elodia
30.07.03, 03:50
Uwielbiam imprezy gdzie jadła , picia , tańca i ciekawych rozmów nie braknie.
Zauważyłam , że płeć męska jeść , wypić i pogadać to chętnie . Tańczyć jednak
panowie na ogół nie lubią aż do czasu gdy picie zacznie działać aaa tak wtedy
chętnie... czasem ledwo się taki na nogach trzyma ale kic , kic , kop hop :)
No i pytanie czemu to tak ?:) Wyjątkowe panie , które tańczyć nie lubią nawet
po większej ilości alkoholu nie zaczynają pląsać bo... nie lubią dalej a
panowie zmieniają zdanie...