Dodaj do ulubionych

Krzyżanowska gotowa do boju

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.12.05, 20:49
Krzyżąnowska do MUZEUM na ALSKĘ.JAN RULEWSKI na PREZYDENTA.
Obserwuj wątek
    • Gość: JSpider Re: Krzyżanowska gotowa do boju IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.12.05, 21:11
      Będę głosował na panią Krzyżanowską, jak zmieni fryzurę
    • radca Re: Krzyżanowska gotowa do boju 16.12.05, 21:14
      Gość portalu: BYDGOSZCZANIN napisał(a):

      > Krzyżąnowska do MUZEUM na ALSKĘ.JAN RULEWSKI na PREZYDENTA.

      - tak... JAN RULEWSKI

      radca
    • Gość: nie dla SLD Czy wciąż muszą wracać czerwoni w tym mieście? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.12.05, 21:29
      Nowe stowarzyszenie - starzy działacze SLD i SdPl.
      Czy wciąż muszą wracać czerwoni w tym mieście?
      • Gość: stop Re: Czy wciąż muszą wracać czerwoni w tym mieście IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.12.05, 21:33
        dość czerwonych ,ich czas powinien się skończyć przed piętnastu laty.
      • Gość: mb Re: Czy wciąż muszą wracać czerwoni w tym mieście IP: *.telsten.com / *.telsten.com 19.12.05, 17:28
        Nie muszą, wystarczy, że nikt na nich nie zagłosuje, ale to nie dla wszystkich
        jest oczywiste, wystarczy popatrzeć na ostatnie wybory parlamentarne, w naszym
        okręgu sld osiągnęło najlepszy wynik wprowadziło 3 posłów, więc masz odpowiedź
        na swoje pytanie. To ludzie wybierają, widocznie 16 lat to za mało na poznanie
        prawdziwych intencji "czerwonych". Może w nadchodzących wyborach to się zmieni,
        choć w to wątpię.
    • Gość: obywatel Re: Krzyżanowska gotowa do boju IP: 1.1.* / *.proxy.aol.com 16.12.05, 21:33
      lepiej uczciwi czerwoni , niz inni zlodzieje i cwaniacy, ktorzy kryja sie za
      granicami
      • Gość: stop Re: Krzyżanowska gotowa do muzeum IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.12.05, 21:36
        Jest tylko jeden problem. Wśród czerwonych nie ma uczciwych.
      • radca Re: Krzyżanowska gotowa do boju 16.12.05, 21:36
        mysle,ze prezydentem zostanie calkowicie ktos nowy.....
        napewno nie ze starych ukladow..... i tutaj kolor nie bedzie mial wplywu

        radca
        • Gość: obywatel Re: Krzyżanowska gotowa do boju IP: 1.1.* / *.proxy.aol.com 16.12.05, 21:44
          napewno szanowany Europejczyk, ktory nie moze znalesc sobie miejsca w zyciu,
          cwaniaczek i zlodziejaszek, ktory nabiera banki
          • Gość: obywatel Re: Krzyżanowska gotowa do boju IP: 1.1.* / *.proxy.aol.com 16.12.05, 21:47
            taki, ktory gardzi swoja biedna rodzina, bo ta nie miala cwaniackiego
            charakteru, zeby sie "dorobic"
            • Gość: Kubi Re: Krzyżanowska gotowa do boju IP: 86.41.148.* 16.12.05, 22:17
              To wstyd, ze to wlasnie Ci ludzie zwa siebie "Nasza Bydgoszcza". Bydgoszcz to
              moje miasto i mi to uwlacza. Poza tym obywatelu jestem Europekczykiem,
              Polakiem, Bydgoszczaninem, mieszkajacym za granica i nie bede kandydowal, nie
              wstydze sie rodziny i nie uwazam sie za cwaniaczka... Skad ta wrogosc do
              rodakow zyjacych za granica??? A moze oni wlasnie maja porownanie z inna,
              normalna rzeczywistoscia...
    • Gość: maciej Re: Krzyżanowska gotowa do boju IP: *.int.elnet.pl / 83.238.70.* 16.12.05, 22:13
      Pani Krzyżanowska to niech lepiej dba o swoja fryzurę afro, a nie zawraca sobie
      głowy prezydenturą. Teraz wiadomo po co to stowarzyszenie. I w dodatku jeszcze
      ten pijak Gruszka, czy Pani trochę mysli politycznie? Przecież to trup
      polityczny!
    • Gość: maciej Re: Krzyżanowska gotowa do boju IP: *.int.elnet.pl / 83.238.70.* 16.12.05, 22:16
      Jestem ciekaw co zrobi Pani Krzyżanowska jak wystartuje jako niezależny
      kandydat na prezydenta Pan Janusz Zemke. W tym momencie będzie Pani troszkę
      za "mała".Szach-mat owszem dany będzie Krzyżanowskiej!
      • Gość: bydgoszczanin Re: Krzyżanowska gotowa do boju IP: 212.122.214.* 16.12.05, 23:16
        ocho widzę wychylające się z trupiarni politycznej zgrane nazwiska! wsytarczy
        podretuszować szyld - rozumię że wstydzą się swojej genealogii chcąć stworzyć
        mit "niezależnego i nieuwikłanego środowiska". z tego co pamiętam największym
        atutem p. Krzyżanowskiej jest fryzura a la afro kiepskiej zresztą jakości - mi
        bardziej kojarzy się z " WIETRZNICĄ ". PODZIWIAM ODWAGĘ KANDYDATKI - no i ten
        gorący zwolennik kandydatki. jego poparcie ma taki skutek jak mafijny pocałunek
        smierci. na prezia trzeba osoby operatywnej z wizją - tu taki ZEMKE schrupałby
        kandydatkę na podwieczorek nie odczuwając wogóle że go je! na szczęście dla
        kandydatki potencjalny rywal na lewicy woli bawić się w posła choć i to
        wychodzi na korzyść bydzi! Podziwiam dobre samopoczucie kandydatki a zresztą
        czy to pierwsza osoba która startuje wyborach nie mając żadnych atutów za sobą
        poza dobrym samopoczuciem oraz wiarą że jakoś to będzie a w razie czego
        to "towarzysze" pomogą. No na razie fajne mamy kandydatury: "nieprzemakalny KD"
        oraz farbowani SLD - owcy. Ciemność widzę! Kiedy do cholery pojawi się te
        światełko w tunelu?
    • Gość: Ionikus Nie dla Krzyżanowskiej !!!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.12.05, 23:18
      Krzyżanowska super!!! Gorszej kandydatury wystawic nie mogli :)

      Mam nadzieje ze postkomunisci przegrają z kretesem!
      • Gość: Amator Re: Nie dla Krzyżanowskiej !!!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.12.05, 23:56
        Na puf mamę to się nadaje.Ma dobre towarzystwo.Pijaka Gruszkę,b.I sekretarza
        KM Zemke i szerokie oparcie w tzw.lewactwie o czerwonym kolorze.Ma przechlapane
        na starcie!!!
    • Gość: Bromberg A dlaczego nie Roman J.? Podurnieli kompletnie! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.12.05, 00:09
      Mógł nie występować z mafii SLD, a być może znowu startowałby o fotel prezia
      Bydgoszczy.
      Czy czasem tym czerwony "sufit na łeb się nie spadł"? Elżbieta K. - kandydat
      SLD na prezydenta Miasta Bydgoszczy. Oskarżona w tzw. aferze bydgoskiej znowu
      chce wrócić na salony. No superrr, a może w Starachowicach ta banda wystawi
      kandydaturę Sobotki? Znana persona, więc ma "duże" szanse. I magister III RP
      zdjął z niego klątwę, więc może znowu działać.
      No ale kto może głosować na takich durniów? Jedynie zatwardziały beton lub
      jakiś niespełna rozumu. Pozostaje mieć tylko nadzieję, że w nadchodzących
      wyborach jeszcze bardziej się skompromitują, a nowa władza wlezie im ostro za
      skórę i rozlicz ich "zabawy" z państwem polskim, które nigdy nie powinno być
      powierzone w ich ręce!
      Jedynie można mieć tylko żal, że po 89r. nie wytępiono tej czerwonej szarańczy.
      Teraz te czerwone psy butnie podnoszą łby i śmieją się nam w żywe oczy. Wrrr.
    • ethanak To tyle - bezinteresowność "Naszej Bydgoszczy"???? 17.12.05, 01:25
      No i wyszła obłuda SLD - organizacja która w statucie miała za zadanie
      polepszenie doli Bydgoszczy w rzeczywistości jest odskocznią do wyborów dla
      SLD...
    • Gość: pamiętliwy Krzyżanowska gotowa do boju - a co z Polonią? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.12.05, 03:29
      Pamiętam jak do boju o prezydenturę ruszała pani Jolanta. Jak rozpoczęły się
      pytania - zrezygnowała. Myślę, że pani Elżbieta zrezygnuje w podobny sposób -
      na początek można zapytać o...Polonię.
      • Gość: pipta Re: Krzyżanowska gotowa do boju - a co z Polonią? IP: *.albq.qwest.net 17.12.05, 04:25
        Elka Krzyzanowska z ta fryzura(jak by ja piorun w glowe trzepnal)powinna
        zasilic jedna z agencji towarzyskich w Bydgoszczy.Miala by branie,a ona sie
        pcha na prezydenta.Piorun oprocz fryzury zabral jej rowniez rozum.
      • Gość: goczał Re: Krzyżanowska gotowa do boju - a co z Polonią? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.12.05, 00:13
        Lepiej jednak sie zorientowac wpierw jaka jest prawda, zanim sie kogos oskarzy.
        Jak dotad ani Krzyzanowskiej, ani nikomu z poprzedniego zarzadu miasta nie
        postawiono jakichkolwiek zarzutów, mimo ze Dombrowicz zaczal swa kadencje od
        wysypu spraw skierowanych do prokuratora.
        W sprawie Polonii i zlego rozliczania i wydawania dotacji miasta ma natomiast
        klopot ekipa p. Dombrowicza.
    • tytt Re: Krzyżanowska gotowa do boju 17.12.05, 08:48
      nie popieram, mam nadzieje,ze bedzie lepszy kandydat, mam nadzieje rowniez ze
      bedzie spoza bydgoszczy (a moze spoza polski?)
      • a_weirdo Re: Krzyżanowska gotowa do boju 17.12.05, 16:57
        > mam nadzieje rowniez ze bedzie spoza bydgoszczy (a moze spoza polski?)

        Wystarczy tylko, żeby kilka lat spędził poza miastem... :)
    • t.king Re: Krzyżanowska gotowa do boju 17.12.05, 10:21
      Grażyna Ciemniak byłaby prezydentem godnym Bydgoszczy;)
      • Gość: neon Re: Ciemniak na emeryturę jak najszybciej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.12.05, 11:19
        Jej pozostanie w sejmie to niewypał.Wślizgnęła się ta miernota dzięki
        Zemke.Uzyskała małe poparcie a jej obecność w sejmie to wstyd dla Bydgoszczy.
    • Gość: PoznałemSięNaNich SLD I "Nasza"Bydgoszcz nie realizują obietnic !!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.12.05, 10:49
      Czemu nie realizują uchwały nr 8 III kujawsko-pomorskiego zjazdu SLD?
      Gdzie jest obiecany sąd apelacyjny,terminal cargo,prokuratura
      apelacyjna,centrum kongresowe?Może dlatego chcą iść pod
      szyldem "Nasza"Bydgoszcz byśmy nie rozliczyli ich z niespełnionych obietnic.
      Nasza pisze w cudzysłowie bo co oni chcą Bydgoszcz zagarnąc czy co?

      Dla przypomnienia uchwała jest pod linkiem

      www.kujawsko-pomorskie-sld.org.pl/Uchw8.html
      • Gość: Gość Re: SLD I "Nasza"Bydgoszcz nie realizują obietnic IP: 212.122.206.* 17.12.05, 11:51
        Czy mógłbyś dokładnie przeczytać tę uchwałę a następnie choć przez chwilę pomyśleć? Czy SLD rządzi w Bydgoszczy? Prezydentem jest bliżej nieokreślony politycznie osobnik wspierany kiedyś przez środowisko PO. Ta uchwała mói tylko o "wspieraniu" różnych inicjatyw bowiem nie mając władzy, tylko takie deklaracje można składać. Rozliczaj z tego Konstantego. Napisz do niego, co naprawdę zrobił by zrealizować w Bydgoszczy te plany. Na przykład ile środków na rozwój Portu Lotniczego załatwił w czasie swojej kadencji ? Wszystkie dotychczasowe pozyskali ludzie z SLD i to dzięki ich uporowi możesz dziś wybrać się do Londynu samolotem a nie Syrenką.
        • Gość: PoznałemSięNaNich Re: SLD I "Nasza"Bydgoszcz nie realizują obietnic IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.12.05, 11:56
          Jestes smieszny kolego!
          SLD ma:
          -przewodniczącą Rady Miasta Gwincińską
          -marszałka województwa Achramowicza
          -przewodniczącą Sejmiku Województwa Andrysiak
          -jeszcze ma wojewodę bo nie został zmieniony narazie Kosieniaka
          Pozatym przez 4 lata rządzili Polską więc mieli praktycznie wszystko nawet
          prezydenta RP.
          Więc kolego to SLD nie zrealizowało tych obietnic.
          Bo te sprawy o których pisze w uchwale są w gestii bądz marszałka - terminal
          cargo,centrum kongresowe.Bądź rządu a wojewoda jest jego przedstawicielem w
          regionie - sąd apelacyjny,prokuratura.
          A majac takie silne lobby jak wymienilem wyżej SLD moglo to przepchać.
          Ale ich czas się skończył!
          Nie dla SLD i nie dla "Naszej"Bydgoszczy !!!!!!!!!!!!!!!!
          • Gość: towarzysz profit Re: SLD I "Nasza"Bydgoszcz nie realizują obietnic IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.12.05, 16:53
            wiem co tej pani , ktora kandydyje wychodzi najlepiej !!! czerwona podpaska co
            miesiac !!! i po co tyle krzyku - wiadomo ze bedzie sluchjac kolegow bo taka
            baba to nic oprocz fryzury na łbie nic nie ma!!!
          • Gość: radca Re: SLD I "Nasza"Bydgoszcz nie realizują obietnic IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.12.05, 00:30
            To oczym kolego piszesz wcale nie jest do zalatwienia pstyknieciem palcow.
            Przeczytaj, co o sprawie apelacji pisze J. Zemke na swojej stronie odpowiadajac
            na pytanie internauty - Czy jest jeszcze szansa, by w Bydgoszczy powstały sąd i
            prokuratura apelacyjna? Jest przecież taki zapis w uchwale Zjazdu Wojewódzkiego
            SLD w Bydgoszczy, że jest to jedno z najpilniejszych zadań...

            - Jest taka szansa. Jej spełnienie wymaga jednolitego stanowiska wszystkich
            władz wojewódzkich, z podkreśleniem tezy, że oznaczałoby to przybliżenie
            wymiaru sprawiedliwości do obywatela. Atutem Bydgoszczy jest proponowana baza i
            jakość środowiska prawniczego. Zagrożeniem - niechęć liczących się kręgów
            prawniczych z Gdańska i pojawiające się spekulacje (nie w SLD) o ograniczeniu
            liczby województw. Jest zatem szansa, ale będzie ciężko ją sfinalizować.

            A w sprawie cargo na lotnisku - prasa donosila, ze jest w planie na lata 2007-
            2013, bo na jego funckjonowanie trzeba najpierw zarobic.
    • Gość: autor Re: Krzyżanowska gotowa do boju IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.12.05, 11:14
      to oczywiscie czesc szopki noworocznej w "naszym miescie". tak samo jak " nasza
      bydgoszcz " jest bydgoszczą jasiakiewiczów, krzyzanowskich, bukowskich,
      olszewskich, gwincinskich itp. aktywistów z zamierzchłej epoki.
      Moja Bydgoszcz nalezy do reszty mieszkanców, ktorych oszukano i pominieto w
      Narodowym Planie Rozwoju stworzonym przez SLDowskie elity. My sobie poradzimy
      bez "tworczej aktywnosci" partyjnych dygnitarzy.
      Wystarczy, ze nie beda nam przeszkadzac, ani robic zbytecznego szumu wokół
      swoich "sukcesów".
      • Gość: PoznałemSięNaNich A może dziennikarze zapytają Krzyżanowską IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.12.05, 11:25
        A może dziennikarze zapytają Krzyżanowską co myśli o uchwałach III kujawsko-
        pomorskiego Zjazdu SLD.Czemu nie zostały zrealizowane.
        Kiedy będzie terminal cargo i centrum kongresowe w operze?
        Co zrobiła by w Bydgoszczy powstała apelacja?
    • Gość: Radosq Jej maz dlubie w nosie!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.12.05, 12:42
      Jakis czas temu siedziala niedaleko mnie w operze i jej maz caly czas dubal
      sobie w nosie a pozniej zasypial!:) Krzyżanowska juz z samego wygladu jest tak
      wredna, ze ludzie musieliby byc ulomni zeby na nia glosowac!
      • Gość: fuzja Re: Jej maz dlubie w nosie!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.12.05, 12:51
        SLD jest już spalone w Bydgoszczy m.in.dzięki poparciu fuzji AMB z UMK .Jeżeli
        tego nie rozumieją tym gorzej dla nich.
        • Gość: psychiatra Swiecie IP: *.albq.qwest.net 17.12.05, 14:37
          Krzyzanowska prezydentem Bydgoszczy-proponuje pani dyrektor szpitala szybie
          przeniesienie do Swiecia bo w szpitalu w Bydgoszczy lekarze pania oszukuja!!!!
    • a_weirdo Re: To kto na prezydenta? 17.12.05, 17:02
      Z tej chwili ciągle najlepszym (najmniej złym) kandydatem wydaje się Dombrowicz.

      Brakuje trochę jakiegoś "naturalnego" kandydata, który od wielu lat zabiega,
      działa i wiele robi dla miasta. Może pan Sikora?
      • yaraz82 BYDGOSZCZ NASZA NIE WASZA :) 17.12.05, 17:44
        To Krzyżanowska odpowiadala za sport podczas rządów Jasiakiewicza?
        No bo jak tak i przypomne sobie sprawy polonii itp to az dziwie się kogo
        wystawiają :P

        PS. Bydgoszcz nasza nie wasza :)
    • Gość: tree Re: Krzyżanowska gotowa do boju IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.12.05, 00:07
      Redaktor Kowalski znow miesza w bydgoskiej polityce, rozsiewajac plotki. Skad
      ma pewnosc, ze jego anonimowi informatorzy mowia mu prawde, a nie wystawiaja do
      wiatru i na osmieszenie?
      SLD nie podjelo jeszcze budowania list kandydatow, dopiero co oglosili w swoim
      portalu uchwale, jak chca to robic. Jak z tego wynika - chca wylaniac
      kandydatow w prawyborach w kolach, a to troche potrwa i wcale nie wiadomo, czy
      to p. Krzyzanowska czy inny kandydat uzyska akceptacje.
      Sam tytuł artykulu to nadużycie red. Kowalskiego.
      • Gość: cyki Re: Krzyżanowska gotowa Sztandar Wprowadzić! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.12.05, 00:13
        No no tak prawybory w SLD to nowość - wynik już znasz kolego?

        Zapewne już ustalony- jednak Elżbietka czy tow Jasiak, a może tow Bukowski
        ? ha ha ha

        • Gość: mlody Re: Krzyżanowska gotowa Sztandar Wprowadzić! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.12.05, 00:21
          A wlasnie, ze prawybory to w SLD nowosc! Pierwszy raz zastosowano prawybory w
          bydgoskim SLD przy wylanianiu kandydatow do parlamentu. I to tajne glosowania w
          kolach zdecydowaly, ze na 1 miejscu byl Zemke, a np. Ciemniak dopiero dalej,
          mimo ze bardzo chciala byc pierwsza i o to zabiegala. Procedur jednak nie byla
          w stanie zmienic.
          I dobrze, ze o swoich kandydatach decyduje cala organizacja a nie tylko jej
          kierownictwo. Wcale wiec nie powiedziane czy akurat wskaza Krzyzanowska,
          Bukowskiego czy innego. Na pewno nie Jasiakiewicza, bo nie jest juz w SLD.
          • Gość: tomus Re: Krzyżanowska gotowa Sztandar Wprowadzić! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.12.05, 00:25
            Elka idź już spać a nie po nocy polityczną indoktrynację forum
            prowadzisz :)!!!!!!!!:)
            • Gość: mlody Re: Krzyżanowska gotowa Sztandar Wprowadzić! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.12.05, 00:36
              Tomuś,
              nie musisz wszystkiego czytać. Przeciez mamy wolnosc slowa, wolny wybor i
              tolerancje! Jak chcesz, to nawet bajki na dobranoc mozesz sobie poczytac.
              Za gorami, za lasami...
        • Gość: bartek Re: Krzyżanowska gotowa Sztandar Wprowadzić! IP: *.albq.qwest.net 18.12.05, 01:05
          Glupia Elka tozaslonadymna.Czerwoni z Bydgoszczy szykuja Kazia Drozda na
          prezia.Tak ,tego co bil swoja zone!!
          • elfikt1 Krzyżanowska 18.12.05, 01:09
            co chcecie od cioci ?
          • Gość: ??? CIEMNIAKOWA NIE KANDYDUJE :) ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.12.05, 01:11
            MIEJMY NADZIEJE ŻE CIEMNIAKOWA NIE BĘDZIE KANDYDOWAĆ :)
            • Gość: 51218a Grażyna CIEMNIAK byłaby NAJLEPSZA !! IP: 82.146.247.* 18.12.05, 19:25
              Gdybyście BARDZO B. poprosili ?!?

              FAKTY ŚWIADCZĄ ZA !!!!!!!

              Grażyna Ciemniak

              ... przyczyniła się m.in. do :

              - pozyskania środków w wysokości ponad 120 milionów złotych, z Funduszu
              ISPA na realizację przez Spółkę Miejskie Wodociągi i Kanalizacja „Bydgoskiego
              Programu Rozwoju Usług Wodociągowych i Kanalizacyjnych” oraz prawie 400
              milionów złotych z Funduszu Spójności UE na inwestycje ochrony środowiska.
              - utworzenia Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego ( wystąpienie w imieniu Klubu
              SLD)
              - pozyskania środków dla Szpitala Klinicznego i Szpitala Wojewódzkiego w
              Bydgoszczy na zakup nowoczesnego sprzętu medycznego oraz wsparcie Szpitala
              Miejskiego i pozostawienie go poza strukturą Akademii Medycznej.
              - opracowania i przygotowania skutecznej petycji do Parlamentu Europejskiego
              w sprawie leków generycznych co umożliwiło zaoszczędzenie w kraju wydatków na
              leki w wysokości około 1 mld zł rocznie. .(...) .

              Czy KTOKOLWIEK więcej współdziałał dla DOBRA BYDGOSZCZY !!!!!!!!!!!!!!!!!!

              Tylko problem w tym , że dr Grażyna Jolanta Ciemniak decyzją SEJMU pełni
              zaszczytne i prestiżowe funkcje m.in.:

              {.. to uznanie za kompetencje,umiejętność współdziałania z LUDŻMI
              pracowitość, uczciwość, odpowiedzialność, rzetelność .. }

              - Z-ca przewodn. Komisji do Spraw Unii Europejskiej

              - Przedstawiciel Parlamentu RP w Zgromadzeniu Eurośródziemnomorskim

    • Gość: ???? Re: Krzyżanowska gotowa do boju IP: *.man.bydgoszcz.pl 18.12.05, 01:12
      Rulewskiego podziwiam i bardzo szanuję, ale na prezydenta to on się raczej nie
      nadaje. Oczywiście inna sprawa, że w porównaniu do np. Krzyżanowskiej jawi się
      on faktycznie jako kandydat niemal idealny...
      • Gość: skandal skandal ! ta cala nasza bydgoszcz nie odpisuje ! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.12.05, 01:18
        skandal ! ta cala nasza bydgoszcz nie odpisuje na maile !
    • Gość: biber "Wasza Bydgoszcz, Nasza Nędza IP: 212.122.214.* 18.12.05, 13:27
      ..tak powinno wyglądać hasło wyborcze SLD, a co do Rulewskiego i Zemke czy
      Olszewskiego to nie róbcie wstydu - nam w Bydgoszczy potrzebna jest prawdziwa
      osobowość gospodarcza, ale to się miernym bydgoskim politykom nie podoba.
      Znów wygra nieudaota typu mierny ale wierny i na sznurku prowadzony.
      • Gość: gosc Re: "Wasza Bydgoszcz, Nasza Nędza IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.12.05, 13:33
        Moze poszukac w okolicach Bydgoszczy...?
        • Gość: Skandal Re: "Wasza Bydgoszcz, Nasza Nędza IP: *.man.bydgoszcz.pl 18.12.05, 14:19
          Czy te czerwone świnie jeszcze nie dość się nakradły? Jak widzę to całe
          towarzycho to robi mi się słabo. Pozostaje czekać na sensownego kandydata PiS.
          Czerwoni na Marsa!
          • Gość: awus Re: "Wasza Bydgoszcz, Nasza Nędza IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.12.05, 17:58
            Tak pis ma wielu sensownych ludzi co widać po Schreiberze i Złotowskim- to
            klasa politycy (pokazali co potrafią podczas rządów w Bydgoszczy)

            A kolejny przykład na co stać PIS nwet przez dwa miesiące nie potrafi powołać
            własnego wojewody- to się nazywa dobre zaplecze kadrowe.
        • Gość: wnuk broniewskiego Re: "Wasza Bydgoszcz, Nasza Nędza IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.12.05, 19:15
          Ech komuchy ,komuchy
          dbacie tylko o własne ,pełne brzuchy.
          Potraficie tylko łgać i bałamucić ,
          najwyższy czas was z Bydgoszczy wyrzucić.
    • Gość: bydgoszczanka Re: Krzyżanowska gotowa do boju IP: *.ppcor.org.pl / *.ppcor.org.pl 19.12.05, 07:32
      Jak poseł obecnej kadencji który działa wbrew swoim wyborcorm, przeciwko nim i
      ze szkodą dla nich podpisując się pod bzdurnymi uchwałami śmie kandydować na
      takie stanowisko? Wstyd!!!
      Czas skończyć karierę polityczną!
      • Gość: tarot Re: Krzyżanowska gotowa do boju IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.12.05, 11:16
        A Ty bydgoszczanko w ogole nie wiesz, w ktorym kosciele dzwoni i zabierasz glos na forum?
        Ani Krzyzanowska nie jest poslem, ani nie kandyduje na prezydenta Bydgoszczy, a informacje o tym w plotkarskim artykule napisal red. Kowalski tak sam z siebie!
        Moze Ci chodzi o poslanke Ciemniak, ale ta akurat dla Bydgoszczy zrobila wiele, co przeczytasz patrzac na wczesniejsze wypowiedzi na forum i na prezydenta Bydgoszczy tez nie kandyduje.
        Pozostala jeszcze poslanka Piotrowska z PO, czy to niej piszesz?
        • Gość: lolek Re: Krzyżanowska gotowa do boju IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.12.05, 19:16
          Wybór Ciemniak do sejmu to kompromitacja dla miasta.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka