Dodaj do ulubionych

Basia Barbara żarty

20.06.26, 13:04
Bardzo mi przeszkadza porównywanie rymowanie imienia Barbara z bara bara.Czy to nadal jest używane na co dzień.?Pomijając piosenki disco polo.
Obserwuj wątek
    • czerwcowy_wieniec_laurowy Re: Basia Barbara żarty 20.06.26, 13:33
      Nigdy nie słyszałam, aby ktoś tak mówił. Nigdy w sumie nie słyszałam żadnej rymowanki powiedzianej do kogoś z jakimkolwiek imieniem
    • paula.anna Re: Basia Barbara żarty 20.06.26, 18:37
      Również nie spotkałam się barabarą 😉.
      Myślałaś o zmianie imienia?
    • miaumia Re: Basia Barbara żarty 21.06.26, 09:15
      Nie przepadam za takim określeniem bara bara, jest ordynarne w moim odczuciu, kojarzy się z zamierzchłymi latami 90-tymi i wąsatymi wujami na pełnej pro..stocie xD
      • basiabarbara8585 Re: Basia Barbara żarty 22.06.26, 08:49
        A ja słyszałam bara bara ,ale że "kolega "miał na imię Wielbłąd tzn Kamil to było tylko razsmileZdarzyło się ,że oni wiesniackie (wsia zalatuje),Basia taś taś,lub wiewiórka Basia
        • paula.anna Re: Basia Barbara żarty 22.06.26, 09:16
          To pewnie "regionalne żarty", albo ja nie zwracam na takie rzeczy uwagi, bo nie słyszałam takich tekstów.
          A propos wiewiórki - moja córka nie ma na imię Barbara, za to ma rude włosy i bywa nazywana wiewióreczką 🙂.
          • miaumia Re: Basia Barbara żarty 23.06.26, 10:11
            Twoje Dzieci mają przepiękne imiona smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Wybierz imię dla dziecka

Sprawdź co znaczą nasze imiona, skąd pochodzą, kto sławny je nosił lub nosi.