IP: *.pppool.de 30.01.02, 21:46

czy w waszym miescie kultura pojmowana jest przez puszczenie pawia na ulicy.
kto nie wierzy niech przejdzie sie Dworcowa ,nastepnie milej kolacji.
Obserwuj wątek
    • Gość: kumor Re: kultura IP: 192.168.20.* 31.01.02, 19:19
      tak my bydgoszczanie uwielbiamy rzygać, posrać sobie dobrze na bruku, zeszczać
      się na przystanku autobusowym, czy strzepać konia na wystawę sklepową. To jest
      jak narkotyk, my bydgoszczanie od takich akcji jesteśmy uzależnieni.
    • Gość: jaho Re: kultura IP: 192.168.20.* 01.02.02, 10:29
      ciekawe czy tam gdzie mieszkasz ktoś kiedyś puścił pawia?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka