Dodaj do ulubionych

Stałe łącze........Help!

03.09.02, 12:36
Czy macie stale lacza?
Ile Was ono kosztowalo?
Jaki placicie abonament?
Z gory dziekuje za odpowiedzi:)))))
Pomozcie poczatkujacej:)
Obserwuj wątek
    • Gość: Fore Re: Stałe łącze........Help! IP: *.bydgoszcz.sdi.tpnet.pl 03.09.02, 12:43
      Droga Ciri, a zwykła telepatia nie starczy?
      Pzdr
      • lwiatko_z_cintry Re: Stałe łącze........Help! 03.09.02, 12:48
        niestety....co za czasy sie porobily;-) Latwiej mi przez internet(mniej
        wyzerpujace niz pobieranie energii)
        pozdrawiam rowniez:)
    • Gość: #kasia Re: Stałe łącze........Help! IP: 194.204.138.* 03.09.02, 12:52
      dwa razy tak
      -jedno kosztuje 240 zl na 7 kompow zawrotna predkosc (rewelacyjne do mp3)
      bodajze z tps ale na jakis dziwnych zasadach

      -drugie troszke gorsze.. goscie dzierzawia sdi i napowietrznie rozprowadzaja
      (na zasadzie sieci bezprzewodowych) dziala i jest wystarczajace jak na potrzeby
      domowe.. kosztuje 50 zl miesiecznie + oplata jednorazowa instalacyjna 400 zl
      • lwiatko_z_cintry Do Kasi..... 03.09.02, 13:01
        Bardzo dziekuje Kasiu.Moglabys jeszcze mi powiedziec jaka firma je zaklada i
        moze jak sie z nia skontaktowac?(chodzi mi o to drugie-domowe) Dzieki!Dzieki!
        Dzieki! :)))))))))
        • Gość: #kasia Re: Do Kasi..... IP: 194.204.138.* 03.09.02, 13:25
          zaklada firma JK (Soft??)
          602 28 19 08
          jacek@jk.pl

          taki chyba adresik jest

          dotyczy przede wszystkim Miedzynia i chyba juz Wilczaka ale nie jestem pewna :)
          reszte miata na tej samej zasadzie opanowuje firma BartNet (czy jakos tak), nie
          mam namiarow..

          • lwiatko_z_cintry Re: Do Kasi..... 03.09.02, 13:34
            dziekuje bardzo:))))) kochana jestes......:)
    • Gość: .sonia. Re: Stałe łącze........Help! IP: gateway.d* / 200.5.1.* 03.09.02, 12:56
      Nie mam:( Tpsa nie chce mi założyć! Tak sobie myślę, że to pewnie odwet za
      opóźnienia w płaceniu rachunków:)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka