Dodaj do ulubionych

CAFE FUSY, UL.ZAUŁEK...

IP: 212.160.117.* 08.11.01, 10:56
hej, może ktoś wie, dlaczego już nie ma tej kafei?
teraz na miejscu cafe jest jakiś pub. a było tak fajnie..
może się gdzieś przenieśli? może ktoś wie, gdzie są?

ewa
Obserwuj wątek
    • Gość: Ted® Re: CAFE FUSY, UL.ZAUŁEK... IP: *.bydgoszcz.sdi.tpnet.pl 08.11.01, 14:59
      jesli masz na mysli bydgoszcz to w zaulku od zawsze pamietam tylko medyka

      cafe fusow nigdy nie widzialem, ale moge sie mylic (wzrok juz nie ten)
    • da.killa Re: CAFE FUSY, UL.ZAUŁEK... 08.11.01, 16:38
      nawet nie zauwazylem, ze znikneli. ale potwierdzam - cos takiego tam bylo.
      kameralna kawiarenka z galeria....

      da ”cafe” killa
    • #kasia Re: CAFE FUSY, UL.ZAUŁEK... 08.11.01, 16:51
      hmmm... bylo.... zniknelo... szkoda :))
    • Gość: zoe Re: CAFE FUSY, UL.ZAUŁEK... IP: *.bydgoszcz.sdi.tpnet.pl 08.11.01, 22:01
      pytasz dlaczego nie ma czegoś tam na Starym Mieście; droga kolezanko z powodu
      cen czynszów.
      Poza tym wieczorem w naszym miłym mieście tj.w Bydzi,ludzie siedzą w domach
      przed TV lub piją gorzałę ze szwagrem, a nie włóczą się po pubach ( za
      wyjątkiem studentów, frustratów, niezrównoważonych, pijanych...intelektualistów
      bez weny i innych). Wniosek chyba jasny.
      P.S. Swoją drogą w Zaułku to był i jest chyba tylko Medyk?
      • da.killa Re: CAFE FUSY, UL.ZAUŁEK... 08.11.01, 22:12
        jest jeszcze merlin - kiedys bywalem tam pare razy w tygodniu.... :-)

        da ”merlin” killa
        • Gość: ewa Re: CAFE FUSY, UL.ZAUŁEK... IP: 212.160.117.* 09.11.01, 08:43
          hej, fajnie że się odezwaliście :o))
          no i fajnie znacie miasto, centrum (tak, CAFE FUSY było na ul.Zaułek, blisko
          Medyka, wchodziło się po schodach, było ciasno ,ale fajnej muzyki można było
          posłuchać(a naweyt poprosić, żeby puścili płytę, którą miało się ze sobą :o))
          no i była fajna kanapa :o))
          i pyszne ciasto z gorącymi wiśniami, pyszota..
          a w środy były koncerty bębniarzy(chciałam kiedyś pójść, nie zdążyłam..)
          nie wiem, jak wy, ale ja mam niewiele miejsc w Bydg., które lubię, a kiedy
          jeszcze to znika, to smuuuuuutek..

          pozdrowienia :o))
          • Gość: iah Re: CAFE FUSY, UL.ZAUŁEK... IP: *.bydgoszcz.sdi.tpnet.pl 09.11.01, 11:34
            Tak, bardzo było tam fajnie... przytulnie, ciepła atmosfera. Przemiła
            właścicielka, która często chętnie podejmowała rozmowę. Przepyszne domowe
            ciasto, fajne drinki, kawa na kilkanaście sposobów. Pamiętacie, jeszcze
            dziesięć temu, ile było w Bydgoszczy fajnych kafejek? Cristal, Wrzos, Jedyna,
            Kameralna i wiele innych. Teraz praktycznie mamy tylko na Starym Rynku
            kawiarnię włoska ale to już nie to.... A wracając do Cafe Fusy to nie ma już
            jej ponieważ właścicielka wyjechała do Stanów, dostała tam stypendium czy coś
            takiego, no i lokal sprzedała. Teraz jest tam pub Gol czy jakoś tak... Można
            tam oglądać mecze w kodowanej telewizji no i oczywiście nawalonych do granic
            możliwości kibiców. Szkoda..... A może ktoś zna takie miejsca w których można
            posiedzieć w miłej atmosferze, uraczyć się dobrą kawą, zrelaksować się i nie
            wkurzać wybrykami nachlanych wyrostków?
            Pozdrowionka
            • Gość: atomski Re: CAFE FUSY, UL.ZAUŁEK... IP: *.bydgoszcz.sdi.tpnet.pl 09.11.01, 11:58
              U teściowej ...
          • Gość: małgośka Re: CAFE FUSY, UL.ZAUŁEK... IP: *.bydgoszcz.cvx.ppp.tpnet.pl 09.11.01, 20:17
            Gość portalu: ewa napisał(a):

            > hej, fajnie że się odezwaliście :o))
            > no i fajnie znacie miasto, centrum (tak, CAFE FUSY było na ul.Zaułek, blisko
            > Medyka, wchodziło się po schodach, było ciasno ,ale fajnej muzyki można było
            > posłuchać(a naweyt poprosić, żeby puścili płytę, którą miało się ze sobą :o))
            > no i była fajna kanapa :o))
            > i pyszne ciasto z gorącymi wiśniami, pyszota..
            takie pyszne gorące ciasto z wiśniami i jeszcze sernik i świetna herbata, świece,
            fajna atmosferka jest w Herbaciarni - nie wiem czy się jakoś nazywa, jest na
            Dworcowej po lewej idąc do dworca kawałek za Królówką na bramie jest szyld i
            wchodzi się w podwórko, w dół po paru schodkach , naprawdę fajnie pozdrawiam
            Małgośka
            > a w środy były koncerty bębniarzy(chciałam kiedyś pójść, nie zdążyłam..)
            > nie wiem, jak wy, ale ja mam niewiele miejsc w Bydg., które lubię, a kiedy
            > jeszcze to znika, to smuuuuuutek..
            >
            > pozdrowienia :o))

            • Gość: Gawron Re: CAFE FUSY, UL.ZAUŁEK... IP: *.bydgoszcz.mtl.pl 12.11.01, 07:25
              Jeżeli masz ochotę sympatycznie spędzić czas wpadnij do herbaciarni "Eliza"na ulicę Dworcowš .Wnętrze miłe i przytulne, duża sala z kominkiem. Domowe wypieki, jednym słowem tutaj możecie się poczuć jak w domu. W Herbaciarni można obejrzeć również wystawy , głównie fotograficzne .Wystawiali się tutaj znani bydgoscy fotograficy z Jerzym Rieglem na czele.A przede wszystkim bywalcami "Elizy "sš fajni i sympatyczni ludzie. Podrawiam.
              • Gość: slovak Re: CAFE FUSY, UL.ZAUŁEK... IP: *.wielopole.sdi.tpnet.pl 14.11.01, 11:14
                nie ma co
                cafe fusy wyparlo jakies pabisko gol
                ale zawsze jest okazja wpasc do najlepszej bydgoskiej knajpy
                mozgu
                zapraszam 13 grudnia na Variete
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka