unsatisfied6
02.12.03, 08:26
że się narzucam , a ja sobie po prostu testuję .
ilu osób jest za takimi praktykami naszej polityki na forum .
w realu mówią , że ok 70% jest przeciwko .
z takim rządem nie można budować przyszlości
więc ilu jest za samorozwiązaniem sejmu , za
sprzeciwem wobec takich praktyk rządu , za
wiarą w lepszą przyszłość
forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=54&w=9423093&a=9423093
tylu głosowało za wejściem do unii , po co ?- bo
wierzą w lepszą przyszłość ?