Dodaj do ulubionych

Nie ma polonii

IP: *.man.torun.pl / *.man.torun.pl 09.10.03, 17:11
Dzisiaj wspaniała wiadomość dla wszystkich prawdziwych kibiców w
Bydgosazczy!!!! bks przestał istnieć:) W Bydgoszczy tylko Zawisza!!!
Obserwuj wątek
    • Gość: saker Re: Nie ma polonii IP: 213.77.40.* 09.10.03, 19:47
      Idź się powieś toruńska niemoto

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka