Dodaj do ulubionych

shitlist vol.1

15.02.03, 19:51
Kora - "Pod papugami"

Wiem, że ilość pomysłów na piosenki o różyczkach i
aniołkach jest ograniczona. Dowiedziała się o tym
ostatnio również dinozaurzyca Kora. Nie miała
najwyraźniej pojęcia o czym tym razem wyklepać rzewną
bzdurę, więc sięgnęła po gotowca. Na nieszczęscie nasze
i Niemensa padło na "Pod papugami". Z miejsca chciałbym
pogratulować Korze pomysłu na aranżację - "zróbmy
dokładnie tak jak było" to nieczęsty chwyt artystyczny.
Niestety możliwości pani Jackowskiej zabrakło i wyszła
żenada. Jakoś lepiej sobie radzi w piosenkach o
kwiatach... może by tak płyta dla przedszkolaków?
Najlepiej byłoby gdyby sobie już odpuściła i przestała
straszyć w radio, ale na to chyba liczyć nie możemy...

Ocena: 4,5 rolki
Obserwuj wątek
    • Gość: Milak Re: shitlist vol.1 IP: *.bydgoszcz.sdi.tpnet.pl 17.04.03, 19:38
      > Jakoś lepiej sobie radzi w piosenkach o
      > kwiatach... może by tak płyta dla przedszkolaków?

      Pan Zebrowski z cala pewnoscia wystarczy w tej dziedzinie ;-)

      ocena [Kora] : 3,3 rolki

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka