Gość: oki IP: *.bielsko.cvx.ppp.tpnet.pl 06.12.01, 08:38 rewelacja.. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: ochman pojutrze sobota!!! IP: 194.203.162.* 06.12.01, 09:50 jeszcze lepiej? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: #kasia Re: pojutrze sobota!!! IP: 194.204.138.* 06.12.01, 09:58 pewnie.. bo imprezke Toruniacy wyprawiaja :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ochman za 4 dni poniedzialek!!! IP: 194.203.162.* 06.12.01, 10:00 ekstaza!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: #kasia Re: za 4 dni poniedzialek!!! IP: 194.204.138.* 06.12.01, 10:02 euforia.. wreszcie do pracy... juz zaczynam tesknic Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ochman za miesiac 6 stycznia!!! IP: 194.203.162.* 06.12.01, 10:23 wije sie z niecierpliwosci Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ochman za rok 2002!!! IP: 194.203.162.* 06.12.01, 10:33 omdlewam z podniecenia za 100 lat nowe milenium - z zadowoleniem drapie sie w grobie za 100 mld lat nic nie bedzie mialo juz znaczenia, bo Ziemia nie bedzie od dawna istniec - na wszelki wypadek jednak tez sie ciesze jak cholera temat wyczerpany Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: oki Re: za rok 2002!!! IP: *.bielsko.cvx.ppp.tpnet.pl 06.12.01, 12:25 za 100 lat nowe millenium ??? To chyba z tego omdlenia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ochman Re: za rok 2002!!! IP: 194.203.162.* 06.12.01, 12:32 Gos´c´ portalu: oki napisa?(a): > za 100 lat nowe millenium ??? To chyba z tego omdlenia. czepiasz sie literowek, a przeciez nie to w tym wszystkim najwazniejsze Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: #kasia Re: za miesiac 6 stycznia!!! IP: 194.204.138.* 06.12.01, 10:35 yezu bo nie wytrzymam! Odpowiedz Link Zgłoś