Forum   dzień kobiet

dzień kobiet

(232 wyniki)
 • Święto to przedziwne, bo trochę zostało nam w spadku, zastanawiam się czy dla kobiet jest ono istotne? Czy czekamy na coś szczególnego w dniu kobiet? A może to te same marzenia, które mamy na co dzień? Widziałam kiedyś film "Czego pragną kobiety?" i zastanawiam się czego mu kobiety pragniemy w 2012 r.? Ja chyba głównie zdrowia, dobrej relacji z bliskimi i ciekawej pracy, a gdyby miała wybrać coś dla siebie to poprosiłabym o masaż ;) a wy?
 • Mam syna w przedszkolu i "zaszczyt" bycia członkiem rady rodziców. Chciałam poznać Wasze zdanie - czy na dzień kobiet "wypada" dać paniom przedszkolankom ciasto - zrobione przez rodziców - zamiast kwiatków? ciasto paniom do grupy i dyrekcji.
 • Z okazji dnia kobiet, pragnę złożyć najserdeczniejsze życzenia szczęścia, zdrowia, pomyślności i miłości, wszystkim uroczym Paniom z forum :) Marek.
 • Z okazji dnia kobiet pojawia sie obecnie sporo imprez. Jedna z nich odbędzie się w naszej jelczańskiej Restauracji Arkadia, myślę, ze może być fajnie :) Taka oto informacja pojawiła się u nich na stronie: NIEZAPOMNIANY WIECZÓR, PEŁEN WRAŻEŃ I ATRAKCJI! 5 marca (sobota) 2011r. godz. 20:00 wstęp: 50zł/os. O wspaniałą zabawę zadba ZESPÓŁ FENIX! Panowie z zespołu przygotowali wiele atrakcji dla Naszych Gości. NIESPODZIANKA WIECZORU: Gorrrący występ CHIPPENDALES!!! W cenie wstę...
 • obchodzicie?? idziecie na manify??
 • No co wy? Dzień kobiet a wy tak cicho? Nie świętujecie? A może juz świętujecie i nie macie czasu aby o tym pisać?
 • Nie śmiejcie się ze mnie, ale naprawdę mam mały dylemat - moje pomysły na prezenty już się wyczerpały. Co kupujecie swoim Kobietom? Jakie macie pomysły?
 • Ja mam od lat taki zwyczaj i mówie o tym wszystkim znajomym, ze obchodzę dzień kobiet, walentynki, urodziny, imieniny, dzień matki itp. imprezy. No i żeby nie zawieśc sie na ludziach sama kupuję sobie prezenty. W tym roku chyba skromnie: jakieś luksusowe łakocie. Biore tez pod uwagę jakiś nagły ciuch, ew. atakujące zewszad śliczne pierwiosnki. A co Wy sobie kupujecie?
 • Kochane Dziewczyny dla was wszystkich 0803.pl/k,Z3JhenluYW5vd2F8Mg==
 • Witam, chciałam się doradzić w takiej sprawie - ja nigdy na dzień kobiet nie dostaję od swojego chłopaka żadnych prezentów i w związku z tym jak uważacie - czy ja powinnam dać mu jakiś upominek czy może wystarczy jak zabiorę go gdzieś do kina? Źle bym się czuła jakbym zupełnie zignorowała ten dzień - więc wydaje mi się, że pizza jest w tym wypadku wystarczająca...
 • hucznie obchodzono w tym roku dzień kobiet w ZOJO . Zakrapiana impreza trwała 2 dni.
 • dzień kobiet! święto komuny,powinno istnieć ? czy przeszkadza nam? czy .....i inne wsze spostrzeżenia
 • 17 praw Kobiet: 1. Kobiety ustalają zasady. 2. Zasady mogą być zmieniane przez kobiety bez uprzedzenia. 3. Żaden mężczyzna nie może znać wszystkich zasad. Próby zapisania zasad są niedozwolone. 4. Jeśli kobieta podejrzewa, że mężczyzna poznał kilka lub wszystkie zasady, musi natychmiast zmienić kilka lub wszystkie zasady. 5. Kobieta nigdy się nie myli. 6. Jeśli kobieta się myli, to z powodu straszliwego nieporozumienia, które jest skutkiem tego co mężczyzna zrobił, powiedział...
 • Dzisiaj nastał ten dzień kiedy nad mym domem nie zawisa cień bo słoneczko ładnie grzeje i wiaterek lekko wieje bo to dzis jest ten dzień kobiet z tej okazji nic nie robie pożyteczniej spedzam czas pisząc wierszyki dla mas Moje wiersze są ambitne bardzo piękne oraz sprytne serce dumą napawają że taką autorkę mają To pisałam ja reniatoja z okazji dnia kobiet 2207
 • czy składacie swoim wybrankom zyczeni/ kupujecie kwiaty albo jakis kosztowny drobiażdżek? idziecie do kina? Czy w ogóle ten dzień jeszce obchodzicie? pl.wikipedia.org/wiki/Dzień_Kobiet -Czy nie uwazacie że to świeto zostało zawłaszczone przez feministki i w ogóle przez skrajne lewactwo? Ja na wszelki wypadek kupie dzis cos zonie (i napew no nie bedzie to kwiatek)

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się