Dodaj do ulubionych

Pary mieszane

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.12.03, 18:17
Czy dziewczyny z Bydgoszczy lubią chłopaków z Torunia i odwrotnie? Czy
dziewczyny z TORUNIA LUBIĄ CHŁOPAKÓW Z BYDGOSZCZY I CZY Z WZAJEMNOŚCIĄ? Czy
te związki są trwalsze niż z tych samych miast? Kto z Was ma jakieś własne
doświadczenia, a kto tylko obserwacje swych znajomych?
Obserwuj wątek
    • Gość: Fan obojgu miast [...] IP: 193.243.146.* 21.12.03, 01:34
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • Gość: ciekawa Re: Pary mieszane IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.12.03, 13:59
        Na twoją?
      • Gość: poinformowany Pary mieszane IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.12.03, 00:27
        "Fan obu miast" napisał wulgarnie, co by robił z mieszankami tych miast, ble
        zakryć im twarze gazetą; dlatego zdjęli mu ten post i słusznie.
    • Gość: Torunianka Re: Pary mieszane IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.12.03, 16:10
      W ramach łagodzenia konfliktów bydgosko-toruńskich powinno się skłaniać facet
      ów, żeby brali sobie żony z bratniego miasta
      • Gość: ciekawy Re: Pary mieszane IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.12.03, 16:11
        tylko żony?
    • Gość: Pikador Re: Pary mieszane IP: *.pmintl.ch 05.01.04, 12:55
      Laski są fajne wszędzie. Ja jestem z Torunia a w Bydzi znam takie cudeńko że
      ręce opadadją. Mówię Wam. MIODZIK.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka