Gość: BYDGOSZCZANIN IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.12.05, 20:49 Krzyżąnowska do MUZEUM na ALSKĘ.JAN RULEWSKI na PREZYDENTA. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: JSpider Re: Krzyżanowska gotowa do boju IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.12.05, 21:11 Będę głosował na panią Krzyżanowską, jak zmieni fryzurę Odpowiedz Link Zgłoś
radca Re: Krzyżanowska gotowa do boju 16.12.05, 21:14 Gość portalu: BYDGOSZCZANIN napisał(a): > Krzyżąnowska do MUZEUM na ALSKĘ.JAN RULEWSKI na PREZYDENTA. - tak... JAN RULEWSKI radca Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nie dla SLD Czy wciąż muszą wracać czerwoni w tym mieście? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.12.05, 21:29 Nowe stowarzyszenie - starzy działacze SLD i SdPl. Czy wciąż muszą wracać czerwoni w tym mieście? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: stop Re: Czy wciąż muszą wracać czerwoni w tym mieście IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.12.05, 21:33 dość czerwonych ,ich czas powinien się skończyć przed piętnastu laty. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mb Re: Czy wciąż muszą wracać czerwoni w tym mieście IP: *.telsten.com / *.telsten.com 19.12.05, 17:28 Nie muszą, wystarczy, że nikt na nich nie zagłosuje, ale to nie dla wszystkich jest oczywiste, wystarczy popatrzeć na ostatnie wybory parlamentarne, w naszym okręgu sld osiągnęło najlepszy wynik wprowadziło 3 posłów, więc masz odpowiedź na swoje pytanie. To ludzie wybierają, widocznie 16 lat to za mało na poznanie prawdziwych intencji "czerwonych". Może w nadchodzących wyborach to się zmieni, choć w to wątpię. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: obywatel Re: Krzyżanowska gotowa do boju IP: 1.1.* / *.proxy.aol.com 16.12.05, 21:33 lepiej uczciwi czerwoni , niz inni zlodzieje i cwaniacy, ktorzy kryja sie za granicami Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: stop Re: Krzyżanowska gotowa do muzeum IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.12.05, 21:36 Jest tylko jeden problem. Wśród czerwonych nie ma uczciwych. Odpowiedz Link Zgłoś
radca Re: Krzyżanowska gotowa do boju 16.12.05, 21:36 mysle,ze prezydentem zostanie calkowicie ktos nowy..... napewno nie ze starych ukladow..... i tutaj kolor nie bedzie mial wplywu radca Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: obywatel Re: Krzyżanowska gotowa do boju IP: 1.1.* / *.proxy.aol.com 16.12.05, 21:44 napewno szanowany Europejczyk, ktory nie moze znalesc sobie miejsca w zyciu, cwaniaczek i zlodziejaszek, ktory nabiera banki Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: obywatel Re: Krzyżanowska gotowa do boju IP: 1.1.* / *.proxy.aol.com 16.12.05, 21:47 taki, ktory gardzi swoja biedna rodzina, bo ta nie miala cwaniackiego charakteru, zeby sie "dorobic" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kubi Re: Krzyżanowska gotowa do boju IP: 86.41.148.* 16.12.05, 22:17 To wstyd, ze to wlasnie Ci ludzie zwa siebie "Nasza Bydgoszcza". Bydgoszcz to moje miasto i mi to uwlacza. Poza tym obywatelu jestem Europekczykiem, Polakiem, Bydgoszczaninem, mieszkajacym za granica i nie bede kandydowal, nie wstydze sie rodziny i nie uwazam sie za cwaniaczka... Skad ta wrogosc do rodakow zyjacych za granica??? A moze oni wlasnie maja porownanie z inna, normalna rzeczywistoscia... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maciej Re: Krzyżanowska gotowa do boju IP: *.int.elnet.pl / 83.238.70.* 16.12.05, 22:13 Pani Krzyżanowska to niech lepiej dba o swoja fryzurę afro, a nie zawraca sobie głowy prezydenturą. Teraz wiadomo po co to stowarzyszenie. I w dodatku jeszcze ten pijak Gruszka, czy Pani trochę mysli politycznie? Przecież to trup polityczny! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maciej Re: Krzyżanowska gotowa do boju IP: *.int.elnet.pl / 83.238.70.* 16.12.05, 22:16 Jestem ciekaw co zrobi Pani Krzyżanowska jak wystartuje jako niezależny kandydat na prezydenta Pan Janusz Zemke. W tym momencie będzie Pani troszkę za "mała".Szach-mat owszem dany będzie Krzyżanowskiej! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bydgoszczanin Re: Krzyżanowska gotowa do boju IP: 212.122.214.* 16.12.05, 23:16 ocho widzę wychylające się z trupiarni politycznej zgrane nazwiska! wsytarczy podretuszować szyld - rozumię że wstydzą się swojej genealogii chcąć stworzyć mit "niezależnego i nieuwikłanego środowiska". z tego co pamiętam największym atutem p. Krzyżanowskiej jest fryzura a la afro kiepskiej zresztą jakości - mi bardziej kojarzy się z " WIETRZNICĄ ". PODZIWIAM ODWAGĘ KANDYDATKI - no i ten gorący zwolennik kandydatki. jego poparcie ma taki skutek jak mafijny pocałunek smierci. na prezia trzeba osoby operatywnej z wizją - tu taki ZEMKE schrupałby kandydatkę na podwieczorek nie odczuwając wogóle że go je! na szczęście dla kandydatki potencjalny rywal na lewicy woli bawić się w posła choć i to wychodzi na korzyść bydzi! Podziwiam dobre samopoczucie kandydatki a zresztą czy to pierwsza osoba która startuje wyborach nie mając żadnych atutów za sobą poza dobrym samopoczuciem oraz wiarą że jakoś to będzie a w razie czego to "towarzysze" pomogą. No na razie fajne mamy kandydatury: "nieprzemakalny KD" oraz farbowani SLD - owcy. Ciemność widzę! Kiedy do cholery pojawi się te światełko w tunelu? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ionikus Nie dla Krzyżanowskiej !!!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.12.05, 23:18 Krzyżanowska super!!! Gorszej kandydatury wystawic nie mogli :) Mam nadzieje ze postkomunisci przegrają z kretesem! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Amator Re: Nie dla Krzyżanowskiej !!!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.12.05, 23:56 Na puf mamę to się nadaje.Ma dobre towarzystwo.Pijaka Gruszkę,b.I sekretarza KM Zemke i szerokie oparcie w tzw.lewactwie o czerwonym kolorze.Ma przechlapane na starcie!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bromberg A dlaczego nie Roman J.? Podurnieli kompletnie! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.12.05, 00:09 Mógł nie występować z mafii SLD, a być może znowu startowałby o fotel prezia Bydgoszczy. Czy czasem tym czerwony "sufit na łeb się nie spadł"? Elżbieta K. - kandydat SLD na prezydenta Miasta Bydgoszczy. Oskarżona w tzw. aferze bydgoskiej znowu chce wrócić na salony. No superrr, a może w Starachowicach ta banda wystawi kandydaturę Sobotki? Znana persona, więc ma "duże" szanse. I magister III RP zdjął z niego klątwę, więc może znowu działać. No ale kto może głosować na takich durniów? Jedynie zatwardziały beton lub jakiś niespełna rozumu. Pozostaje mieć tylko nadzieję, że w nadchodzących wyborach jeszcze bardziej się skompromitują, a nowa władza wlezie im ostro za skórę i rozlicz ich "zabawy" z państwem polskim, które nigdy nie powinno być powierzone w ich ręce! Jedynie można mieć tylko żal, że po 89r. nie wytępiono tej czerwonej szarańczy. Teraz te czerwone psy butnie podnoszą łby i śmieją się nam w żywe oczy. Wrrr. Odpowiedz Link Zgłoś
ethanak To tyle - bezinteresowność "Naszej Bydgoszczy"???? 17.12.05, 01:25 No i wyszła obłuda SLD - organizacja która w statucie miała za zadanie polepszenie doli Bydgoszczy w rzeczywistości jest odskocznią do wyborów dla SLD... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pamiętliwy Krzyżanowska gotowa do boju - a co z Polonią? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.12.05, 03:29 Pamiętam jak do boju o prezydenturę ruszała pani Jolanta. Jak rozpoczęły się pytania - zrezygnowała. Myślę, że pani Elżbieta zrezygnuje w podobny sposób - na początek można zapytać o...Polonię. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pipta Re: Krzyżanowska gotowa do boju - a co z Polonią? IP: *.albq.qwest.net 17.12.05, 04:25 Elka Krzyzanowska z ta fryzura(jak by ja piorun w glowe trzepnal)powinna zasilic jedna z agencji towarzyskich w Bydgoszczy.Miala by branie,a ona sie pcha na prezydenta.Piorun oprocz fryzury zabral jej rowniez rozum. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: goczał Re: Krzyżanowska gotowa do boju - a co z Polonią? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.12.05, 00:13 Lepiej jednak sie zorientowac wpierw jaka jest prawda, zanim sie kogos oskarzy. Jak dotad ani Krzyzanowskiej, ani nikomu z poprzedniego zarzadu miasta nie postawiono jakichkolwiek zarzutów, mimo ze Dombrowicz zaczal swa kadencje od wysypu spraw skierowanych do prokuratora. W sprawie Polonii i zlego rozliczania i wydawania dotacji miasta ma natomiast klopot ekipa p. Dombrowicza. Odpowiedz Link Zgłoś
tytt Re: Krzyżanowska gotowa do boju 17.12.05, 08:48 nie popieram, mam nadzieje,ze bedzie lepszy kandydat, mam nadzieje rowniez ze bedzie spoza bydgoszczy (a moze spoza polski?) Odpowiedz Link Zgłoś
a_weirdo Re: Krzyżanowska gotowa do boju 17.12.05, 16:57 > mam nadzieje rowniez ze bedzie spoza bydgoszczy (a moze spoza polski?) Wystarczy tylko, żeby kilka lat spędził poza miastem... :) Odpowiedz Link Zgłoś
t.king Re: Krzyżanowska gotowa do boju 17.12.05, 10:21 Grażyna Ciemniak byłaby prezydentem godnym Bydgoszczy;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: neon Re: Ciemniak na emeryturę jak najszybciej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.12.05, 11:19 Jej pozostanie w sejmie to niewypał.Wślizgnęła się ta miernota dzięki Zemke.Uzyskała małe poparcie a jej obecność w sejmie to wstyd dla Bydgoszczy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: PoznałemSięNaNich SLD I "Nasza"Bydgoszcz nie realizują obietnic !!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.12.05, 10:49 Czemu nie realizują uchwały nr 8 III kujawsko-pomorskiego zjazdu SLD? Gdzie jest obiecany sąd apelacyjny,terminal cargo,prokuratura apelacyjna,centrum kongresowe?Może dlatego chcą iść pod szyldem "Nasza"Bydgoszcz byśmy nie rozliczyli ich z niespełnionych obietnic. Nasza pisze w cudzysłowie bo co oni chcą Bydgoszcz zagarnąc czy co? Dla przypomnienia uchwała jest pod linkiem www.kujawsko-pomorskie-sld.org.pl/Uchw8.html Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gość Re: SLD I "Nasza"Bydgoszcz nie realizują obietnic IP: 212.122.206.* 17.12.05, 11:51 Czy mógłbyś dokładnie przeczytać tę uchwałę a następnie choć przez chwilę pomyśleć? Czy SLD rządzi w Bydgoszczy? Prezydentem jest bliżej nieokreślony politycznie osobnik wspierany kiedyś przez środowisko PO. Ta uchwała mói tylko o "wspieraniu" różnych inicjatyw bowiem nie mając władzy, tylko takie deklaracje można składać. Rozliczaj z tego Konstantego. Napisz do niego, co naprawdę zrobił by zrealizować w Bydgoszczy te plany. Na przykład ile środków na rozwój Portu Lotniczego załatwił w czasie swojej kadencji ? Wszystkie dotychczasowe pozyskali ludzie z SLD i to dzięki ich uporowi możesz dziś wybrać się do Londynu samolotem a nie Syrenką. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: PoznałemSięNaNich Re: SLD I "Nasza"Bydgoszcz nie realizują obietnic IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.12.05, 11:56 Jestes smieszny kolego! SLD ma: -przewodniczącą Rady Miasta Gwincińską -marszałka województwa Achramowicza -przewodniczącą Sejmiku Województwa Andrysiak -jeszcze ma wojewodę bo nie został zmieniony narazie Kosieniaka Pozatym przez 4 lata rządzili Polską więc mieli praktycznie wszystko nawet prezydenta RP. Więc kolego to SLD nie zrealizowało tych obietnic. Bo te sprawy o których pisze w uchwale są w gestii bądz marszałka - terminal cargo,centrum kongresowe.Bądź rządu a wojewoda jest jego przedstawicielem w regionie - sąd apelacyjny,prokuratura. A majac takie silne lobby jak wymienilem wyżej SLD moglo to przepchać. Ale ich czas się skończył! Nie dla SLD i nie dla "Naszej"Bydgoszczy !!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: towarzysz profit Re: SLD I "Nasza"Bydgoszcz nie realizują obietnic IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.12.05, 16:53 wiem co tej pani , ktora kandydyje wychodzi najlepiej !!! czerwona podpaska co miesiac !!! i po co tyle krzyku - wiadomo ze bedzie sluchjac kolegow bo taka baba to nic oprocz fryzury na łbie nic nie ma!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: radca Re: SLD I "Nasza"Bydgoszcz nie realizują obietnic IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.12.05, 00:30 To oczym kolego piszesz wcale nie jest do zalatwienia pstyknieciem palcow. Przeczytaj, co o sprawie apelacji pisze J. Zemke na swojej stronie odpowiadajac na pytanie internauty - Czy jest jeszcze szansa, by w Bydgoszczy powstały sąd i prokuratura apelacyjna? Jest przecież taki zapis w uchwale Zjazdu Wojewódzkiego SLD w Bydgoszczy, że jest to jedno z najpilniejszych zadań... - Jest taka szansa. Jej spełnienie wymaga jednolitego stanowiska wszystkich władz wojewódzkich, z podkreśleniem tezy, że oznaczałoby to przybliżenie wymiaru sprawiedliwości do obywatela. Atutem Bydgoszczy jest proponowana baza i jakość środowiska prawniczego. Zagrożeniem - niechęć liczących się kręgów prawniczych z Gdańska i pojawiające się spekulacje (nie w SLD) o ograniczeniu liczby województw. Jest zatem szansa, ale będzie ciężko ją sfinalizować. A w sprawie cargo na lotnisku - prasa donosila, ze jest w planie na lata 2007- 2013, bo na jego funckjonowanie trzeba najpierw zarobic. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: autor Re: Krzyżanowska gotowa do boju IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.12.05, 11:14 to oczywiscie czesc szopki noworocznej w "naszym miescie". tak samo jak " nasza bydgoszcz " jest bydgoszczą jasiakiewiczów, krzyzanowskich, bukowskich, olszewskich, gwincinskich itp. aktywistów z zamierzchłej epoki. Moja Bydgoszcz nalezy do reszty mieszkanców, ktorych oszukano i pominieto w Narodowym Planie Rozwoju stworzonym przez SLDowskie elity. My sobie poradzimy bez "tworczej aktywnosci" partyjnych dygnitarzy. Wystarczy, ze nie beda nam przeszkadzac, ani robic zbytecznego szumu wokół swoich "sukcesów". Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: PoznałemSięNaNich A może dziennikarze zapytają Krzyżanowską IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.12.05, 11:25 A może dziennikarze zapytają Krzyżanowską co myśli o uchwałach III kujawsko- pomorskiego Zjazdu SLD.Czemu nie zostały zrealizowane. Kiedy będzie terminal cargo i centrum kongresowe w operze? Co zrobiła by w Bydgoszczy powstała apelacja? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Radosq Jej maz dlubie w nosie!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.12.05, 12:42 Jakis czas temu siedziala niedaleko mnie w operze i jej maz caly czas dubal sobie w nosie a pozniej zasypial!:) Krzyżanowska juz z samego wygladu jest tak wredna, ze ludzie musieliby byc ulomni zeby na nia glosowac! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fuzja Re: Jej maz dlubie w nosie!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.12.05, 12:51 SLD jest już spalone w Bydgoszczy m.in.dzięki poparciu fuzji AMB z UMK .Jeżeli tego nie rozumieją tym gorzej dla nich. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: psychiatra Swiecie IP: *.albq.qwest.net 17.12.05, 14:37 Krzyzanowska prezydentem Bydgoszczy-proponuje pani dyrektor szpitala szybie przeniesienie do Swiecia bo w szpitalu w Bydgoszczy lekarze pania oszukuja!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
a_weirdo Re: To kto na prezydenta? 17.12.05, 17:02 Z tej chwili ciągle najlepszym (najmniej złym) kandydatem wydaje się Dombrowicz. Brakuje trochę jakiegoś "naturalnego" kandydata, który od wielu lat zabiega, działa i wiele robi dla miasta. Może pan Sikora? Odpowiedz Link Zgłoś
yaraz82 BYDGOSZCZ NASZA NIE WASZA :) 17.12.05, 17:44 To Krzyżanowska odpowiadala za sport podczas rządów Jasiakiewicza? No bo jak tak i przypomne sobie sprawy polonii itp to az dziwie się kogo wystawiają :P PS. Bydgoszcz nasza nie wasza :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tree Re: Krzyżanowska gotowa do boju IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.12.05, 00:07 Redaktor Kowalski znow miesza w bydgoskiej polityce, rozsiewajac plotki. Skad ma pewnosc, ze jego anonimowi informatorzy mowia mu prawde, a nie wystawiaja do wiatru i na osmieszenie? SLD nie podjelo jeszcze budowania list kandydatow, dopiero co oglosili w swoim portalu uchwale, jak chca to robic. Jak z tego wynika - chca wylaniac kandydatow w prawyborach w kolach, a to troche potrwa i wcale nie wiadomo, czy to p. Krzyzanowska czy inny kandydat uzyska akceptacje. Sam tytuł artykulu to nadużycie red. Kowalskiego. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cyki Re: Krzyżanowska gotowa Sztandar Wprowadzić! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.12.05, 00:13 No no tak prawybory w SLD to nowość - wynik już znasz kolego? Zapewne już ustalony- jednak Elżbietka czy tow Jasiak, a może tow Bukowski ? ha ha ha Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mlody Re: Krzyżanowska gotowa Sztandar Wprowadzić! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.12.05, 00:21 A wlasnie, ze prawybory to w SLD nowosc! Pierwszy raz zastosowano prawybory w bydgoskim SLD przy wylanianiu kandydatow do parlamentu. I to tajne glosowania w kolach zdecydowaly, ze na 1 miejscu byl Zemke, a np. Ciemniak dopiero dalej, mimo ze bardzo chciala byc pierwsza i o to zabiegala. Procedur jednak nie byla w stanie zmienic. I dobrze, ze o swoich kandydatach decyduje cala organizacja a nie tylko jej kierownictwo. Wcale wiec nie powiedziane czy akurat wskaza Krzyzanowska, Bukowskiego czy innego. Na pewno nie Jasiakiewicza, bo nie jest juz w SLD. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tomus Re: Krzyżanowska gotowa Sztandar Wprowadzić! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.12.05, 00:25 Elka idź już spać a nie po nocy polityczną indoktrynację forum prowadzisz :)!!!!!!!!:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mlody Re: Krzyżanowska gotowa Sztandar Wprowadzić! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.12.05, 00:36 Tomuś, nie musisz wszystkiego czytać. Przeciez mamy wolnosc slowa, wolny wybor i tolerancje! Jak chcesz, to nawet bajki na dobranoc mozesz sobie poczytac. Za gorami, za lasami... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bartek Re: Krzyżanowska gotowa Sztandar Wprowadzić! IP: *.albq.qwest.net 18.12.05, 01:05 Glupia Elka tozaslonadymna.Czerwoni z Bydgoszczy szykuja Kazia Drozda na prezia.Tak ,tego co bil swoja zone!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ??? CIEMNIAKOWA NIE KANDYDUJE :) ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.12.05, 01:11 MIEJMY NADZIEJE ŻE CIEMNIAKOWA NIE BĘDZIE KANDYDOWAĆ :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 51218a Grażyna CIEMNIAK byłaby NAJLEPSZA !! IP: 82.146.247.* 18.12.05, 19:25 Gdybyście BARDZO B. poprosili ?!? FAKTY ŚWIADCZĄ ZA !!!!!!! Grażyna Ciemniak ... przyczyniła się m.in. do : - pozyskania środków w wysokości ponad 120 milionów złotych, z Funduszu ISPA na realizację przez Spółkę Miejskie Wodociągi i Kanalizacja „Bydgoskiego Programu Rozwoju Usług Wodociągowych i Kanalizacyjnych” oraz prawie 400 milionów złotych z Funduszu Spójności UE na inwestycje ochrony środowiska. - utworzenia Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego ( wystąpienie w imieniu Klubu SLD) - pozyskania środków dla Szpitala Klinicznego i Szpitala Wojewódzkiego w Bydgoszczy na zakup nowoczesnego sprzętu medycznego oraz wsparcie Szpitala Miejskiego i pozostawienie go poza strukturą Akademii Medycznej. - opracowania i przygotowania skutecznej petycji do Parlamentu Europejskiego w sprawie leków generycznych co umożliwiło zaoszczędzenie w kraju wydatków na leki w wysokości około 1 mld zł rocznie. .(...) . Czy KTOKOLWIEK więcej współdziałał dla DOBRA BYDGOSZCZY !!!!!!!!!!!!!!!!!! Tylko problem w tym , że dr Grażyna Jolanta Ciemniak decyzją SEJMU pełni zaszczytne i prestiżowe funkcje m.in.: {.. to uznanie za kompetencje,umiejętność współdziałania z LUDŻMI pracowitość, uczciwość, odpowiedzialność, rzetelność .. } - Z-ca przewodn. Komisji do Spraw Unii Europejskiej - Przedstawiciel Parlamentu RP w Zgromadzeniu Eurośródziemnomorskim Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ???? Re: Krzyżanowska gotowa do boju IP: *.man.bydgoszcz.pl 18.12.05, 01:12 Rulewskiego podziwiam i bardzo szanuję, ale na prezydenta to on się raczej nie nadaje. Oczywiście inna sprawa, że w porównaniu do np. Krzyżanowskiej jawi się on faktycznie jako kandydat niemal idealny... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: skandal skandal ! ta cala nasza bydgoszcz nie odpisuje ! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.12.05, 01:18 skandal ! ta cala nasza bydgoszcz nie odpisuje na maile ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: biber "Wasza Bydgoszcz, Nasza Nędza IP: 212.122.214.* 18.12.05, 13:27 ..tak powinno wyglądać hasło wyborcze SLD, a co do Rulewskiego i Zemke czy Olszewskiego to nie róbcie wstydu - nam w Bydgoszczy potrzebna jest prawdziwa osobowość gospodarcza, ale to się miernym bydgoskim politykom nie podoba. Znów wygra nieudaota typu mierny ale wierny i na sznurku prowadzony. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosc Re: "Wasza Bydgoszcz, Nasza Nędza IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.12.05, 13:33 Moze poszukac w okolicach Bydgoszczy...? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Skandal Re: "Wasza Bydgoszcz, Nasza Nędza IP: *.man.bydgoszcz.pl 18.12.05, 14:19 Czy te czerwone świnie jeszcze nie dość się nakradły? Jak widzę to całe towarzycho to robi mi się słabo. Pozostaje czekać na sensownego kandydata PiS. Czerwoni na Marsa! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: awus Re: "Wasza Bydgoszcz, Nasza Nędza IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.12.05, 17:58 Tak pis ma wielu sensownych ludzi co widać po Schreiberze i Złotowskim- to klasa politycy (pokazali co potrafią podczas rządów w Bydgoszczy) A kolejny przykład na co stać PIS nwet przez dwa miesiące nie potrafi powołać własnego wojewody- to się nazywa dobre zaplecze kadrowe. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wnuk broniewskiego Re: "Wasza Bydgoszcz, Nasza Nędza IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.12.05, 19:15 Ech komuchy ,komuchy dbacie tylko o własne ,pełne brzuchy. Potraficie tylko łgać i bałamucić , najwyższy czas was z Bydgoszczy wyrzucić. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bydgoszczanka Re: Krzyżanowska gotowa do boju IP: *.ppcor.org.pl / *.ppcor.org.pl 19.12.05, 07:32 Jak poseł obecnej kadencji który działa wbrew swoim wyborcorm, przeciwko nim i ze szkodą dla nich podpisując się pod bzdurnymi uchwałami śmie kandydować na takie stanowisko? Wstyd!!! Czas skończyć karierę polityczną! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tarot Re: Krzyżanowska gotowa do boju IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.12.05, 11:16 A Ty bydgoszczanko w ogole nie wiesz, w ktorym kosciele dzwoni i zabierasz glos na forum? Ani Krzyzanowska nie jest poslem, ani nie kandyduje na prezydenta Bydgoszczy, a informacje o tym w plotkarskim artykule napisal red. Kowalski tak sam z siebie! Moze Ci chodzi o poslanke Ciemniak, ale ta akurat dla Bydgoszczy zrobila wiele, co przeczytasz patrzac na wczesniejsze wypowiedzi na forum i na prezydenta Bydgoszczy tez nie kandyduje. Pozostala jeszcze poslanka Piotrowska z PO, czy to niej piszesz? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lolek Re: Krzyżanowska gotowa do boju IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.12.05, 19:16 Wybór Ciemniak do sejmu to kompromitacja dla miasta. Odpowiedz Link Zgłoś