krotoss 26.12.03, 02:08 Sens życia według Monty Pythona *** Polsat 00:00 Komedia Ps.ode mnie 7 gwiazdek ;) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
nortia Re: nie przegapić! 26.12.03, 02:32 Postaramy sie ;) Ps. A jaka jest skala? ;) Odpowiedz Link Zgłoś
krotoss Re: nie przegapić! 26.12.03, 02:35 pięciogiwazdkowa ;} A film naprawdę warto-i w klimacie świątecznym ;D Pozdrawiam i dobranoc, bo noc głucha.. Odpowiedz Link Zgłoś
krotoss Re: nie przegapić! 27.12.03, 00:07 właśnie sobie zasiadam do duchowej strawy ;) Odpowiedz Link Zgłoś
nortia Re: nie przegapić! 27.12.03, 02:36 Ja nie znam, nadal poszukuje.. Jak skarbu, o ktorym wiem jedno, ze jest gdzies w glebi mnie, musze tylko pomyslec i odkryc jego tajemnice.. Odpowiedz Link Zgłoś
nortia Re: nie przegapić! 27.12.03, 02:55 Hmm.. Byc moze sensem zycia jest..poznanie siebie i odkrycie tego, co jest w nas.. Tak mysle.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: goosia Re: nie przegapić! IP: *.bydgoszcz.cvx.ppp.tpnet.pl 27.12.03, 12:21 Czesc VI zdecydowanie zatrudna dla mnie :) (dobrze, ze nic nie jadłam). Dopóki śpiewali hura! swej fujarce...oki, ale to wiadro i czekoladki miętowe :))... Odpowiedz Link Zgłoś
nortia Re: nie przegapić! 27.12.03, 12:35 A tak a'propos czesci VI, to jakos dziwnie skojarzyla mi sie ze swiateczna a'la tradycja siedzenia i jedzenia..Po prostu ludzkie obzarstwo - do granic mozliwosci..Fragment niekoniecznie smaczny i przyjemny, przynaje, ale moze w koncu czegos nauczy.. Pozdrawiam :) Odpowiedz Link Zgłoś
krotoss Re: nie przegapić! 27.12.03, 13:22 te same odczucia do świąt miałem-pewnie dla tego, że siedziałem z pełnym brzuchem do granic możliwości ;] Ps.a idee i sens pociągne, ale później, teraz czas trochę pożyć ;) Odpowiedz Link Zgłoś
krotoss Pogoda na dziś 27.12.03, 19:55 Harry Angel *** Polsat 22:30 Thriller Osobiście nie znam-ale mam chęć na niezłą ucztę, po tym co widziałem/czytałem. Odpowiedz Link Zgłoś