Dodaj do ulubionych

Ematka na skuterze

24.05.20, 13:12
Albo szerzej na jednośladzie. Nie chodzi oczywiście o wielkie maszyny z pojemnościami silnika większymi niż niejeden samochód miejski, gdzie trzeba mieć kategorię prawka A. Zwykłe małe i zgrabne skutery, motorowery w ostateczności motocykle z silnikami od 49 do 125 cm3. Benzynowe (i tak to mało pali) lub elektryczne. Szukam dobrego rozwiązania na mniejsze zakupy (czyli z jakimś kufrem - bagażnikiem), na szybkie przemieszczanie się po mieście i być może kiedyś do pracy (jeśli zmienię z home office). Jakim jednośladem jeździ ematka? Jaki poleca?
Obserwuj wątek
    • huexido Re: Ematka na skuterze 24.05.20, 19:18
      Szwagier ma niu, elektryczny skuter, kupił niecały rok temu. Z tego co mówił ma wygodnie ładowany akumulator wyciągany i nie traci na mocy przy długim podjeździe pod górę. Póki co jest zadowolony.
    • ichi51e Re: Ematka na skuterze 24.05.20, 19:21
      Ja mam rower elektryczny cargo rad bike i polecam. Ma wspomaganie i faktycznie jest juz bardziej w strone skutera niz roweru bo pedalowanie jest opcjonalne (powinien byc zareshestrowany jako skuter) fajny duzo zabiera i dzieciaki mozna wozic...
    • anahera Re: Ematka na skuterze 25.05.20, 05:33
      Mialam faze na Vespe albo cos odobnego, aktywnie szukalam. Moj sasiad przyslal mi wtedy filmik ktory mnie wyleczyl w 10sek. Tyle trwal film z kamery nad szosa. Jedzie czlowiek na skuterze, obok TIR ktory na chwile lekko zawadza o sasiedni pas. I po chwili nie ma czlowieka, jest mieso porozwalane po szosie. W samochodzie jednak sa jakies tam szanse przezycia, nawet jesli nastapi powazna kolizja. Na motorze juz duuuuzo mniejsze, na skuterze zerowe.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka