akonita
09.01.12, 21:50
moja corka ma alergie,ale zdarza jej sie czesto zjesc to co ja uczula bo jak tu odmowic dziecku czekolady czy batona kiedy inni jedza i mam pyt.jaki syrop najlepiej wtedy podawac zeby hamowal histamine bo kupowalam rozne clemastinum,claritine,azomyr,slyszalam tez o aeriusie,ktory z nich dziala najszybciej i nieuzaleznia.dziekuje za odp