Gość: Winnie07
IP: *.bydgoszcz.cvx.ppp.tpnet.pl
03.09.02, 23:07
W ramach reformy oświaty przy II LO powstało gimnazjum. obecnie powstał tam
zespół szkół (pieśni i tańca) pod kierownictwem (batutą) pana Kujawskiego.
Nie bardzo podoba mi sie ten pomysł jako rodzicowi. Gdyby pozostało osobne
gimnazjum, nalezałoby ogłosić konkurs na dyrektora dla tej placówki. Być może
wtedy znalazłby się ktoś odpowiedni. byłaby możliwość zatrudnienia innych
nauczycieli niż ci którzy uczą w ramach liceum. A przecież to liceum to istny
koszmar. Wystarczy przejrzeć kilka wątków na forum by dowiedzieć się że p.
Kujawski zajmuje się łapownicwem. Niektórzy nauczyciele określani sa jako
widma, inni zajmuja sie handlem alkoholem, codzinnością w tej szkole są
jakieś układy działające na niekorzyść ucznia (jest kilka nawet temat "bitwa
pod maturami"). Co sądzicie na temat zespołu szkół?