Dodaj do ulubionych

wychowanie

20.04.15, 21:19
na ile jesteście zadowolone ze swoich rezultatów wychowawczych?
Obserwuj wątek
    • andaba Re: wychowanie 20.04.15, 22:15
      W przypadku starszych na 100%
      W przypadku najmłodszego nie wszystkie cechy francowatego charakteru udało sie wykorzenić, w przypadku najmłodszej - trudno cos powiedzieć, na razie jest słodka i grzeczna, ale w tym wieku to pewnie norma.
    • kkalipso Re: wychowanie 20.04.15, 22:34
      A ty?
      • bi_scotti Re: wychowanie 20.04.15, 23:17
        Jak to tu jest popularne na ematce:
        10/10
        100/100
        na 10000000% +
        Cheers smile
    • szamanta Re: wychowanie 20.04.15, 23:19
      Mój punkt widzenia jest zależny od mojego nastroju. Jak mam fatalny humor to nawet anielskości w diably pośle i znajdzie się zawsze cos co mi jeszcze bardziej nastroj spartoli, bo wytknę sobie bledy i porażki wychowawcze , a jak humorek dopisuje to nawet uważam siebie za super hiper a reszta zółtodziobów rodzicielskich za mną daleko w tyle. Tak wiec jaki nastrój takie oblicze i mniemanie suspicious
    • joa66 Re: wychowanie 20.04.15, 23:32
      na sporo smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka