Forum   obniżony nastrój

obniżony nastrój

(5 wyników)
  • Witajcie. Jaki polecacie preparat przeciwko obniżonemu nastrojowi? Chodzi mi o preparat, a nie lek. Dzięki za podpowiedzi.
  • Od kilku tygodni dzieje się ze mną coś niedobrego. Bardzo szybko się denerwuję, nawet drobnostka potrafi wyprowadzić mnie z równowagi. Nic mnie nie cieszy, nie mam zadnego powodu by sie uśmiechać, żadnego by być szczęśliwą, zero satysfakcji z czegokolwiek. Ciągle tylko objawiam złe humory i czarne mysli chodzą po głowie. Mam poczucie, że nic dobrego mnie już nie czeka, choc mam dopiero 22 lata. Jak ja mam sie tego pozbyć? Bo mało tego że męczę siebie to jeszcze bliskich mi ludzi.
  • Mały dołek pod tytułem-nie umiem sobie poradzić z otaczającą mnie obecnie rzeczywistością... Z radością...która wywołuje lęk...że hipomania przyjdzie...Mam dość... Totalnie... Mama mi powiedziała coś o moim nakręceniu-i to wystarczyło... Tak cholernie się boję... Ja chcę żyć...normalnie...choć przez chwilkę...by nabrać sił...by zrobić coś ze swoim życiem... O rety... rety... Boziu ;'( Panika? Skąd lęk? Ehh... Bo mnie to tak potrafi...z nienacka dopaść...bez uprzedzenia... ;(
  • Mam total handre i brak ochoty na cokolwiek. Oczywiście jak na złość dzieci są hiperaktywne, nie chca spać i cały czas marudzą, może też mają zły nastrój. JAk sobie pomóc???????????
  • Niedawno słyszałem że Wrocław chce EXPO, teraz Poznań ale ani Wrocław ani Poznań chyba na to nie stać, a może by tak EXPO w WARSZAWIE!!!!!!!!
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się