edi54 W sobotę imieniny u Wałęsów 21.06.08, 08:55 Szczegolnosc sytuacji w jakiej -skutkiem manipulacji Kaczynskich i ich zacieznych janczarow,osobnikow bez godnosci i honoru - znalazl sie Pan Prezydent Lech Walesa jest wezwaniem do wszystkich ludzi uczciwych i dobrej woli, do autorytetow moralnych, przedstawicieli wladz ,partii, organizacji i stowarzyszen by solidarnie okazali Solenizantowi sympatie i wsparcie. Lech Walesa w pelni na to zasluguje.Trzeba tez zdecydowanie raz na zawsze odciac sie od ludzi pelnych jadu nienawisci i zawisci,pokroju Kaczynskich.Byc moze zrzadzeniem Opatrznosci trudne chwile dla Lecha Walesy przyniosa plon dobry i obfity, by panoszace sie pisuarowskie Zlo wykorzenic.W rzeczy samej pisuarowska IV RP to wizja Polski sprowadzonej do pisuarowskiego folwarku, gdzie "cala wladza w rece Kaczynskich" i ich kohort , zminipulowana na uzytek czesci pospolstwa wznioslymi haslami prawa i sprawiedliwosci oraz na zniewoleniu wszystkich pozostalych. Odpowiedz Link Zgłoś
disamis W sobotę imieniny u Wałęsów 21.06.08, 09:00 Ciekawe, czy w tegoroczne imieniny bedzie mu tez tak wesolo... :P - - - - - - - - Piotr Polk - LOVE L.O.V.E. www.mp4.com.pl/index.php?str=linkif&teksty=12920 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: UBolek Walesa, uzyj swej inteligencji!!! IP: 149.156.67.* 21.06.08, 09:01 Lechu, zastosuj te same umiejetnosci ktore z powodzeniem stosowales wobec SB i UB!!! Wywodziles ich przeciez w pole!!! Nie pamietasz jak sobie z niemi radziles??? Sam przeciez obaliles PRL, Berlinermauer i Pierestrojke!!! Wodziles za nos Kiszczaka, a Jaruzelski przy Tobie to intelektualny pokurcz!!! Uwierz w siebie!!! Przeciez Twoja inteligencja i odpornosc psychiczna przyda sie Medrcowi Europejskiemu!!! Zaskocz ich! Zaatakuj swym intelektem!!! Pokaz jak bedziesz walczyl o interesy na forum Europy!!! Niektorzy mowia ze Lepper przy Tobie to kosiarz umyslow!!! Wywiedz ich z bledu!!! Powodzenia!!! UBolek Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: "ksionc" proboszcz Miła informacja !.... IP: *.promax.media.pl 21.06.08, 09:05 Jedna miłą informacją jest to, ze i ten bezczelny i pyszaty typ tzw. Wałęsa umrze tak, jak każdy z nas. Mam nadzieję, że Bóg Wszechmogący przegna jegi i wszystkich darmozjadów, nawet z z tzw."hierarchami" kościoła katolickiego - obecnymi na tej obrzydliwej imprezie - do piekieł. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pamietam W sobotę imieniny u Wałęsów IP: *.lubin.dialog.net.pl 21.06.08, 09:10 Dziś ważny dzień - mężczyźni zostaną oddzieleni od gó..arzy i hołoty. Kto przyjdzie do Lecha ten ma odwagę bronić czegoś, co jest dla nas ważne. Reszta niech spier...la do nory na śmietniuku i ujada dalej. Wynocha! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: asd Brodacz IP: *.dip0.t-ipconnect.de 21.06.08, 09:13 A bedzie agent "Brodacz" przeciwnik Walesy. Ciekawe czy wiecie kto to byl Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Danusia Panie Wałęsa ! Pycha pana zgubi ! IP: *.promax.media.pl 21.06.08, 09:23 Pan grzeszy i do komunii św. przystepuje. To jest świętokradztwo ! Co na to pan Leszek Głódz - tzw. biskup kościoła katolickiego ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Raziel W sobotę imieniny u Wałęsów IP: *.aster.pl 21.06.08, 09:28 A to w sobotę jest Bolka??????????????????? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pytajnik W sobotę imieniny u Wałęsów IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.06.08, 09:35 całkiem niedawno chciał zbierać datki na swe chore serce, twierdząc, że jest biedakiem, a tu robi jubel na setki osób i będzie - wg zapowiedzi - wódę z gwinta walił? Czy tak się zagłusza sumienie?.... Odpowiedz Link Zgłoś
krzysztof484 I to caly Wałęsa!!!!!człowiek o kilku obliczach. 21.06.08, 09:38 Panie Wałęsa ten przepych jaki jest prezentowany przez Pana ,to zdobycz na barkach 10 mil. członków Solidarności Z LAT ZWYCIĘSTWA.Bys sie Pan wstydzi i wykazywał pokorę, bo SOLIDARNOSC to nie tylko Wałęsa.Zaproś Pan na imieniny te 10 mil ludzi z tamtych lat. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Heraldek To bedziie kanibalizm...Czerwone i czarne swinie.. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.06.08, 09:39 ...beda zjadaly swojego mlodszego brata - prosie.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Stoczniowiec Lech Świętuje gdy jego Stocznia KONA?! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.06.08, 09:40 Już nawet nie przyznaje się do swoich dawnych kolegów? Odpowiedz Link Zgłoś
bart.j fly8171..oddałas stolec gębą, teraz idż do Rydzyka 21.06.08, 10:09 i daj mu buzi, ściero SBecka.. Odpowiedz Link Zgłoś
dopiczek fly8171..oddałas stolec gębą, teraz idż do Rydzyka 21.06.08, 10:10 bart.j napisał: > i daj mu buzi, ściero SBecka.. smacznego Rydzolu! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Raziel W sobotę imieniny u Wałęsów IP: *.aster.pl 21.06.08, 09:44 A to w sobotę Bolka. Ano to sto lat - reszta na wolności!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
ryszard461 czyzby imieniny u "cienkiego Bolka"? 21.06.08, 10:15 Bylo kiedys takie powiedzenie, czesto wypowiadane jak chciano o kims powiedziec ze jest nikim to go uzywano "cienki bolek". Jezeli wiec esbek, nadal nowo skaperowanemu donosicielowi ksywe Bolek to na pewno kierowal sie tym powiedzonkiem, nawet podswiadomie. Dlatego wlasnie, nie ma co juz dalej zajmowac sie takim osobnikiem, gdyz byla to osoba malego formatu, o ktorej mozna spokojnie zapomnie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jan W sobotę imieniny u Wałęsów IP: *.pools.arcor-ip.net 21.06.08, 10:26 Szanowny Panie Prezydencie. Z okazji imienin wszystkiego najlepszego wiele zdrowia sil i spokoju dla dalszej pracy.jestesmy z Panem Panie Prezydencie. Jan z rodzina. Odpowiedz Link Zgłoś
ryszard461 dodatek do "cienkiego Bolka" 21.06.08, 10:52 Pragne uspokoic "dopiczka" ze jest teoretyczna szansa, iz esbek na zasadzie kontrastu i proby zmylki, tak nazwal donosiciela Bolka bo uznal, wlasnie te donosy, w tym okresie za bardzo istotne. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: emil W sobotę imieniny u Wałęsów IP: *.kalisz.mm.pl 21.06.08, 12:15 Panie Prezydencie,życzę Panu przedewszystkim zdrowia,niech się Pan trzyma i nie zwraca uwagi na jazgot małych piesków zakażonych wścieklizną. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tomala W sobotę imieniny u Wałęsów IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.06.08, 12:44 nie lepiej zorgaznizowac posiłek dla bezdomnych i biednych ludzi ,a nie karmic spasionych obleśnych polityków? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bolesław niech żyje nam UBecki klan! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.06.08, 12:51 Odpowiedz Link Zgłoś
sniegbielszy Re: niech żyje nam UBecki klan! 21.06.08, 13:46 100 lat! - dla Nikodema i ferajny. Polsko, Polsko tos sie doczekala! Teraz widac "o jakom Polske" chodzilo tym bolkom. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Janina W sobotę imieniny u Wałęsów IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.06.08, 19:51 Trzeba mieć klasę,żeby przyjąć zaproszenie, a tego po bliźniakach trudno oczekiwać.Najpierw wisieli u klamki Prez.Wałęsy, namotali, rozpoczęli pierwszą wojenkę na górze i tak od ca 20 lat ją prowadzą.Luda duzo, do wyboru do koloru, do końca życia im starczy, przecież obserwujemy przyrost.Będąwnuki odpowiadać za dziadziusiów i pradziadziusiów,esbeki pracowite dużo makulatury zostawili. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Janina imieniny u Wałęsów IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.06.08, 20:21 Szanowny Panie Prezydencie,Szanowna Pani Prezydentowo' Z okazji Państwa Imienin,życzę Państwu wiele zdrowia, hartu ducha i nie zważania na podłość malych ( głównie z charakteru ), podłych ludzi.Większość społeczności nigdy nie zapomni Panu Prezydentowi dzieła , którego dla Polski dokonał.Pani Danuta jest przez nas najbardziej szanowaną Prezydentową , dzielną, odważną Małżonką i Matką.Heroizmu wymaga się tym więcej im mniej się dla dobra Obywateli samemu dokonało i dlatego proszę nie zważać na tę karczemną, następną potyczkę zgotowaną przez zawistny "układ ".Proszę przyjąć wyrazu szacunku . Odpowiedz Link Zgłoś
tersup a w wyborach dostal od Polakow 1% 22.06.08, 10:03 ale Polska to dziwny kraj ..tak..tu sie nudzic nie mozna.. Odpowiedz Link Zgłoś