pamel-a1000 20.04.15, 21:19 na ile jesteście zadowolone ze swoich rezultatów wychowawczych? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
andaba Re: wychowanie 20.04.15, 22:15 W przypadku starszych na 100% W przypadku najmłodszego nie wszystkie cechy francowatego charakteru udało sie wykorzenić, w przypadku najmłodszej - trudno cos powiedzieć, na razie jest słodka i grzeczna, ale w tym wieku to pewnie norma. Odpowiedz Link Zgłoś
bi_scotti Re: wychowanie 20.04.15, 23:17 Jak to tu jest popularne na ematce: 10/10 100/100 na 10000000% + Cheers Odpowiedz Link Zgłoś
szamanta Re: wychowanie 20.04.15, 23:19 Mój punkt widzenia jest zależny od mojego nastroju. Jak mam fatalny humor to nawet anielskości w diably pośle i znajdzie się zawsze cos co mi jeszcze bardziej nastroj spartoli, bo wytknę sobie bledy i porażki wychowawcze , a jak humorek dopisuje to nawet uważam siebie za super hiper a reszta zółtodziobów rodzicielskich za mną daleko w tyle. Tak wiec jaki nastrój takie oblicze i mniemanie Odpowiedz Link Zgłoś