Gość: Rohoo IP: *.man.torun.pl / *.man.torun.pl 09.10.03, 17:11 Dzisiaj wspaniała wiadomość dla wszystkich prawdziwych kibiców w Bydgosazczy!!!! bks przestał istnieć:) W Bydgoszczy tylko Zawisza!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: saker Re: Nie ma polonii IP: 213.77.40.* 09.10.03, 19:47 Idź się powieś toruńska niemoto Odpowiedz Link Zgłoś