atomski
10.10.01, 22:23
Dziś przebywając drogę do pracki spotkały mnie dwie bardzo dziwne rzeczy.
I tu mój pomysł na nowy wątek.Chciałbym,byście tu opisywali,dziwne ,niesamowite
rzeczy,jakie was wczoraj,kiedyś spotkały swiadczące ,że dziwny jest ten świat !
Na początek dwie rzeczy ,o których wspomniałem.Jedna śmieszna,a druga wręcz
przeciwnie:
1.Ulica Fordońska.Na poboczu stoi stary ,zdezolowany Star .Wyładowany jest
cegłą.
Dwóch osiłków z obsługi samochodu sprawia wrażenie jakby chcieli podnieść prawy
przód samochodu.Siłują się strasznie.Stoją plecami do samochodu i podnoszą go.
Wygląda to przekomicznie.I ta góra cegieł na pace !
Może i robili coś logicznego,ale przejeżdzałem i nie spytałem,a rzecz wyglądała
tak abstrakcyjnie jak zerżnięta z Monty Pythona !
2.Jadąc wzdłuż Brdy w kierunku centrum mijam NOT.Od tej pory dopada mnie
przenikliwy zapach moczu.Jadę dalej.Przy ławkach ślady libacji.
Z daleka widzę drzewo,z którego zwisa u dołu biała reklamówka.Jest
pełna.Wygląda to dziwnie. Przejeżdzam obok i widzę,że z reklamówki wystaje
ogon i tylne łapy małego kotka...
... na wysokości Mostu Bernardyńskiego o dziwo zapach moczu zanika...
"Dziwny jest ten świat..."