Dodaj do ulubionych

Program do pisania ????

IP: *.chello.pl 04.10.05, 07:59
Waszym zdaniem ,jaki jest najpopularniejszy program do pisania?????
Obserwuj wątek
    • Gość: pisacz Re: Program do pisania ???? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.10.05, 12:04
      Notepad
      • ethanak Re: Program do pisania ???? 04.10.05, 12:47
        Pewnie Word ale w związku z tym że Polska zaczyna powoli walczyć z piractwem
        komputerowym podejrzewam że mnóstwo ludzi zsainstaluje sobie Open Office...
    • Gość: Karol Re: Program do pisania ???? IP: *.atr.bydgoszcz.pl 04.10.05, 12:48
      Program I i II klasy szkoły podstawowej

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka