Gość: Bromberg
IP: *.hipernet.ras.pl
16.10.03, 00:34
Ojcze Święty, za słowa otuchy, za wiarę, za świadectwo dawane prawdzie, za
Twoja obecnosć, za wszystko - z całego serca Tobie dziękujemy i życzymy
zdrowia i sił niezbędnych w pełnieniu misji Kościoła !!!
Dopisz się do życzeń dla Ojca Światego !!!