułę w jego
          wózeczku przechowywał stary. OBŁUDA !!!
        • camikaze2000 A widziałeś może... 07.09.05, 00:02
          A oglądałeś może program ,,wybory 2005" na TVN 24. Tam Olszewski całkowicie się
          zbłaźnił. Z czwórki zaproszonych gości wypadl najgorzej. To zwykły cwaniaczek.
          Facet na swojej ulotce pisze ,,Jako ekonomista wiem, jak zadbać o finanse kraju
          i czym kierować się w prowadzeniu polityki gospodarczej". Boże drogi, ten
          chłopiec miałby zajmować się polityka gospodarczą. Wszyscy, którzy pójdą do
          wyborów i zagłosuja na niego muszą w to wierzyć. A żeby w to wierzyć trzeba
          mieć napaprane we łbie. To, że jest na plakatach i bilbordach nie oznacza, że
          jest dobrym kandyda tem na posła.
      • Gość: Antoni Re: PYTANIE: co Markowski zrobił dla Bydgoszczy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.09.05, 12:57
        Markowski to pieniacz, mieszkający w Warszawie podszywający się pod
        bydgoszczanina. W utrzymywaniu tego mitu pomaga mu Gazeta Wybiórcza, ale to już
        jest efekt układów.
        • Gość: Rysio Re: PYTANIE: co Markowski zrobił dla Bydgoszczy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.09.05, 17:10
          Moze i Markowski nie jest rodowitym bydgoszczaninem, ale zna problemy tego
          miasta. A największym chyba jest brak prawdziwej elity, jedynie sami kalkulanci
          i nieroby.
          • Gość: mtv Re: PYTANIE: co Markowski zrobił dla Bydgoszczy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.09.05, 18:50
            Ale co zrobił dla Bydgoszczy??????????? 100 tysięcy ludzi zna problemy tego
            miasta i co z tego wynika? Poza szczekaniem i pokazywaniem przy każdej możliwej
            okazji w telewizorze i gazecie, nie zrobił dla miasta NIC! ZERO!
      • Gość: Julek Re: PYTANIE: co Markowski zrobił dla Bydgoszczy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.09.05, 17:08
        Dzięki posłowi Markowskiemu posłowie PiS w całości głosował za powstaniem
        Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego. Tego Uniwerku nie potrafili w AWS
        przeforsować ani Piotrowska ani Złotowski. To wstyd dla prawicy że powstaje on
        za kadencji postkomunistów.
        • yaraz82 Prawo i Sprawiedliwość 06.09.05, 09:32
          Czas na koalicję PiS - PO
    • Gość: arek J.Rulewski,R.Sikorski są OK IP: 212.122.214.* 03.09.05, 13:21
      ale ten nieuk i pieniacz Markowski????????

      jemu nawet ręki bym nie podał

      ciekawe kiedy długi znajmoym pooddaje wielki pan poseł....
      (dodam, że długi w wysokosci 15 albo 20 złotych...)

      żenujące...

      • Gość: jołmen Re: J.Rulewski,R.Sikorski są OK IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.09.05, 20:29
        Poseł Markowski ostatnio walczył o pocztę!
        Dzięki jego interwencji poczta zostanie w Bydgoszczy !
        • Gość: kamyczek Re: J.Rulewski,R.Sikorski są OK IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.09.05, 21:52
          o....? to walczyl o cos pieknego;)
        • Gość: mtv Re: J.Rulewski,R.Sikorski są OK IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.09.05, 23:11
          Skoczył na pocztę niczym AM, pokazał się w TV i tyle jego zasług.
    • Gość: takowy taktyk Re: T.Markowski,J.Rulewski,R.Sikorski,A.Walkowiak IP: 212.122.214.* 03.09.05, 22:40
      Już raz głosowałem na Sikorskiego i szczerze tego żałuje, a dlatego, że ten
      facet to karierowicz, który nic nie zrobił dla bydgoszczy, poszedł sobie do
      warszawki, siedział tam, został nawet wiceministerm spraw zagranicznych,
      później wyjechał do Stanów robić dalej karierę. Może i on ma tam jakieś
      zasługi ale na głosy wyborców bydgoszczy na pewno nie zasługuje.
      A tak poza tym to starajmy się patrzeć na pertie i ich programy, a nie tylko
      skupiamy się na poszczególnych osobach. Z osób ich później nie rozliczymy tylko
      powinniśmy z programów i ich realizacji.
      • Gość: Markotny Re: T.Markowski,J.Rulewski,R.Sikorski,A.Walkowiak IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.09.05, 22:52
        Jak zostanie Ministrem Obrony Narodowej to bedzie mogl uzyskac dla BYdgoszczy
        rownie duzo a nawe wiecej inwestycji co Zemol
        • Gość: kamyczek Re: T.Markowski,J.Rulewski,R.Sikorski,A.Walkowiak IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.09.05, 01:31
          on juz byl- wiceministrem obrony i cos uzyskal? ktos mnie oswieci w tej kwestii?
      • Gość: ja Re: T.Markowski,J.Rulewski,R.Sikorski,A.Walkowiak IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.09.05, 23:18
        Kiedy niby?
    • Gość: marek zamiast Rulewskiego - LUBRANT IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.09.05, 23:18
      legendy proponuję zostawić podręcznikom - do tej ekipy proponuję Lubranta - tez
      na prawie sie zna (praktyk)
      • Gość: u2 Rulewski,Markowski,Sikorski,Walkowiak IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.09.05, 23:26
        Lubrant zamiast Rulewskiego hahahah.Kon by sie usmiał :D
        Kto to jest Lubrant?Przy Rulewskim?I co on robił jak była Solidarnosc?Gdzie
        działał?
        Gdzie Rzym a gdzie Krym
        • Gość: max Re: Rulewski,Markowski,Sikorski,Walkowiak IP: 212.122.214.* 03.09.05, 23:32
          Rulewski jest historia tamtych lat i szacunek mu sie napewno nalezy ale
          rzeczywistosc poszła dalej i dzis taki Lubrant moze zrobił juz tez cos dla
          spoleczenstwa tylko moze sie mało o tym mówi no chyba zeby wybili mu zeby jako
          kandydatowi na posła to moze by zostal nawet i bohaterem
          • Gość: u2 Re: Rulewski,Markowski,Sikorski,Walkowiak IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.09.05, 23:40
            Ta 4 moze cos zdziałac bo ma liczne kontakty w parlamencie i mediach.Dlatego
            warto im zaufac.Szczegolnie teraz gdy pojawiają sie pomysly likwidacji
            wojewodztwa!
            Potrzeba osob ktore bedą bronic naszego interesu!
            • Gość: max Re: Rulewski,Markowski,Sikorski,Walkowiak IP: 212.122.214.* 03.09.05, 23:42
              a dlaczego uwazasz ze Lubrant nie bedzie bronił naszego województwa, znasz go?
              a moze on ma lepsze "układy" poznaj gościa to zobaczysz
              • Gość: u2 Re: Rulewski,Markowski,Sikorski,Walkowiak IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.09.05, 23:54
                W trudnych czasach dla Polski i województwa powinniśmy głosować na sprawdzonych
                ludzi,którzy bedą w stanie zapewnić dekomunizację i większą lustrację.Oraz
                walkę o silną pozycję Polski w Europie.
                • Gość: Hiro Gdzie byli ci nowi wybrani w trudnych chwilach??? IP: *.dip.t-dialin.net 04.09.05, 00:58
                  czy zawsze stare, musi byc dobre????????
                  szukajcie przemian w nowych, inteligentnych ludziach!!!!!!!!!!!!
        • Gość: Kamil Re: Rulewski,Markowski,Sikorski,Walkowiak IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.09.05, 01:19
          Rulewski ma ponoć problemy finansowe, więc i motywację do diety
          poselskiej...przypomnij sobie co mówił odchodząc z polityki - o polityce
          • Gość: Hiro Re: Rulewski,Markowski,Sikorski,Walkowiak IP: *.dip.t-dialin.net 04.09.05, 01:21
            czy to takie wazne????????
            piszesz sam , ze "podobno"
            • yaraz82 Re: Rulewski,Markowski,Sikorski,Walkowiak 04.09.05, 09:49
              Heh widze że osoby Rulewskiego,Markowskiego,Sikorskiego i Walkowiaka wzbudziły
              uzasadniony strach wśród byłych członków czerwonej nomenklatury partyjnej !
              • Gość: mtv Strach? Nie , obrzydzenie i owszem. Same tuzy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.09.05, 11:37
                bijące rekordy "nicnierobienia". Fajnych masz idoli, pewnie na twój wzór i
                podobieństwo.
                • Gość: ciekawy najaktywniejsi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.09.05, 12:33
                  a jaki poseł złożył najwięcej interpelacji i miał najwięcej wystąpień z okręgu
                  bydgoskiego ?
                  • Gość: mtv A czego to dowodzi, poza pieniactwem i pokazywanie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.09.05, 14:21
                    m się w telewizorze? Z interpelacji nic nie wynika-to są zapytania poselskie,
                    nic poza tym. Wystąpienia? To samo. A jak konkrety dotyczące pracy poselskiej: w
                    ilu komisjach zasiadał MArkowski? Ile ustaw prowadził? W ilu ustawach był
                    koordynatorem? To jest wyznacznik skuteczności posła, a pieprzenie farmazonów
                    pod publiczkę.
              • Gość: :D Re: Rulewski,Markowski,Sikorski,Walkowiak IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.09.05, 14:34
                jeszcze dodajcie Lubranta o którym ktos ciagle wypisuje na forum :DDDDDDD
          • Gość: WYBORY WYBORY 25 WRZESNIA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.09.05, 11:48
            WYBORY 25 WRZESNIA
    • Gość: : Re: T.Markowski,J.Rulewski,R.Sikorski,A.Walkowiak IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.09.05, 14:30
      Od Tomasza Markowskiego strzeż na Panie!
      • Gość: X Re: T.Markowski,J.Rulewski,R.Sikorski,A.Walkowiak IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.09.05, 14:55
        Interpelacje to wazna rzecz.Czy to prawda ze Zemke zadnej nie zglosil?
        • Gość: gość portalu Nie jest logiczne, aby minister zgłaszał interpela IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.09.05, 16:05
          cje do własnego rządu, ale wy tego nie wiecie, ani tego, na czym polega istota
          interpelacji.
          • Gość: zwała Chyba sekretarz stanu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.09.05, 19:52
            chyba sekretarz stanu chciales powiedziec :P
            • Gość: mtv Re: Chyba sekretarz stanu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.09.05, 22:18
              W randze wicemistra, jak już się czepiacz i dbasz o sczegóły, więc wychodzi na
              jedno.
    • Gość: X Re: T.Markowski,J.Rulewski,R.Sikorski,A.Walkowiak IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.09.05, 14:57
      Zemkego usprawiedliwa to ze byl czlonkiem rządu,ale pozostali?
    • Gość: PP potrzebny powiew prawicy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.09.05, 23:33
      Potrzebny jest powiew prawicy i rozliczenie afer.
      • Gość: gość portalu Powiew prawicy czuć w okolicach ferm trzody IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.09.05, 23:36
        chlewnej
        • Gość: hehe Ale słownictwo masz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.09.05, 23:41
          A Ty kolego z takim słownictwem to chyba z Samoobrony co?
          • Gość: gość portalu Re: Ale słownictwo masz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.09.05, 13:30
            Czy w moim poście jest chociaż jedno słowo uważane powszechnie za nieprzyzwoite,
            esteto?
            • Gość: ? Re: Ale słownictwo masz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.09.05, 13:55
              ?
        • Gość: DO 20 DZIŚ GŁOSUJEMY DO 20 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.09.05, 12:01
          DZIŚ GŁOSUJEMY DO 20
    • Gość: kolos Re: T.Markowski,J.Rulewski,R.Sikorski,A.Walkowiak IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.09.05, 11:10
      jest jeszcze Kobiak,Złotowski,Pastuszewski,Dzakanowski
      • Gość: Jaras Re: T.Markowski,J.Rulewski,R.Sikorski,A.Walkowiak IP: 193.19.104.* 07.09.05, 13:21
        Kobiaka nie znam, nic o nim nie wiem, więc nie komentuję.
        Złotowski i Dzakanowski - wystarczająco się kompromitują w Radzie Miasta, jeśli
        ktoś chce mieć parlament równie beznadziejny, jak obecny i poprzedni - AWSowski,
        to niech sobie na nich głosuje. Ja wysiadam.
        Pastuszewski - litości!!! Raz zrobili pana poetę wiceprezydentem miasta od spraw
        ścisłych i poważnych - i starczy! To polonista i poeta, więc niech się tym
        zajmuje. Ma swoje miejsce w historii bydgoskiej opozycji, ale do polityki i
        władzy niech już nie wraca!
        Przy okazji popieram przedmówców kwestionujących bydgoskość Markowskiego i jego
        zasługi(?) dla regionu.
    • Gość: bart 3 z nich nie jest zamieszanych w afery-co jest ewe IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.09.05, 14:07
      3 z nich nie jest zamieszanych w afery-co jest ewenementem jak na nasze miasto
      • Gość: antybart Bart a jak sytuacja wygląda w Toruniu? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.09.05, 14:11
        Bart a jak sytuacja wygląda w Toruniu ?
        • Gość: były wyborca Markowski... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.09.05, 16:01
          Jaja sobie robicie? Zagłosowałem na Markowskiego w poprzednich wyboirach i
          teraqz nikomu tego nie polecam. Przyszedłem do biura: raz, drugi i trzeci. I co
          nic? Posła nigdy nie było, niby taki zabiegany. Ale skoro nie ma dla mnie czasu
          to ja dla niego głosu też nie mam. Nie wiem na kogo głosować z tej listy.
          Do Senatu Sikorski i Złotowski wydają się być poważni.
          • Gość: oplac Re: Tylko Sikorski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.09.05, 17:49
            Tylko sikorski to przynajmniej człowiek z klasą i polotem. Zmieni oblicze tego
            cherlawego senatu. Zauważcie, że mieliśmy senatorów i co ? nic nie zrobili, a
            Sikorskiego zna prznyjmniej cały świat.
            • Gość: gość portalu Re: Tylko Sikorski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.09.05, 20:04
              wręcz wszechświat, i koniki polne, a także daniele, które hodował bez wymaganych
              prawem zezwoleń.
            • Gość: kamyczek Re: Tylko Sikorski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.09.05, 20:08
              Nie pytaj co Sikorski moze zrobic dla ciebie, zapytaj co ty mozesz zrobic dla
              Sikorskiego...O, boszzzz, a ma on jakis program? Bo to ,ze ma zone to juz wiemy?
              • Gość: wyborca Co powinien zrobic PiS IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.09.05, 20:34
                Co powinien zrobić PiS
                -walczyc o obrone wojewodztwa
                -utworzyc w Bydgoszczy sąd i prokuraturę apelacyjną
                -rozliczyc wszystkie afery
                • Gość: Gajka Re: Co powinien zrobic PiS IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.09.05, 23:14
                  A ten watek podoba mi sie jeszcze bardziej:)Co sadzicie o Pastuszewskim?
    • Gość: NeoN PO Olszewski ; PiS Markowski ; IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.09.05, 23:28
      PO Olszewski ; PiS Markowski ; Senat - Sikorski i Kobiak.
      • Gość: max Re: PO Olszewski ; PiS Markowski ; IP: 212.122.214.* 06.09.05, 23:36
        olszewski fajny młodzieniec ale na boga niech popracuje troche w radzie
        nabierze doswiadczenia bo miec pieniadze i robic ostra kampanie to nieznaczy
        byc dobrym politykiem i byc w sejmie jeszce zdązy chłopak z tym
        • Gość: ja dzis w Expressie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.09.05, 12:57
          Dzis w Expressie że Markowski najbardziej aktywny-300 wystąpień w Sejmie<SZOK>
    • yaraz82 Re: T.Markowski,J.Rulewski,R.Sikorski,A.Walkowiak 12.09.05, 12:28
      APELACJA,UNIWERSYTET TECHNOLOGICZNY,TRAMWAJ DO FORDONU,PÓŁNOCNA OBWODNICA
      BYDGOSZCZY,DROGA EKSPRESOWA S-5 TAKIE POWINNY BYĆ PRIORYTETY NASZYCH POSŁÓW.
      • Gość: kjh Re: T.Markowski,J.Rulewski,R.Sikorski,A.Walkowiak IP: *.tvgawex.pl 12.09.05, 23:39
        yaraz to sa wybory do rady miasta czy sejmu???? tak sie tylko pytam bo twoje
        postulaty o tramwaju do fordonu itp , to raczej kandydaci do rady miasta powinni
        miec, zreszat w poprzedniej kampanii Markowski tez cos wspominal o tym
        nieszczesnym tramwaju , a jakos nie przyponimam sobie zeby cos zrobil...
    • Gość: ??? Re: T.Markowski,J.Rulewski,R.Sikorski,A.Walkowiak IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.09.05, 14:34
      A Brejza ?
    • Gość: CZYŻKOWIAK Prof.Lech Kaczyński prezydentem ! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.09.05, 17:51
      Prof.Lech Kaczyński prezydentem !
      • Gość: Rohoo Re: Prof.Lech Kaczyński prezydentem ! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.09.05, 18:32
        Lech Aleksander Kaczyński:)
      • Gość: ????? MOZAMBIKU lub Pigmejów IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.09.05, 21:35
        ze wskazaniem na to drugie
    • Gość: asdeq Platforma JKM !!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.09.05, 18:46
      ja głosuję na Platformę Janusza Korwina-Mikke !!! koniec z układami i
      nierobami, z politykierstwem!!!! spoko, nic nie mam do PiSu, ale czas na
      zmiany! dajmy szanse nowym! chociazby 8% dałoby znak,ze w Polsce bedzie
      lepiej!!!
      • yaraz82 PiS - szansą rozwoju Bydgoszczy i regionu 12.09.05, 20:10
        Ja nic nie mam do PJKM tylko że oni pewnie nie przejdą progu.
        Zaś PiS ma szansę wiele zrobić dla Polski,regionu i Bydgoszczy m.in.powołanie
        sądu i prokuratury apelacyjnej,pieniądze na budowę północnej obwodnicy
        Bydgoszczy,na budowę drogi ekspresowej S-5.
        Tylko PiS bronił urzędu wojewódzkiego w Bydgoszczy.
        Każdy nasz głos to większe możliwości realizacji programu dla Bydgoszczy.
        • Gość: LPR Re: PiS - szansą rozwoju Bydgoszczy i regionu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.09.05, 23:34
          PIS zgodnie z obietnicami obronil tez szkole nr 8 , dzieki temu dzieci moga
          nadal uczeszczac do swojej szkoly , nie sa narazone na przechodzenie ulicami o
          duzym ruchu.PIS obiecal PIS zalatwil . Tacy sami bedziemy w Sejmie liczczcie na
          nas!!!!!!
