roksanaa22
25.08.06, 20:31
moja tesciowa boi sie
-jezdzic rowerem,samochodem,autobusem(o samolocie nawet nie wspominam)
-wody.nie kapie sie w wannie a tylko bierze prysznic na siedzaco!
-nie znosi wszelkich zapachow.nie uzywa perfum,odswiezaczy powietrza itp.
dziwna jest...ale i tak ja lubie!!!