Dodaj do ulubionych

koncert Rafała Blechacza

IP: 80.54.187.* 17.11.05, 21:53
Dzisiejszy koncert fantastyczny,
całe szczęście, że była transmisja w TVP 3,
sprawił mi ogromną przyjemność.
Będę czekała na powtórkę w Wigilię,
a potem na żywo. Rafale, jak to dobrze, że jesteś,
brawo!
Obserwuj wątek
    • ethanak Re: koncert Rafała Blechacza 18.11.05, 00:35
      Ja słuchałem w radiu - mieszkanie zdaje się Rafał dostał od UM.Brawo - to
      czytelny sygnał , że warto osiągać sukcesy...
      • Gość: Hello Re: koncert Rafała Blechacza IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.11.05, 09:47
        Koncert piękny.
        • Gość: telewidz Re: koncert Rafała Blechacza IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.11.05, 10:19
          a Rafał skromny ,miły chłopak .Brawo Rafał.
      • Gość: maniek Re: koncert Rafała Blechacza IP: *.brda.net 18.11.05, 11:16
        jesli to prawda z tym mieszkaniem to naprawde bardzo dobry pomysl...:)
        • a_weirdo Re: koncert Rafała Blechacza 18.11.05, 11:21
          > jesli to prawda z tym mieszkaniem

          Piszą o tym na stronach Expressu.
          • a_weirdo Re: koncert Rafała Blechacza 18.11.05, 11:30
            > > jesli to prawda z tym mieszkaniem
            > Piszą o tym na stronach Expressu.

            No i oczywiście na www.bydgoszcz.pl
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka