da.killa
15.02.03, 19:51
Kora - "Pod papugami"
Wiem, że ilość pomysłów na piosenki o różyczkach i
aniołkach jest ograniczona. Dowiedziała się o tym
ostatnio również dinozaurzyca Kora. Nie miała
najwyraźniej pojęcia o czym tym razem wyklepać rzewną
bzdurę, więc sięgnęła po gotowca. Na nieszczęscie nasze
i Niemensa padło na "Pod papugami". Z miejsca chciałbym
pogratulować Korze pomysłu na aranżację - "zróbmy
dokładnie tak jak było" to nieczęsty chwyt artystyczny.
Niestety możliwości pani Jackowskiej zabrakło i wyszła
żenada. Jakoś lepiej sobie radzi w piosenkach o
kwiatach... może by tak płyta dla przedszkolaków?
Najlepiej byłoby gdyby sobie już odpuściła i przestała
straszyć w radio, ale na to chyba liczyć nie możemy...
Ocena: 4,5 rolki