19.05.11, 10:38
Rozważałyście kiedykolwiek rozwód? Co was do tego skłoniło? Jak się skończyło?
Obserwuj wątek
    • adwarp Re: Rozwody 19.05.11, 10:41
      kilka razy w tygodniu...kończy się póki co wink na rozważaniachsmile
    • xxe-lka Re: Rozwody 19.05.11, 10:43
      Tak rozważałam. Skłoniła mnie do tego nieciekawa relacja z małżonkiem. Skończyło się rozwodem.
      smile
      • andaba Re: Rozwody 19.05.11, 10:50
        Morderstwo tak, rozwód nie. za długie procedury smile
        • czarnaalineczka Re: Rozwody 19.05.11, 11:39
          big_grin
    • dziub_dziubasek Re: Rozwody 19.05.11, 10:57
      Tak rozważałam. powód- zdrada
      na rozważaniach się skończyło. Nie żałuje decyzji o pozostaniu razem.
    • rosapulchra-0 Re: Rozwody 19.05.11, 11:26
      Tak, rozważałam, a nawet się do tego przygotowywałam. Ale się rozchorowałam, a mój mąż okazał się najlepszym opiekunem, jakiego miałam. Zajął się domem, dziećmi i mną. Nie było sielsko, ale wiedziałam, że zawsze mogę na niego liczyć. Bardzo się zmienił. Myślę, że choroba zmieniła nas oboje i to właśnie na lepsze.
      • anty_nick Re: Rozwody 19.05.11, 11:34
        Zawsze podpowiadałam to mojej mamie.Niestety.Nie miała chyba odwagi.
        Zawsze powtarza,że gdyby na początku małżeństwa go zabiła,dzisiaj wychodziła by już na wolność.
    • czarnaalineczka Re: Rozwody 19.05.11, 11:40
      ja to jeszcze ślubu nie rozważam big_grin
      • joasiiik25 Re: Rozwody 22.05.11, 09:01
        rozwodem smile
        • loganmylove Re: Rozwody 22.05.11, 12:35
          Dokładnie-rozważanie skończyło się rozwodem smile
        • ysssa Re: Rozwody 23.05.11, 12:22
          Rozważałam, rozważałam i 5 lipca będę wolna smilesmilesmile
          let's gooooooo
    • lukrecja34 Re: Rozwody 22.05.11, 12:43
      tak,myślałam a raz to nawet całkiem serio..nie skończyło się rozwodem bo jednak nie mam złego męża tylko relacje się pokićkały a poza tym musiałabym się rozwodzić w swojej pracy i nie chciałabym,żeby koleżanki czytały mój pozew rozwodowy uncertain
    • gku25 Re: Rozwody 22.05.11, 12:45
      Owszem ale to głupie było, bo powodem miałaby być teściowatongue_out A to wyjątkowo głupi powód.
      • annie_laurie_starr Re: Rozwody 22.05.11, 13:09
        Prawie kazdy kiedys czasem o tym mysli, ale roznie sie to konczy. Jedni sie rozwodza, drudzi sie mecza, jeszcze inni przezywaja renesans malzenstwa. I tego ostatniego Ci zycze.
    • sadosia75 Re: Rozwody 22.05.11, 13:08
      Kiedyś mnie napadło w ciąży ( zupełnie bezpodstawnie) , że mnie mąż zostawi i jaka to świnia z niego i, że jak będzie chciał to ja go wyroluje i pierwsza złoże pozew.
      Tylko czy takie rozważania pod wpływem hormonów się liczą?
    • peggy_su Re: Rozwody 23.05.11, 15:46
      Ja myślę o rozwodzie średnio co pół roku. Bo mniej więcej co tyle mamy jakiś kryzys, dotyczący całkiem zasadniczych spraw. No ale potem rozkminiamy, pracujemy nad sobą dogadujemy się i idziemy dalej. Poza tymi kryzysami jestem całkiem szczęśliwa w małżeństwie, widzę że się rozwijamy.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka