Dodaj do ulubionych

do blueluna

08.01.07, 22:33
dobrywieczorek. Co tam u Was słychać? U nas nienajgorzej chociaż wciąż drobne
wysypki.
Czy gdzieś odpisałaś na mojego maila - nie piszę, żeby Cię poganiać ale nie
wiem czy dobrze szukam pozdrawiam Kasia
Obserwuj wątek
    • patysiak Re: do blueluna 09.01.07, 11:59
      ja tez czekam na odpowiedz na mojego maila. ale domyslam sie ze masz duzo maili
      w skrzynce wiec cierpliwie sobie czekam smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka