mgurniak 17.05.04, 08:36 nie pamietam bo ostatnio robilam porzadki i mam chyba 3 albo 4 podwojne saszetki cropozu, data ważnosci jeszcze długa.szkoda wyrzucić a moje dziecko już tego nie dostaje. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
beaw27 Re: cropoz G - oddam 17.05.04, 11:12 Chętnie je od Ciebie wezmę jeśli już nie potrzebujesz. Mogłabyś napisać na priv beaw27@gazeta.pl albo gg 2265142 Odpowiedz Link Zgłoś