Dodaj do ulubionych

Sylwester 2016

07.10.16, 21:25
wroclaw.wyborcza.pl/wroclaw/1,35771,20803602,tegoroczny-sylwester-we-wroclawiu-bez-udzialu-tvp-2.html#Czolka3Img
Dwójce dziękujemy za wieloletnią współpracę ... "Dwójka" nie powiadomiła mnie o wycofaniu się z sylwestra we Wrocławiu i jestem tym nieco zdziwiony. Dowiedziałem się, że skasowali wszystkie rezerwacje hotelowe i że odbyły się już spotkania produkcyjne, które nie dotyczyły naszego miasta. Może przyszedł czas na dokonanie zmiany. Podpisywaliśmy list intencyjny, który mówił o współpracy z TVP do 2017 r. Ja dotrzymałbym tej umowy, ale w specyficznej sytuacji którą mamy w Polsce - nie jestem z tego "rozstania" niezadowolony

Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że telewizja przeniesie zabawę do Torunia

===
to będzie sylwester czy pasterka ? big_grin
Obserwuj wątek
    • grazbed Re: Sylwester 2016 07.10.16, 21:29
      aankaa napisała:


      > Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że telewizja przeniesie zabawę do Torunia
      >
      > ===
      > to będzie sylwester czy pasterka ? big_grin

      To będzie się działo, będzie zabawa smile.
    • aankaa Re: Sylwester 2016 07.10.16, 22:03
      tak na marginesie - Wrocław jest Europejską Stolicą Kultury 2016
      cuś prezesowi nie pasiło ?

      na prowadzących proponuję Hołecką i Ziemca !
      • fornitta69 Re: Sylwester 2016 08.10.16, 20:10
        A Torun jest nieoficjalna stolica Polski wink
    • issa-a Re: Sylwester 2016 08.10.16, 01:38
      rozumiem, że to bedzie sylwester termalny?
      Niezmiernie ciekawa jestem ciągu dalszego, który zakon będzie sie bawił? top lista pieśni kościelnych?
    • shell.erka Re: Sylwester 2016 08.10.16, 08:00
      Umarłam :😂 Toruń 😂
      Sylwester z Rydzykiem 😂
      Połomski, czerwone Gitary, skaldowie... Czy da się reaktywowac Filipinki?...
      Idę zrobić tym newsem dzień mojemu mężowi smile
      • gogologog Re: Sylwester 2016 08.10.16, 16:12
        W sumie bardzo rozsadnie, nalezy zmienic kierunek wydawania pieniedzy.
        GW mocno ujada bo spadla liczba ogloszen zamawianych przez rzad, obowiazkowa prenumerata w instytucjach publicznych.
        Idzie normalnosc.
        • milva24 Re: Sylwester 2016 08.10.16, 16:45
          gogologog napisał:

          > W sumie bardzo rozsadnie, nalezy zmienic kierunek wydawania pieniedzy.
          > GW mocno ujada bo spadla liczba ogloszen zamawianych przez rzad, obowiazkowa pr
          > enumerata w instytucjach publicznych.
          > Idzie normalnosc.
          >

          Jeśli właśnie tak wygląda normalność to ja dziękuję, postoję.
    • triismegistos Re: Sylwester 2016 08.10.16, 17:04
      Cóż, ten nius to jednak za mało, bym się miała ekscytować Sylwestrem na Rynku wink
    • ula.jakubowska Re: Sylwester 2016 08.10.16, 17:49
      Czas pokaże.w szmatlawcu szechtera warto date sprawdzać,czy prawdziwa.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka