Gość: zoe
IP: *.bydgoszcz.sdi.tpnet.pl
12.12.01, 23:03
Dzisiejsze wydanie "Kropki nad i" by Monika O. poswięcone było 13.12.81. W
spotkaniu wzięli udział: gen. Wojciech Jaruzelski oraz Bogdan Borusewicz.
Z uwagi na osoby rozmowcow , zalożylam, ze rozmowa będzie na wysokim poziomie.
Tymczasem bardzo rozczarowala mnie postawa p. B. Borusewicza; nie zachowywal
się jak osoba z klasą, za ktora go zawsze uwazalam. Nie odpowiadal na proste
pytania, tylko jak nakręcony powtarzal wyswiechtane slogany , jednocześnie
zastrzegając sie , że osobiscie nic do generala nie ma ., przerywal wypowiedzi
i zachowywal sie jak prawica w najgorszym wydaniu.
Generał Jaruzelski zachował klasę i godnośc.
p.s. oczywiście zaraz mnie zaatakujecie i bedzie mowa o stanie wojennym,
dlatego PRECYZUJE:chodzi mi o postawy i zachowania ww.osob;
kwestia stanu wojennego nie należy do meritum