Dodaj do ulubionych

Tesco a dojazd

08.06.09, 20:09
czym najlepiej dojechac do całodobowego Tesco ?
załózmy, że pojade z centrum lub z okolicy ulicy Chodkiewicza.
i na jakim przystanku wysiąść ?
Obserwuj wątek
    • lumpbizkit Re: Tesco a dojazd 09.06.09, 06:52
      Tramwaje linii 2,4,6,8 stają na rondzie toruńskim - obok tesco.
      • agata-gata Re: Tesco a dojazd 09.06.09, 09:20
        dzięki :)
        a autobus jakiś też tam dojeżdża ?
        • intervention Re: Tesco a dojazd 09.06.09, 09:31
          Linia 68 z przystanku UKW (to przy Chodkiewicza)bądz Jurasza
          (Powstanców Wlkp) w kierunku Glinek. Wysiąsc nalezy przy Rondzie
          Toruńskim.
          • agata-gata Re: Tesco a dojazd 09.06.09, 21:18
            dziękuję za informację :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka