luty71 08.01.07, 22:33 dobrywieczorek. Co tam u Was słychać? U nas nienajgorzej chociaż wciąż drobne wysypki. Czy gdzieś odpisałaś na mojego maila - nie piszę, żeby Cię poganiać ale nie wiem czy dobrze szukam pozdrawiam Kasia Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
patysiak Re: do blueluna 09.01.07, 11:59 ja tez czekam na odpowiedz na mojego maila. ale domyslam sie ze masz duzo maili w skrzynce wiec cierpliwie sobie czekam Odpowiedz Link Zgłoś