Forum   pozostałe

pozostałe

(17 wyników)
 • jak to wyłączyć ?
 • Fajnie - tylko ze HTC "obiecalo" aktualizacje do Hero do konca czerwca. A chcialbym przypomniec ze tak samo "obiecywalo" do konca kwietnia. Sranie w banie...
 • Faktycznie ciekawostka, w broni ręcznej to pewna nowość. Od lat 70-tych w karabinkach czasem stosowane były magazynki z przezroczystego tworzywa, pozwalające na wzrokową ocenę ilości amunicji. Natomiast w lotnictwie to od dziesięcioleci jest normalka, np. już w wielu samolotach myśliwskich z lat 30-tych czy z II wojny były liczniki amunicji.
 • Otworzyłem obudowę kompa i zdębiałem: Mam płytę Gigabyte 81915PL-G na której wg. specyfikacji i wg. odczytu w Aidzie mam mieć miejsce na 4 "kości Ram" (A0 ... A3). Sęk w tym, że widzę TYLKO 2 sloty. Pozostałe są gdzieś ukryte, płyta była "wybrakowana", ten typ tak ma, czy krasnoludki mi podp... pozostałe 2 sloty?
 • Dwa pytania laiczki;P 1. Mój dysk jest podzielony na 3 partycje. Jeżeli będę musiała zrobić formata partycji systemowej (C) to czy pozostałe dwie partycje (D i E) pozostaną nie naruszone czy też ulegną "wyczyszczeniu"??? 2. Czy po zrobieniu formata partycji systemowej a następnie wgraniu XP na nowo katalogi documents and settings i program files stworzą się jakoś same czy będzie trzeba je samemu "zrobić"???
 • Witam serdecznie. Mam problem - nie wiem jak skonfigurować sieć. Do jednego rutera neostrady (SpeedTouch 510) podłączone są trzy komputery, które dzielą między sobą łącze internetowe. Niestety te komputery nie widzą się wzajemnie. Na infolinii neostardy powiedziano mi, abym w we właściwościach protokołu TCP/IP na każdym komputerze odręcznie powpisywał adres IP oraz DNS (podstawowy i alternatywny). Tak też uczyniłem, ale niestety efekt nie jest zadowalający. Na moim kompie pod win9...
 • Pytanie może nieco głuoawe, ale właśnie dostałam z..... od szefa, że na pozostałych stronach naszych pism nie ma stopki, jaka znajduje się na pierwszej stronie, gdzie jest też nasz nagłówek. Mam w związku z tym 2 pytania: 1. Jak zrobić, żeby na pierwszej stronie był nagłówek i stopka a na wszystkich pozostałych tylko stopka; 2. Czy taka forma pism jest w ogóle stosowana, bo mnie się wydaje, że nagłówek i stopka powinny być tylko na pierwszej stronie, jako papier firmowy, któreg...
 • Mam pytanie, czy można w tym telefonie tak ustawić profile abym mógł mieć połaczenia przychodzące tylko od wybranej grupy/grup a dla pozostałych numerów byłbym np. nieosiągalny albo przekierowanie na poczte? W tej chwili potrafię tak ustawić że dla grupy jest sygnał a dla pozostałych numerów nie ma sygnału ale jest połączenie normalne (tyle że w trybie milczy).
 • Witam, chce podzielić swoje łącze na 3 komputery. Każdy żeby miał ok. 1mb. Teraz jeśli osoba na jednym z komputerów bardziej "używa" na pozostałych kompach. Mam router asmax'a WiFi ale nie ma tam opcji podziału łącza, lub ja go nie widzę. I teraz moje pytanie. Czy istnieje jakiś program który mógłby dzielić łącze proporcjonalnie na 3 komputery, każdy po 1Mb??
 • Witajcie, Mam pytanie dotyczące obsługi duzych dysków na komputerach 486. Mam dysk Seagate 30GB i kiedy podłączam go do 486 (DX4 100MHz), wyskakuje komunikat 'Błąd wej/wyj'. Podejrzewam że to wina dużego dysku bo reszta jest sprawna. Czy jest jakiś sposób żeby 486'tka zobaczyła 30GB dysk i mozna było na niej postawić systemik?
 • jak mozna zmienic jezyk na polski?
 • Witam, proszę bazodanowców o krotkie porównanie accessa z pozostałymi bazami danych.ich plusy i minusy. Pomoze ktoś? Pozdrawiam
 • Mam małą siec 6 osób DSL 2 Mb ktos nie wiem który ciągnie chyba filmy non stop - bo czasami tak sie zamula że szlak nas trafia /20-40 kB !!!!/ Jakim programem sprawdzic jaki IP /każdy z nas ma nadany na stałe IP/ by poblokować ftp /po IP. McAdresie itd/ musze byc pewny dokładnie kto, by nie nadymić !!!
 • Chce zmodernizowac komputer, a konkretnie płyte głowna , procesor, ram i karta grafiki. Mam na to około 1800zł
 • Jak można przenieść firmy w programie Symfonia z jedego komputera na inny, żeby nie trzeba było tworzyć wszystkiego od nowa?
 • Mam pytańko.Może wiecie jak się wysyła z internetu na komórkę smsy ale z programu outlock,bo z darmowej bramki ery można wysłać dziennie tylko 10 smsów,a ja potrzebuje wysyłać ich dużo więcej.Wiem że to coś w tym stylu np: +48604342311@taktak.pl ale coś mi to nie wychodzi.Pomóżcie.Pozdrawiam
Pokaż wątki z forum:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?