wroclaw.wyborcza.pl/wroclaw/1,35771,20803602,tegoroczny-sylwester-we-wroclawiu-bez-udzialu-tvp-2.html#Czolka3Img
Dwójce dziękujemy za wieloletnią współpracę ... "Dwójka" nie powiadomiła mnie o wycofaniu się z sylwestra we Wrocławiu i jestem tym nieco zdziwiony. Dowiedziałem się, że skasowali wszystkie rezerwacje hotelowe i że odbyły się już spotkania produkcyjne, które nie dotyczyły naszego miasta. Może przyszedł czas na dokonanie zmiany. Podpisywaliśmy list intencyjny, który mówił o współpracy z TVP do 2017 r. Ja dotrzymałbym tej umowy, ale w specyficznej sytuacji którą mamy w Polsce - nie jestem z tego "rozstania" niezadowolony
Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że telewizja przeniesie zabawę do Torunia
===
to będzie sylwester czy pasterka ?