Gość: gosc IP: *.pppool.de 30.01.02, 21:46 czy w waszym miescie kultura pojmowana jest przez puszczenie pawia na ulicy. kto nie wierzy niech przejdzie sie Dworcowa ,nastepnie milej kolacji. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: kumor Re: kultura IP: 192.168.20.* 31.01.02, 19:19 tak my bydgoszczanie uwielbiamy rzygać, posrać sobie dobrze na bruku, zeszczać się na przystanku autobusowym, czy strzepać konia na wystawę sklepową. To jest jak narkotyk, my bydgoszczanie od takich akcji jesteśmy uzależnieni. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jaho Re: kultura IP: 192.168.20.* 01.02.02, 10:29 ciekawe czy tam gdzie mieszkasz ktoś kiedyś puścił pawia? Odpowiedz Link Zgłoś