heweliusz
09.04.03, 13:28
Mógłbym śmiało powiedzieć że w Toruniu 208.000 mieście brak rozrywek,co by
się przydało :
aqua park<w Chojnicach albo w Szczecinku są a to są malutkie miasta>,
multikino, kręgielnia, hala sportowa z prawdziwego zdarzenia.
Dlaczego miasto ciągle stawia jakieś nowe problemy które utrudniają w naszym
mieście inwestycję <Tu chodzi o rozwój miasta i miejsca pracy LUDZIE>czy
włodarze miejscy chcą zniszczyć nasz kochany TORUŃ.