Dodaj do ulubionych

W sobotę imieniny u Wałęsów

    • edi54 W sobotę imieniny u Wałęsów 21.06.08, 08:55

      Szczegolnosc sytuacji w jakiej -skutkiem manipulacji Kaczynskich
      i ich zacieznych janczarow,osobnikow bez godnosci i honoru -
      znalazl sie Pan Prezydent Lech Walesa jest wezwaniem do wszystkich
      ludzi uczciwych i dobrej woli, do autorytetow moralnych,
      przedstawicieli wladz ,partii, organizacji i stowarzyszen
      by solidarnie okazali Solenizantowi sympatie i wsparcie.
      Lech Walesa w pelni na to zasluguje.Trzeba tez zdecydowanie
      raz na zawsze odciac sie od ludzi pelnych jadu nienawisci i
      zawisci,pokroju Kaczynskich.Byc moze zrzadzeniem Opatrznosci
      trudne chwile dla Lecha Walesy przyniosa plon dobry i obfity,
      by panoszace sie pisuarowskie Zlo wykorzenic.W rzeczy samej
      pisuarowska IV RP to wizja Polski sprowadzonej do
      pisuarowskiego folwarku, gdzie "cala wladza w rece Kaczynskich"
      i ich kohort , zminipulowana na uzytek czesci pospolstwa
      wznioslymi haslami prawa i sprawiedliwosci oraz na zniewoleniu
      wszystkich pozostalych.


    • disamis W sobotę imieniny u Wałęsów 21.06.08, 09:00
      Ciekawe, czy w tegoroczne imieniny bedzie mu tez tak wesolo... :P

      - - - - - - - -
      Piotr Polk - LOVE L.O.V.E.
      www.mp4.com.pl/index.php?str=linkif&teksty=12920
    • Gość: UBolek Walesa, uzyj swej inteligencji!!! IP: 149.156.67.* 21.06.08, 09:01
      Lechu, zastosuj te same umiejetnosci ktore z powodzeniem stosowales wobec SB i
      UB!!! Wywodziles ich przeciez w pole!!! Nie pamietasz jak sobie z niemi
      radziles???

      Sam przeciez obaliles PRL, Berlinermauer i Pierestrojke!!! Wodziles za nos
      Kiszczaka, a Jaruzelski przy Tobie to intelektualny pokurcz!!!

      Uwierz w siebie!!! Przeciez Twoja inteligencja i odpornosc psychiczna przyda
      sie Medrcowi Europejskiemu!!!

      Zaskocz ich! Zaatakuj swym intelektem!!! Pokaz jak bedziesz walczyl o interesy
      na forum Europy!!!

      Niektorzy mowia ze Lepper przy Tobie to kosiarz umyslow!!! Wywiedz ich z
      bledu!!! Powodzenia!!!


      UBolek
    • Gość: "ksionc" proboszcz Miła informacja !.... IP: *.promax.media.pl 21.06.08, 09:05
      Jedna miłą informacją jest to, ze i ten bezczelny i pyszaty typ tzw. Wałęsa
      umrze tak, jak każdy z nas. Mam nadzieję, że Bóg Wszechmogący przegna jegi i
      wszystkich darmozjadów, nawet z z tzw."hierarchami" kościoła katolickiego -
      obecnymi na tej obrzydliwej imprezie - do piekieł.
    • Gość: Pamietam W sobotę imieniny u Wałęsów IP: *.lubin.dialog.net.pl 21.06.08, 09:10
      Dziś ważny dzień - mężczyźni zostaną oddzieleni od gó..arzy i
      hołoty. Kto przyjdzie do Lecha ten ma odwagę bronić czegoś, co jest
      dla nas ważne. Reszta niech spier...la do nory na śmietniuku i ujada
      dalej. Wynocha!
    • Gość: asd Brodacz IP: *.dip0.t-ipconnect.de 21.06.08, 09:13
      A bedzie agent "Brodacz" przeciwnik Walesy. Ciekawe czy wiecie kto
      to byl
    • Gość: Danusia Panie Wałęsa ! Pycha pana zgubi ! IP: *.promax.media.pl 21.06.08, 09:23
      Pan grzeszy i do komunii św. przystepuje. To jest świętokradztwo ! Co na to
      pan Leszek Głódz - tzw. biskup kościoła katolickiego ?
    • Gość: Raziel W sobotę imieniny u Wałęsów IP: *.aster.pl 21.06.08, 09:28
      A to w sobotę jest Bolka???????????????????
    • Gość: pytajnik W sobotę imieniny u Wałęsów IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.06.08, 09:35
      całkiem niedawno chciał zbierać datki na swe chore serce, twierdząc,
      że jest biedakiem, a tu robi jubel na setki osób i będzie - wg
      zapowiedzi - wódę z gwinta walił?
      Czy tak się zagłusza sumienie?....
    • krzysztof484 I to caly Wałęsa!!!!!człowiek o kilku obliczach. 21.06.08, 09:38
      Panie Wałęsa ten przepych jaki jest prezentowany przez Pana ,to zdobycz na barkach 10 mil. członków Solidarności Z LAT ZWYCIĘSTWA.Bys sie Pan wstydzi i wykazywał pokorę, bo SOLIDARNOSC to nie tylko Wałęsa.Zaproś Pan na imieniny te 10 mil ludzi z tamtych lat.
    • Gość: Heraldek To bedziie kanibalizm...Czerwone i czarne swinie.. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.06.08, 09:39
      ...beda zjadaly swojego mlodszego brata - prosie....
    • Gość: Stoczniowiec Lech Świętuje gdy jego Stocznia KONA?! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.06.08, 09:40
      Już nawet nie przyznaje się do swoich dawnych kolegów?
    • fly8171 Będzie zlot agentów..... :) 21.06.08, 09:40
      • bart.j fly8171..oddałas stolec gębą, teraz idż do Rydzyka 21.06.08, 10:09
        i daj mu buzi, ściero SBecka..
        • dopiczek fly8171..oddałas stolec gębą, teraz idż do Rydzyka 21.06.08, 10:10
          bart.j napisał:

          > i daj mu buzi, ściero SBecka..

          smacznego Rydzolu!
    • Gość: Raziel W sobotę imieniny u Wałęsów IP: *.aster.pl 21.06.08, 09:44
      A to w sobotę Bolka. Ano to sto lat - reszta na wolności!!!!!!!!!!!!
    • dobiczek hi,hi waldek bedzie druga nocna zmiana? 21.06.08, 09:59
      • bart.j dobiczek..berecik uciska ? 21.06.08, 10:07
    • ryszard461 czyzby imieniny u "cienkiego Bolka"? 21.06.08, 10:15
      Bylo kiedys takie powiedzenie, czesto wypowiadane jak chciano o kims
      powiedziec ze jest nikim to go uzywano "cienki bolek". Jezeli wiec
      esbek, nadal nowo skaperowanemu donosicielowi ksywe Bolek to na
      pewno kierowal sie tym powiedzonkiem, nawet podswiadomie. Dlatego
      wlasnie, nie ma co juz dalej zajmowac sie takim osobnikiem, gdyz
      byla to osoba malego formatu, o ktorej mozna spokojnie zapomnie.
      • dopiczek ryszard461..pokazałeś "format" cienki Bolku-gnojku 21.06.08, 10:24
    • Gość: Jan W sobotę imieniny u Wałęsów IP: *.pools.arcor-ip.net 21.06.08, 10:26
      Szanowny Panie Prezydencie.
      Z okazji imienin wszystkiego najlepszego wiele zdrowia sil i spokoju
      dla dalszej pracy.jestesmy z Panem Panie Prezydencie.
      Jan z rodzina.
    • ryszard461 dodatek do "cienkiego Bolka" 21.06.08, 10:52
      Pragne uspokoic "dopiczka" ze jest teoretyczna szansa, iz esbek na
      zasadzie kontrastu i proby zmylki, tak nazwal donosiciela Bolka bo
      uznal, wlasnie te donosy, w tym okresie za bardzo istotne.
    • Gość: emil W sobotę imieniny u Wałęsów IP: *.kalisz.mm.pl 21.06.08, 12:15
      Panie Prezydencie,życzę Panu przedewszystkim zdrowia,niech się Pan
      trzyma i nie zwraca uwagi na jazgot małych piesków zakażonych
      wścieklizną.
    • Gość: tomala W sobotę imieniny u Wałęsów IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.06.08, 12:44
      nie lepiej zorgaznizowac posiłek dla bezdomnych i biednych ludzi ,a
      nie karmic spasionych obleśnych polityków?
    • Gość: Bolesław niech żyje nam UBecki klan! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.06.08, 12:51
      • sniegbielszy Re: niech żyje nam UBecki klan! 21.06.08, 13:46
        100 lat! - dla Nikodema i ferajny.
        Polsko, Polsko tos sie doczekala! Teraz widac "o jakom Polske" chodzilo tym bolkom.
    • Gość: Janina W sobotę imieniny u Wałęsów IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.06.08, 19:51
      Trzeba mieć klasę,żeby przyjąć zaproszenie, a tego po bliźniakach
      trudno oczekiwać.Najpierw wisieli u klamki Prez.Wałęsy, namotali,
      rozpoczęli pierwszą wojenkę na górze i tak od ca 20 lat ją
      prowadzą.Luda duzo, do wyboru do koloru, do końca życia im starczy,
      przecież obserwujemy przyrost.Będąwnuki odpowiadać za dziadziusiów
      i pradziadziusiów,esbeki pracowite dużo makulatury zostawili.
    • Gość: Janina imieniny u Wałęsów IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.06.08, 20:21
      Szanowny Panie Prezydencie,Szanowna Pani Prezydentowo'
      Z okazji Państwa Imienin,życzę Państwu wiele zdrowia, hartu ducha i
      nie zważania na podłość malych ( głównie z charakteru ), podłych
      ludzi.Większość społeczności nigdy nie zapomni Panu Prezydentowi
      dzieła , którego dla Polski dokonał.Pani Danuta jest przez nas
      najbardziej szanowaną Prezydentową , dzielną, odważną Małżonką i
      Matką.Heroizmu wymaga się tym więcej im mniej się dla dobra
      Obywateli samemu dokonało i dlatego proszę nie zważać na tę
      karczemną, następną potyczkę zgotowaną przez
      zawistny "układ ".Proszę przyjąć wyrazu szacunku .
    • tersup a w wyborach dostal od Polakow 1% 22.06.08, 10:03
      ale Polska to dziwny kraj ..tak..tu sie nudzic nie mozna..

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka