Dodaj do ulubionych

czym smarujecie pieczywo...

09.03.06, 19:00
Jestem na diecie eliminacyjnej i tak się zastanawiam czy Rama olivio jest
ok.czym Wy smarujecie pieczywo?Jecie smalec?
Obserwuj wątek
    • dziunia_f Re: czym smarujecie pieczywo... 09.03.06, 19:04
      Ja smaruje oliwa z oliwek albo maslem klarowanym. Margaryn unikam-same sztucznosci.
      • mini215 do dziuni_f 10.03.06, 09:24
        hej,wytłumacz mi proszę o co chodzi z masłem klarowanym.Co to znaczy?Można w
        ogóle masło?Dzięki
        • dziunia_f Re: do dziuni_f 10.03.06, 12:37
          Klarujac maslo pozbywasz sie zanieczyszczen a zostaje sam tluszcz, w najlepszej
          i najzdrowszej formiesmile
          forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=77&w=19947072&a=19963150
    • kruffa Re: czym smarujecie pieczywo... 09.03.06, 20:22
      Smalec z podgardla - pychota smile)
      Margaryn nie uznaję - bo to "rakotwory".

      Kruffa
    • nowajulka Re: czym smarujecie pieczywo... 09.03.06, 22:11
      Ja smaruje oliwką z dodatkiem oliwy z pierwszego tloczenia..............
      • dariaza Re: czym smarujecie pieczywo... 09.03.06, 22:20
        a ja sobie jem Finea zielona...
        • portoo Re: czym smarujecie pieczywo... 10.03.06, 11:24
          Jak nie można porządnym masłem, to róbcie chociaż klarowane (pzrez wyszukiwarkę
          znajdziecie o nim , troche juz było), smalec,
          Jak macie smarowac margaryną to lepiej wcale. Żadnego z niej pożytku...
          A tłuszcze sa bardzo ważne
          • akastel Re: czym smarujecie pieczywo... 10.03.06, 11:34
            Ale czy przy podejrzeniu o skaze bialkowa mozna smarowac dziecku chleb maslem?
            • nowajulka Re: czym smarujecie pieczywo... 10.03.06, 11:37
              Nie mozna............
    • justka73 Re: czym smarujecie pieczywo... 10.03.06, 11:34
      żółta Flora - może być stosowana przy skazie białkwej i nietolerancji laktozy
    • akastel Re: czym smarujecie pieczywo... 10.03.06, 12:40
      A z czego i jak robicie smalec dla dziecka?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka