kiziol35 14.02.09, 21:15 ładnie, bardzo ładnie :] love Bydgoszcz :* Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
vlado49 Walentynkowa opowieść czytelniczki "Gazety" 15.02.09, 09:24 I ja jestem zakochany w Bydgoszczy,i ja poznałem miłość swojego życia...na TORBYDZIE.Pamiętam pierwszą ślizgawkę i ONA stawiająca pierwsze kroki na lodzie.Jazda za rączkę,pierwszy pocałunek,ulubiona muzyka Czerwonych Gitar. Miłość przetrwała 39 lat,tylko Torbyd nieczynny..a szkoda Odpowiedz Link Zgłoś
robertt.1 Walentynkowa opowieść czytelniczki "Gazety" 17.03.09, 16:57 Bardzo ładna opowieść! Wzruszająca. I historia zataczająca koło w kolejnym pokoleniu. Coś zakochanego jest w tej Bydgoszczy. Ja osobiście jestem zafascynowany pomysłem zrobienia z Bydgoszczy miasta miłości, miasta zkochanych. Z nijakiej (bardzo przepraszam wszystkich bydgoszczan i z pełnym dla nich szacunkiem) Bydgoszczy, przkształcić Ją w miasto zakochanych. Mamy piękną Wenecję Bydgoską, coraz piękniejszą starówkę, dużo stylowych knajpek. Dodać jeszcze jakiś pomnik poświęcony miłości, zorganizować festiwal (np. operowy... o miłości w walentynki)... Niech przyjeżdżają zakochani na zaręczyny, na miesiące miodowe, weekendy na x-lecie zakochania. Taka nasza polska "Wenecja" (bydgoska). www.zakochanabydgoszcz.pl Odpowiedz Link Zgłoś
obruchany Lokko kiczowato 17.03.09, 17:49 ale niech bedzie. W sumie i tak ok jak na Bydgoszcz. Zdecydowanie za malo jednak bym sie wybral do tego miasta z godzinna wizyta ;) Odpowiedz Link Zgłoś