basiabarbara8585 20.06.26, 13:04 Bardzo mi przeszkadza porównywanie rymowanie imienia Barbara z bara bara.Czy to nadal jest używane na co dzień.?Pomijając piosenki disco polo. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
czerwcowy_wieniec_laurowy Re: Basia Barbara żarty 20.06.26, 13:33 Nigdy nie słyszałam, aby ktoś tak mówił. Nigdy w sumie nie słyszałam żadnej rymowanki powiedzianej do kogoś z jakimkolwiek imieniem Odpowiedz Link Zgłoś
paula.anna Re: Basia Barbara żarty 20.06.26, 18:37 Również nie spotkałam się barabarą 😉. Myślałaś o zmianie imienia? Odpowiedz Link Zgłoś
miaumia Re: Basia Barbara żarty 21.06.26, 09:15 Nie przepadam za takim określeniem bara bara, jest ordynarne w moim odczuciu, kojarzy się z zamierzchłymi latami 90-tymi i wąsatymi wujami na pełnej pro..stocie xD Odpowiedz Link Zgłoś
basiabarbara8585 Re: Basia Barbara żarty 22.06.26, 08:49 A ja słyszałam bara bara ,ale że "kolega "miał na imię Wielbłąd tzn Kamil to było tylko razZdarzyło się ,że oni wiesniackie (wsia zalatuje),Basia taś taś,lub wiewiórka Basia Odpowiedz Link Zgłoś
paula.anna Re: Basia Barbara żarty 22.06.26, 09:16 To pewnie "regionalne żarty", albo ja nie zwracam na takie rzeczy uwagi, bo nie słyszałam takich tekstów. A propos wiewiórki - moja córka nie ma na imię Barbara, za to ma rude włosy i bywa nazywana wiewióreczką 🙂. Odpowiedz Link Zgłoś
miaumia Re: Basia Barbara żarty 23.06.26, 10:11 Twoje Dzieci mają przepiękne imiona Odpowiedz Link Zgłoś