07.09.07, 23:07
ludzie....... ja chyba źle widzę... i szowinizmem tu lekko trąci...
akurat jak bedzie 1 liga to Bydgoszcz będzie reorganizować
stadion... Poza tym Czewa ma lepszą widoczność na stadionie a
powiększenie parkingu(a konkretnie zaplecza parkingu ) to pół
roku... wszędzie spotr przegrywa z kasą :/
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka