Gość: WojtekGall
IP: *.hipernet.ras.pl
03.09.03, 20:04
W tym miejscu, trzebaby się odwołać do (nie)uczciwości prezesów
spółdzielni. Jak wiadomo są lepsze i dużo więcej sposobów na
opomiarowanie zużycia ciepła, ale w\w "panowie" nie wiadomo
dlaczego tkwią przy tzw. odparownikach. Tylko interwencja
prokuratora i radykalne kroki mogą przerwać tą niemoc
lokatorów. Jestem pewien, że prezesi dostali łapówki, lub jak
kto woli(lobbing).
To jest moje prywatne zdanie, i można z nim się nie zgadzać.
Pozdrawiam, miłego i ciepłego......