Dodaj do ulubionych

Walentynkowa opowieść czytelniczki "Gazety"

14.02.09, 21:15
ładnie, bardzo ładnie :] love Bydgoszcz :*
Obserwuj wątek
    • vlado49 Walentynkowa opowieść czytelniczki "Gazety" 15.02.09, 09:24
      I ja jestem zakochany w Bydgoszczy,i ja poznałem miłość swojego
      życia...na TORBYDZIE.Pamiętam pierwszą ślizgawkę i ONA stawiająca
      pierwsze kroki na lodzie.Jazda za rączkę,pierwszy pocałunek,ulubiona
      muzyka Czerwonych Gitar.
      Miłość przetrwała 39 lat,tylko Torbyd nieczynny..a szkoda
    • robertt.1 Walentynkowa opowieść czytelniczki "Gazety" 17.03.09, 16:57
      Bardzo ładna opowieść! Wzruszająca. I historia zataczająca koło w
      kolejnym pokoleniu. Coś zakochanego jest w tej Bydgoszczy. Ja
      osobiście jestem zafascynowany pomysłem zrobienia z Bydgoszczy
      miasta miłości, miasta zkochanych. Z nijakiej (bardzo przepraszam
      wszystkich bydgoszczan i z pełnym dla nich szacunkiem) Bydgoszczy,
      przkształcić Ją w miasto zakochanych. Mamy piękną Wenecję Bydgoską,
      coraz piękniejszą starówkę, dużo stylowych knajpek. Dodać jeszcze
      jakiś pomnik poświęcony miłości, zorganizować festiwal (np.
      operowy... o miłości w walentynki)... Niech przyjeżdżają zakochani
      na zaręczyny, na miesiące miodowe, weekendy na x-lecie zakochania.
      Taka nasza polska "Wenecja" (bydgoska). www.zakochanabydgoszcz.pl
    • obruchany Lokko kiczowato 17.03.09, 17:49
      ale niech bedzie. W sumie i tak ok jak na Bydgoszcz. Zdecydowanie
      za malo jednak bym sie wybral do tego miasta z godzinna wizyta ;)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka