Gość: ua IP: *.torun.mm.pl 06.10.05, 10:33 wyjatkowy cham i prostak nie polecam wizyta u niego nalezala do najmniej przyjemnych wizyt lekarskich w moim zyciu Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj