Dodaj do ulubionych

zonc twierdzi

02.12.03, 08:26
że się narzucam , a ja sobie po prostu testuję .
ilu osób jest za takimi praktykami naszej polityki na forum .
w realu mówią , że ok 70% jest przeciwko .

z takim rządem nie można budować przyszlości
więc ilu jest za samorozwiązaniem sejmu , za
sprzeciwem wobec takich praktyk rządu , za
wiarą w lepszą przyszłość
forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=54&w=9423093&a=9423093
tylu głosowało za wejściem do unii , po co ?- bo
wierzą w lepszą przyszłość ?
Obserwuj wątek
    • rhemek Re: zonc twierdzi 02.12.03, 09:03
      a cio z forum politycznym??
      • unsatisfied6 nie interesuje mnie polityka 02.12.03, 10:19
        rhemek napisał:

        > a cio z forum politycznym??
        nie jestem politykiem a mieszkańcem Bydgoszczy .
        nie interesuje mnie polityka , a przeraża
        jej efekt na nasze standardy w naszych domach .

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka