mini215 09.03.06, 19:00 Jestem na diecie eliminacyjnej i tak się zastanawiam czy Rama olivio jest ok.czym Wy smarujecie pieczywo?Jecie smalec? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
dziunia_f Re: czym smarujecie pieczywo... 09.03.06, 19:04 Ja smaruje oliwa z oliwek albo maslem klarowanym. Margaryn unikam-same sztucznosci. Odpowiedz Link Zgłoś
mini215 do dziuni_f 10.03.06, 09:24 hej,wytłumacz mi proszę o co chodzi z masłem klarowanym.Co to znaczy?Można w ogóle masło?Dzięki Odpowiedz Link Zgłoś
dziunia_f Re: do dziuni_f 10.03.06, 12:37 Klarujac maslo pozbywasz sie zanieczyszczen a zostaje sam tluszcz, w najlepszej i najzdrowszej formie forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=77&w=19947072&a=19963150 Odpowiedz Link Zgłoś
kruffa Re: czym smarujecie pieczywo... 09.03.06, 20:22 Smalec z podgardla - pychota ) Margaryn nie uznaję - bo to "rakotwory". Kruffa Odpowiedz Link Zgłoś
nowajulka Re: czym smarujecie pieczywo... 09.03.06, 22:11 Ja smaruje oliwką z dodatkiem oliwy z pierwszego tloczenia.............. Odpowiedz Link Zgłoś
dariaza Re: czym smarujecie pieczywo... 09.03.06, 22:20 a ja sobie jem Finea zielona... Odpowiedz Link Zgłoś
portoo Re: czym smarujecie pieczywo... 10.03.06, 11:24 Jak nie można porządnym masłem, to róbcie chociaż klarowane (pzrez wyszukiwarkę znajdziecie o nim , troche juz było), smalec, Jak macie smarowac margaryną to lepiej wcale. Żadnego z niej pożytku... A tłuszcze sa bardzo ważne Odpowiedz Link Zgłoś
akastel Re: czym smarujecie pieczywo... 10.03.06, 11:34 Ale czy przy podejrzeniu o skaze bialkowa mozna smarowac dziecku chleb maslem? Odpowiedz Link Zgłoś
justka73 Re: czym smarujecie pieczywo... 10.03.06, 11:34 żółta Flora - może być stosowana przy skazie białkwej i nietolerancji laktozy Odpowiedz Link Zgłoś
akastel Re: czym smarujecie pieczywo... 10.03.06, 12:40 A z czego i jak robicie smalec dla dziecka? Odpowiedz Link Zgłoś