agata-gata 08.06.09, 20:09 czym najlepiej dojechac do całodobowego Tesco ? załózmy, że pojade z centrum lub z okolicy ulicy Chodkiewicza. i na jakim przystanku wysiąść ? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
lumpbizkit Re: Tesco a dojazd 09.06.09, 06:52 Tramwaje linii 2,4,6,8 stają na rondzie toruńskim - obok tesco. Odpowiedz Link Zgłoś
agata-gata Re: Tesco a dojazd 09.06.09, 09:20 dzięki :) a autobus jakiś też tam dojeżdża ? Odpowiedz Link Zgłoś
intervention Re: Tesco a dojazd 09.06.09, 09:31 Linia 68 z przystanku UKW (to przy Chodkiewicza)bądz Jurasza (Powstanców Wlkp) w kierunku Glinek. Wysiąsc nalezy przy Rondzie Toruńskim. Odpowiedz Link Zgłoś