Dodaj do ulubionych

JAKA JEST WASZA ULUBIONA KOLEDA??

23.12.03, 17:04
przybiezeli do betlejem
pojdzmy wszyscy do stajenki
bog sie rodzi
cicha noc
taka angielska o dwunastu dniach swiat i dwunastu hardkorowych prezentach od
ukochanego
karpia koleda z pr 3
ta taka caly czas leci w radio chyba Macy Grey i z dzwoneczkami
Obserwuj wątek
    • nortia Re: JAKA JEST WASZA ULUBIONA KOLEDA?? 23.12.03, 17:14
      "Wsrod nocnej ciszy" bez watpienia :)
      z tych niepolskich to "Cicha noc", slowem szkoda, ze nie jest
      naszej "produkcji", bo ladna :)
      • Gość: rhemek Re: JAKA JEST WASZA ULUBIONA KOLEDA?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.12.03, 17:21
        Moja koleda ulubiona jest tradycyjna koleda rodzinna. Ma z kilkaset lat.
        I niesie ze soba nostalgiczne wspomnienia, o swiecie, ktory 60 lat temu zostal
        unicestwiony.
        • wsn Re: JAKA JEST WASZA ULUBIONA KOLEDA?? 23.12.03, 17:26
          Gość portalu: rhemek napisał(a):

          > Moja koleda ulubiona jest tradycyjna koleda rodzinna. Ma z kilkaset lat.
          > I niesie ze soba nostalgiczne wspomnienia, o swiecie, ktory 60 lat temu zostal
          > unicestwiony.

          a jaki jest jej tytul?
    • basia Re: JAKA JEST WASZA ULUBIONA KOLEDA?? 23.12.03, 19:32
      wszystko jedno,byleby nie za głośno
    • radca Re: JAKA JEST WASZA ULUBIONA KOLEDA?? 23.12.03, 21:09
      moja ulubiona koleda jest

      " LULAJ,ZE JEZUNIU ..... "

      radca
    • da.killa Re: JAKA JEST WASZA ULUBIONA KOLEDA?? 23.12.03, 21:22
      Jest szansa, byś zaczęła się stosować do wskazań netykiety?

      "Staraj się nie pisać wielkimi literami - w Internecie oznacza to, że krzyczysz.
      Nie nadużywaj także wykrzykników. Jeśli chcesz wyróżnić jakieś słowo lub zdanie
      w Twoim liście, możesz użyć *gwiazdek* lub _podkreślenia_"

      Cytat za forum.gazeta.pl/forum/1,47474,1617503.html


      da.killa
      • radca Re: JAKA JEST WASZA ULUBIONA KOLEDA?? 23.12.03, 21:32
        jako druga moge wymienic;
        " CICHA NOC ....."

        radca
      • Gość: qczi Re: JAKA JEST WASZA ULUBIONA KOLEDA?? IP: *.telsten.com 23.12.03, 23:43
        da.killo
        lubie zaczynacswoje posty duzymi literami
        pozniej jest mi latwo je znalezc posrod innych

        wesolych swiat
        jestem rozanielona
        bo pisze z owego kompa ;)
        pozdrawiam wszystkich
        • da.killa Re: JAKA JEST WASZA ULUBIONA KOLEDA?? 24.12.03, 01:18
          Gość portalu: qczi napisał(a):

          > da.killo
          > lubie zaczynacswoje posty duzymi literami
          > pozniej jest mi latwo je znalezc posrod innych

          To wpisz wszystkie swoje nicki na liste przyjaciół, będziesz miała je zaznaczone
          na zielono, a my nie będziemy narażeni na Twój wrzask.

          da.killa
          • wsn Re: JAKA JEST WASZA ULUBIONA KOLEDA?? 24.12.03, 01:32
            da.killa napisał:

            > Gość portalu: qczi napisał(a):
            >
            > > da.killo
            > > lubie zaczynacswoje posty duzymi literami
            > > pozniej jest mi latwo je znalezc posrod innych
            >
            > To wpisz wszystkie swoje nicki na liste przyjaciół, będziesz miała je
            zaznaczon
            > e
            > na zielono, a my nie będziemy narażeni na Twój wrzask.

            sadze, ze przesadzasz
            jakos nie przeszkadzalo ci to przez 4 miesiace, to teraz tez sobie jakos pewnie
            poradzisz
            zawsze mozesz wrzucic mnie na plonka
            • da.killa Re: JAKA JEST WASZA ULUBIONA KOLEDA?? 24.12.03, 02:05
              wsn napisała:

              > sadze, ze przesadzasz
              > jakos nie przeszkadzalo ci to przez 4 miesiace, to teraz tez sobie jakos
              > pewnie poradzisz

              Cały czas przeszkadało, ale teraz mam doła, więc gryzę.

              > zawsze mozesz wrzucic mnie na plonka

              Niestety nie mogę - obowiązki nie pozwalają. Muszę widzieć wszystkie posty :(
              • wsn Re: JAKA JEST WASZA ULUBIONA KOLEDA?? 24.12.03, 02:13
                da.killa napisał:
                > Niestety nie mogę - obowiązki nie pozwalają. Muszę widzieć wszystkie posty :(

                jestes adminem?
                • da.killa Re: JAKA JEST WASZA ULUBIONA KOLEDA?? 24.12.03, 02:16
                  wsn napisała:

                  > jestes adminem?

                  Niestety tak - link w sigu.
                  • wsn Re: JAKA JEST WASZA ULUBIONA KOLEDA?? 24.12.03, 02:34
                    da.killa napisał:
                    > Niestety tak - link w sigu.

                    a to faktycznie, jako admin linuxowego forum do plonka mnie nie wrzucaj
                    moze niedlugo odwiedze Twoje forum ;)

                    a tak btw
                    co jako admin sadzisz o psuciu watkow?
                    • da.killa Re: JAKA JEST WASZA ULUBIONA KOLEDA?? 24.12.03, 02:49
                      wsn napisała:

                      > a to faktycznie, jako admin linuxowego forum do plonka mnie nie wrzucaj
                      > moze niedlugo odwiedze Twoje forum ;)

                      Zapraszam :) A plonknąć Cię mogę, tylko nie może znikać plonkniętych wątków :(

                      > a tak btw
                      > co jako admin sadzisz o psuciu watkow?

                      Znaczy się o jakim psuciu? Oftopikowaniu?


                      da.killa
                      • wsn Re: JAKA JEST WASZA ULUBIONA KOLEDA?? 24.12.03, 03:00
                        da.killa napisał:

                        > Zapraszam :) A plonknąć Cię mogę, tylko nie może znikać plonkniętych wątków :(

                        od dzis (tfu- od wczoraj) mam na kompie linuxa
                        jestem zielona
                        odwiedze, jak bede sie odwazyla zadac jakies pytanie


                        > Znaczy się o jakim psuciu? Oftopikowaniu?

                        mhm
                        wiec jak to bedzie z ta koleda?
                        ja dorzucam wsrod nocnej ciszy
                        /lataja myszy... - taka podstawówkowa wersja ;)/
                        • da.killa Re: JAKA JEST WASZA ULUBIONA KOLEDA?? 24.12.03, 03:06
                          wsn napisała:

                          > od dzis (tfu- od wczoraj) mam na kompie linuxa

                          Gratuluję i witam wśród pingwinów :)

                          > jestem zielona

                          To minie :)

                          > odwiedze, jak bede sie odwazyla zadac jakies pytanie

                          Serdecznie zapraszamy!

                          > mhm
                          > wiec jak to bedzie z ta koleda?
                          > ja dorzucam wsrod nocnej ciszy

                          Nie lubię kolęd. Zamist tego mogę dać linka do "żubr występuje w puszczy" :)


                          da.killa

                          PS. Wtręt polonisty: Linux piszemy przez -x tylko w mianowniku liczby
                          pojedynczej. W pozostałych przypadkach jest -ks: Linuksie, Linuksowi,...

                          :)
                          • wsn Re: JAKA JEST WASZA ULUBIONA KOLEDA?? 24.12.03, 03:17
                            da.killa napisał:
                            (...)

                            dzieqje

                            zubr wystepuje w puszczy na kolede wsam raz
                            dobranoc
                            • da.killa Re: JAKA JEST WASZA ULUBIONA KOLEDA?? 24.12.03, 03:20
                              wsn napisała:

                              > zubr wystepuje w puszczy na kolede wsam raz
                              > dobranoc

                              www.dojlidy.pl/zubr.mpg

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka