Gość: ochman
IP: 81.5.147.*
07.04.03, 17:17
Wlasnie po raz pierwszy skladam od podstaw komputer (juz widze te kpiace
usmieszki komputerowych weteranow:) Jezeli ktos ma pojecie o BIOSie, CMOSie
i tego typu innych KOSMOSach i chcialby zostac do mojej dyspozycji pomiedzy
godzina 17.30 a 8.00 (mojego czasu) to zapraszam do zabawy.
Bede pisal sprawozdania z czestotliwoscia wiesci z Iraku. Wszelkie
zwyciestwa wyolbrzymie, o kleskach nie bede pisal (chyba ze bede musial).
Na razie siedze wrod komputerowych bebechow, pociagam lyk piwka i obmyslam
plan dzialania...
PS Acha - no i trzymcie kciuki :-)))