          • Gość: Alek Re: PiS - szansą rozwoju Bydgoszczy i regionu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.09.05, 23:37
            www.spieprzajdziadu.pl/nowosci/2005/09/metamorfoza_kaczora.html
            • Gość: smutny Re: PiS - szansą rozwoju Bydgoszczy i regionu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.09.05, 23:53
              No tak PiS bodajże jako jedyna partia walczył o podstawówkę,a teraz jako jedyna
              będzie musiał walczyć o sąd apelacyjny.Szkoda że inne partie nic nie robią :(
              • Gość: Rodzic Re: PiS - szansą rozwoju Bydgoszczy i regionu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.09.05, 00:03
                Nie badz taki smutny - przypomnij sobie co oni obiecywali tym rodzicom.lote
                gory , jedyni obroncy , nie pozwola , interpelacje i co jesli oni takie efekt
                maja jak w tej szkole - to dzieki glosuje na Platforme
                • Gość: smutny Re: PiS - szansą rozwoju Bydgoszczy i regionu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.09.05, 00:30
                  Z tą szkołą to sprawa SLD,przecież to m.in.wojewoda Kosieniak oraz kujawsko-
                  pomorskie SLD obiecywało apelację,to samo w radzie miasta przecież tam SLD
                  miało większośc.
                  PiS walczył do końca ale jeśli szkoła została zlikwidowana to pozostaje jedynie
                  w tym budynku umiescic sąd apelacyjny.
                  Interpelacje były,listy do ministra także,konferencje prasowe.
                  Widocznie nie da się zadowolić wszystkich :(
                  • Gość: docent Re: PiS - szansą rozwoju Bydgoszczy i regionu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.09.05, 08:09
                    Markowski z jednej strony dogaduje się z Dombrowiczem, a z drugiej udaje, że z
                    nim walczy. A frajerzy się nabierają :)
                    • Gość: nie komuch Re: PiS - szansą rozwoju Bydgoszczy i regionu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.09.05, 09:39
                      Myslisz jak "docent marcowy" !
                      • Gość: Marek Re: PiS - szansą rozwoju Bydgoszczy i regionu IP: *.net / 213.17.254.* 13.09.05, 16:05
                        poseł Markowski zaczął wojnę z czerwona zarazą ujawniając przekrety Naczelnika
                        Urzedu Celnego chronionego przez czerwonych braci.
                        • Gość: CiEkAV Re: PiS - szansą rozwoju Bydgoszczy i regionu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.09.05, 16:08
                          no i co teraz bedzie ?
    • yaraz82 Re: T.Markowski,J.Rulewski,R.Sikorski,A.Walkowiak 14.09.05, 10:09
      Szkoda że Rulewskiego w ogole nie widać na mieście :(
      • Gość: Marek Re: T.Markowski,J.Rulewski,R.Sikorski,A.Walkowiak IP: *.net / 213.17.254.* 14.09.05, 10:16
        Mysle że posel Markowski zrobi porzadek z ta czerwona elita ktora zadłuza
        szpiatal akademicki dbając o swoja kieszen-prywatny gabinet żony dyrektora szpitala.
        • Gość: nhy Re: T.Markowski,J.Rulewski,R.Sikorski,A.Walkowiak IP: *.tvgawex.pl 16.09.05, 22:10
          szpital akademicki to chyba tzw szpital jurasza
          co ma zmienic w tmy szpitalu markowski jesli jednym z dyrektorow tego szpitala
          jersl Latos przyjaciel markowskiego i zarazem kandydat do dsejmu?????
    • Gość: gostek Re: T.Markowski,J.Rulewski,R.Sikorski,A.Walkowiak IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.09.05, 09:31
      Taka ekipa zrobiła by porządek w parlamencie.
    • Gość: ogladajacy TVB Re: T.Markowski,J.Rulewski,R.Sikorski,A.Walkowiak IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.09.05, 14:43
      Dziś Walkowiak ma być o 18.30 na bydgoskiej w ringu.Trzeba ogladac :)
    • Gość: killer adamski Re: T.Markowski,J.Rulewski,R.Sikorski,A.Walkowiak IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.09.05, 14:46
      RULEWSKI I SIKORSKI TAK!
    • yaraz82 Andrzej Walkowiak w TVP3 Bydgoszcz 16.09.05, 23:26
      Andrzej Walkowiak dziś zdeklasował przeciwnika w Ringu Wyborczym.Cóż narazie
      jest osobą która zrobiła największe wrażenie po wszystkich Ringach.
      Tacy ludzie na pewno przydadzą się w Sejmie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka