Dodaj do ulubionych

Plech w Poloni

28.11.07, 21:49
Jeśli nowy pomysł prezesa Poloni o wekkendowym trenerze stanie się faktem, to
może ja będę trenerem tylko w niedzielę, będzie taniej i śmieszniej, a co na
to bydgoski ratusz-udziałowiec spółki??
ośmieszacie sie wszyscy panowie działacze-pseudo.........
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka