moon79
26.04.08, 21:02
Mam 4mce bliźniaki i mam wózek jeden obok drugiego. Dzieci są duże,
mają troszkę luzu, ale niedużo. Zaczynają się rozpychać. Zastanawiam
się czy wózek jeden za drugim byłby lepszy i lżejszy do
manewrowania, bo ten co mamy dość ciężko się prowadzi.