Dodaj do ulubionych

cropoz G - oddam

17.05.04, 08:36
nie pamietam bo ostatnio robilam porzadki i mam chyba 3 albo 4 podwojne saszetki cropozu, data ważnosci jeszcze długa.szkoda wyrzucić a moje dziecko już tego nie dostaje.
Obserwuj wątek
    • beaw27 Re: cropoz G - oddam 17.05.04, 11:12
      Chętnie je od Ciebie wezmę jeśli już nie potrzebujesz.
      Mogłabyś napisać na priv beaw27@gazeta.pl
      albo gg 2265142
    • mgurniak Re: cropoz G - oddam 18.05.04, 07:17
      napisalam na priv

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka